dragan jočić izdajnik naroda sebrskago

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

snipes

Zainteresovan član
Poruka
369
čovek koji je bio stub obezbedjenja vladavine mlohavog doziveo je kao sto znate tezak saobraćajni udes posto je pas kojeg su van propisa vozili na prednjem sedistu auta napao vozača pri velikoj brzini.
elem čovek nije naišao na odgovarajuć kvalitet medicinske nege u nasoj "razvijenoj" srbiji pa je lepo otisao u švicarsku gde ce imati sve najbolje uslove!!!
postavlja se pitanje sto mu braća rusi nisu obezbedili odgovarajuću negu??????

eto narode moj srpski!!!
za nekoga moze evropa a za nekoga konkretno za nas ne mozeeee...
jočić is the chosen one
kako se vi osecate povodom ovoga?
 
ne skrecite sa teme pitanje je sto je poslat u shvicu a ne u rusiju!
posto se nalazi u valdi i stranci koja je veliki zagovornik, rusko srpske ljubavi

Одмах после несреће допутовала је у Србију ЕКИПА ВРХУНСКИХ РУСКИХ МИКРОХИРУРГА - и урадили су оно што су могли.

За разне болести на разним местима постоји врхунска нега и врхунски стручњаци, у нечему су Руси први а у нечему неки други народи - не знамо каква му је дијагноза и зато је бемислено тртљати, али је сасвим сигурно процењено да баш у Швајцарској постоји на највишем нивоу оно што је потребно човеку за излечење.

Стварно ниси нормалан.
 
da se razumemo nemam ja nista protiv da komplet vlada ode na lečenje na najbolje klinike na zapadu samo sam hteo da skrenem pažnju na ironiju koja je sveprisutna u našim životima.
a jočiću zelim brz oporoavak i da uz sve blagodeti ZAPADNE medicine stane na svoje noge i vrati se kući u srbiju i nastavi da radi ali neki drugi posao.
toliko
 
da se razumemo nemam ja nista protiv da komplet vlada ode na lečenje na najbolje klinike na zapadu samo sam hteo da skrenem pažnju na ironiju koja je sveprisutna u našim životima.
a jočiću zelim brz oporoavak i da uz sve blagodeti ZAPADNE medicine stane na svoje noge i vrati se kući u srbiju i nastavi da radi ali neki drugi posao.
toliko

Ти си изгледа заборавио да је Милошевић и умро управо зато што судије Хашког трибунала НИСУ ХТЕЛИ ДА МУ ДОЗВОЛЕ ЛЕЧЕЊЕ У РУСИЈИ...а он свакако није ни најмање имао оверења у њихове докторе...
 
da se razumemo nemam ja nista protiv da komplet vlada ode na lečenje na najbolje klinike na zapadu samo sam hteo da skrenem pažnju na ironiju koja je sveprisutna u našim životima.
a jočiću zelim brz oporoavak i da uz sve blagodeti ZAPADNE medicine stane na svoje noge i vrati se kući u srbiju i nastavi da radi ali neki drugi posao.
toliko

Razumeli smo na sta si hteo da ukazes. To je jasno i tacno. Ali...ne diraj u tudju nevolju
 
Ти си изгледа заборавио да је Милошевић и умро управо зато што судије Хашког трибунала НИСУ ХТЕЛИ ДА МУ ДОЗВОЛЕ ЛЕЧЕЊЕ У РУСИЈИ...а он свакако није ни најмање имао оверења у њихове докторе...
"Pa jesu mene zatvarali samo zato sto sam vikao ZIVEO STALJIN I SVETSKA REVOLUCIJA!!! Jeste me zato zatvarali?? Pa sta je trebalo da vicem? ZIVEO KAPITALIZAM??"
 
Ljudi, nemojte da se sprdate sa necijom nesrecom, nije ljudski...a nesto se ne secam da je taj Jocic nesto toliko nazao ucinio ovom narodu da ga pojedini toliko mrze.Nije da ga branim, ali covek mi nije antipatican. Jeste da je kao mlad obijao neku prodavnicu ali to svakako ne spada bas u tesko krivicno delo. Jedino sto se spekulise da su na autoputu vozili preko 200 km, to je za svaku osudu, ali mnogi to rade, ne samo ministri pa opet ne dizemo toliki odijum oko toga.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top