Hrvatska novi izuzetak na Balkanu???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E evo i drugog izuzetka na Balkanu, ko drugom jamu kopa sam u nju pada, nisu stari ljudi budale.Sad ce Slovencima da daju dio Hrvatske.Uzgred da li je neko primjetio kad prikazuju snimke iz Brisela sjedista NATO da onim idiotima iza ledja na panou pise N A T O - O T A N tj. NATO naopako sto je satanisticki fazon(pjesme pjevane unazad itd.).

Koliko se sjećam, a negdje sam pročitao, da je jedan od najpoznatijih satanista na svijetu Aleister Crowley (1875-1947) svojevremeno svoja vjerska učenja zapisivao na gramofonskim pločama koje su mogle da prenose poruke samo onda kada bi se pod gramofonskom iglom rukom okretale u suprotnom smjeru!!!:cool:
 
Neka to rese mirnim putem. Nisu valjda glupi ko mi.
Inace, urbana legenda kaze da neki Hrvati mrze Slovence vise nego Srbe. Tesko mi je da poverujem, ali (t)ko zna, sve je moguce...

PS-Gosti iz Hrvatske bi mogli da nas obavestavaju sta se desava. Valjda oni bolje znaju nego mi ili gugl.
PPS-Srbi se mLogo lickaju, pa verovatno uy to ide i vodica, ali kad ispreu usta, oni onom penom popljuju sve oko sebe, a misle da su cisti i mirisni.
 
A pogranicna podrucija gdje su se umalo pobili prije 2. godine???Alo pa imamo i mi TV.
Želim naglasiti da je ZERP sad vrlo ozbiljno i najhitnije pitanje za Hrvatsku. Ako se ne riješi uskoro, uzrokovat će, na žalost, ozbiljne zastoje u procesu pristupa vaše zemlje no ako se uspije brzo riješiti, možemo ostvariti brz i ozbiljan napredak u pregovorima", naglasio je europski povjerenik za proširenje.
http://www.net.hr/vijesti/page/2008/03/06/0390006.html


nitko, ponavljam nitko ne spominje istru :!:
 
Zato sto danas njihove vijesti bruje od toga da su EU i NATO blokirale ulazak Hrvatske u te integracije dok nerijese spor sa "Delzevom" a posto "Delzeva" polaze pravo na dijelove Hr a ovi to nece milom dati ....Ama zapadnjaci su za mene i vecinu ljudi degenerici koji su postali sila i sve sto nije degenericno njima smeta a ja trazim samo razlog da su NAJGORE ZLO koje hoda zemljom radi toga kazem OTAN lici na satanisticke fore.
Срам те било!
Не гризи руку која те 'рани.:!:
Ко је вама Хрватима дао државу?
Па тај исти запад!

Ко има право да је прекраја?
Па онај ко је направио- дакле тај исти , како кажеш, дегенерични запад.:cool:
 
Срам те било!
Не гризи руку која те 'рани.:!:
Ко је вама Хрватима дао државу?
Па тај исти запад!

Ко има право да је прекраја?
Па онај ко је направио- дакле тај исти , како кажеш, дегенерични запад.:cool:
Vama Hrvatima???Daj neiskusavaj me prosim te ljepo!:o
E al nadje Hrvata po sred srede!!!:mad:
 
:-) Obožavam ove naše "patriote". Više bi voleli da Hrvatska izgubi deo svoje teritorije, nego da Srbija sačuva Kosovo.
Мој став по питању Хрватске је познат.
За мене су они ВАКУМ- нема их, не занимају ме ни они ни њихови проблеми.

Осим што, као неко коме су заклали 9 чланова породице, трудим се да их људима представим у правом светлу.
Хрвату леђа не окрећи.

п.с. тетку и течу ми је у Госпићу, '91. године заклао Хрват који који им је чувао стан годинама кад су одлазили на летовања и зимовања....друге да не набрајам...много је гадно!

Како ти се свиђа ова истина Регистра?
 
Мој став по питању Хрватске је познат.
За мене су они ВАКУМ- нема их, не занимају ме ни они ни њихови проблеми.

Осим што, као неко коме су заклали 9 чланова породице, трудим се да их људима представим у правом светлу.
Хрвату леђа не окрећи.

п.с. тетку и течу ми је у Госпићу, '91. године заклао Хрват који који им је чувао стан годинама кад су одлазили на летовања и зимовања....друге да не набрајам...много је гадно!

Како ти се свиђа ова истина Регистра?

tvoj bol je velik... samo razumi da i na drugoj strani postoje slične priče... svaki je rat prljav i niko nije dobar, pa ni mi :shock:
 
Мој став по питању Хрватске је познат.
За мене су они ВАКУМ- нема их, не занимају ме ни они ни њихови проблеми.

Осим што, као неко коме су заклали 9 чланова породице, трудим се да их људима представим у правом светлу.
Хрвату леђа не окрећи.

п.с. тетку и течу ми је у Госпићу, '91. године заклао Хрват који који им је чувао стан годинама кад су одлазили на летовања и зимовања....друге да не набрајам...много је гадно!

Како ти се свиђа ова истина Регистра?



U familiji mog supruga imam slučaj jednog para, koji je pre par godina pronašao telo svog sina koji je 95. godine imao 18. godina - ubijen u Oluji. Nikada, ali nikada ih nisam čula da izgovore takvu jednu stvar kao što je generalizacija svih Hrvata u najgorem mogućem smislu - upravo tako kako ti radiš. Naprotiv, u kontaktu su sa prijateljima Hrvatima. Kako mogu i zašto to rade, ne znam, ali je tako. Valjda su takvi ljudi - dobri.
 
Мој став по питању Хрватске је познат.
За мене су они ВАКУМ- нема их, не занимају ме ни они ни њихови проблеми.

Осим што, као неко коме су заклали 9 чланова породице, трудим се да их људима представим у правом светлу.
Хрвату леђа не окрећи.

п.с. тетку и течу ми је у Госпићу, '91. године заклао Хрват који који им је чувао стан годинама кад су одлазили на летовања и зимовања....друге да не набрајам...много је гадно!

Како ти се свиђа ова истина Регистра?

o čemu ti registri bulazniš pa nije ih ona klala :evil::confused:

gdje ti vidiš spominjanje rata i klanja :
Obožavam ove naše "patriote". Više bi voleli da Hrvatska izgubi deo svoje teritorije, nego da Srbija sačuva Kosovo.

pišeš o nečemu sasvim deseto od onoga što je ona napisala.
a pošto nemaš neki pametan odgovor na ono što je ona ustvrdila napadaš je.

i uzgred šta radiš na temi o hrvatskoj ako je vakuum :?::rolleyes:
 
U familiji mog supruga imam slučaj jednog para, koji je pre par godina pronašao telo svog sina koji je 95. godine imao 18. godina - ubijen u Oluji. Nikada, ali nikada ih nisam čula da izgovore takvu jednu stvar kao što je generalizacija svih Hrvata u najgorem mogućem smislu - upravo tako kako ti radiš. Naprotiv, u kontaktu su sa prijateljima Hrvatima. Kako mogu i zašto to rade, ne znam, ali je tako. Valjda su takvi ljudi - dobri.
И ја треба да ти поверујем?:lol: :roll:
 
U familiji mog supruga imam slučaj jednog para, koji je pre par godina pronašao telo svog sina koji je 95. godine imao 18. godina - ubijen u Oluji. Nikada, ali nikada ih nisam čula da izgovore takvu jednu stvar kao što je generalizacija svih Hrvata u najgorem mogućem smislu - upravo tako kako ti radiš. Naprotiv, u kontaktu su sa prijateljima Hrvatima. Kako mogu i zašto to rade, ne znam, ali je tako. Valjda su takvi ljudi - dobri.
Upravo tako, nemozes generalno cijelu jednu naciju optuzivati radi 40% posto ljudi iz toga reda koji su cinili dijela suprotna medjunarodnim konvencijama(pa i ovo je sad upitno, mozda je i to bio IZUZETAK i specifican slucaj).Generalno protiv toga sam da postoji kolektivna odgovornost!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top