Hrvatska novi izuzetak na Balkanu???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

StevanJ

Zainteresovan član
Poruka
209
E evo i drugog izuzetka na Balkanu, ko drugom jamu kopa sam u nju pada, nisu stari ljudi budale.Sad ce Slovencima da daju dio Hrvatske.Uzgred da li je neko primjetio kad prikazuju snimke iz Brisela sjedista NATO da onim idiotima iza ledja na panou pise N A T O - O T A N tj. NATO naopako sto je satanisticki fazon(pjesme pjevane unazad itd.).
 
E evo i drugog izuzetka na Balkanu, ko drugom jamu kopa sam u nju pada, nisu stari ljudi budale.Sad ce Slovencima da daju dio Hrvatske.Uzgred da li je neko primjetio kad prikazuju snimke iz Brisela sjedista NATO da onim idiotima iza ledja na panou pise N A T O - O T A N tj. NATO naopako sto je satanisticki fazon(pjesme pjevane unazad itd.).

а на основу чега си закључио да ће словенцима да дају истру:roll:

зато што пише ОТАН:mrgreen::mrgreen:
 
а на основу чега си закључио да ће словенцима да дају истру:roll:

зато што пише ОТАН:mrgreen::mrgreen:
Zato sto danas njihove vijesti bruje od toga da su EU i NATO blokirale ulazak Hrvatske u te integracije dok nerijese spor sa "Delzevom" a posto "Delzeva" polaze pravo na dijelove Hr a ovi to nece milom dati ....Ama zapadnjaci su za mene i vecinu ljudi degenerici koji su postali sila i sve sto nije degenericno njima smeta a ja trazim samo razlog da su NAJGORE ZLO koje hoda zemljom radi toga kazem OTAN lici na satanisticke fore.
 
Zato sto danas njihove vijesti bruje od toga da su EU i NATO blokirale ulazak Hrvatske u te integracije dok nerijese spor sa "Delzevom" a posto "Delzeva" polaze pravo na dijelove Hr a ovi to nece milom dati ....Ama zapadnjaci su za mene i vecinu ljudi degenerici koji su postali sila i sve sto nije degenericno njima smeta a ja trazim samo razlog da su NAJGORE ZLO koje hoda zemljom radi toga kazem OTAN lici na satanisticke fore.

Pa,slican problem imaju i Makedonci sa Grcima.
Kad, Makedonija promeni ime tada moze u EU,NATO-OTAN.....:rolleyes:
 
Zato sto danas njihove vijesti bruje od toga da su EU i NATO blokirale ulazak Hrvatske u te integracije dok nerijese spor sa "Delzevom" a posto "Delzeva" polaze pravo na dijelove Hr a ovi to nece milom dati ....Ama zapadnjaci su za mene i vecinu ljudi degenerici koji su postali sila i sve sto nije degenericno njima smeta a ja trazim samo razlog da su NAJGORE ZLO koje hoda zemljom radi toga kazem OTAN lici na satanisticke fore.

ajme koji si ti guslar ....
istru slovenija ne traži!

slovenci se samo pjene oko ZERP-a:!::!::!:
 
E evo i drugog izuzetka na Balkanu, ko drugom jamu kopa sam u nju pada, nisu stari ljudi budale.Sad ce Slovencima da daju dio Hrvatske.Uzgred da li je neko primjetio kad prikazuju snimke iz Brisela sjedista NATO da onim idiotima iza ledja na panou pise N A T O - O T A N tj. NATO naopako sto je satanisticki fazon(pjesme pjevane unazad itd.).
sad sam provalio

Ako Atlanska Alijansa uzme zastavu gde pise NATO onda je istra u CRO

ali ako u Briselu se podigne barjak gde pise OTAN
hrvati su nayebali, naravoucenije :arrow::arrow::arrow:

Srbija :heart::arrow::heart:OTAN(NATO):mrgreen::cool:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top