Hemel kreme

Meni je Hemel krema resila problem bradavica na licu, zauvek.
Inace koristim njihovu kremu za pete, onu za jacanje noktica, ulje za relax masazu i ulje za jacenje kose.
Sa svim ovim sam zadovoljna.
Nedavno sam se "pokondirila" pa kupila Nivea Visage losion i kremu i dobila sma alergiju po licu.
Tako da se vracam na stari dobri, jeftini Hemel.
Ko je zainteresovan za neku kremu neka mi poslaje pp pa cu mu ja nabaviti preko tete od koje ja kupujem.
Pozdrav svima...
 
eto saznah da se nalaze u Piramidi, ali onoj manjoj, na spratu...tamo imaju svoju radnju i kuc, kuc, dobar dan, dobar dan.....ja zelim ovo ono i to je to!!!!!!! tel. nisam uspela da saznam!!!!!!!
 
@@@@@@@@:
eto saznah da se nalaze u Piramidi, ali onoj manjoj, na spratu...tamo imaju svoju radnju i kuc, kuc, dobar dan, dobar dan.....ja zelim ovo ono i to je to!!!!!!! tel. nisam uspela da saznam!!!!!!!
Pa nije bas tako...moras prvo da se uclanis, jer to nije prodajno mesto za sve vec samo za clanove... :?
 
DA NE BUDE ZABUNE, JA NE PRODAJEM HEMEL.... :lol:

HC
Hemel Cosmetics


Krema za lice
(Hemel for Face)

Hranljiva krema za negu lica i torzoa. Daje koži gipkost, mekoću, regeneriše kolagen, osvežava i čisti kožu. Skuplja proširene pore, sprečava isušivanje kože, čuva unutrašnju vlagu te sprečava starenje kože. Koristi se i protiv bubuljica, upale sinusa, opekotina, dugogodišnjih fleka i ožiljaka, kijavice i bronhitisa, ekcema, bolnih nogu i proširenih vena. Nanosi se na vlažno lice i vrat,pokretima prema gore. Preporučuje se upotreba noću.


Sadrži med, vosak, kako buter, 33 etarska ulja, ekstrakti lekovitog bilja, ruzmarin, žalfija, pomorandza, bosiljak, vitamin A,D I E.


Krema za osetljivu kožu
(Hemel for Sensitive Skin)

Prava rekost u sredstvima nege. Univerzalan i blag proizvod za osetljivu kožu. Nanosi se u maloj količini vlažnim rukama na vlažnu kožu. Za suvu kožu najbolje je koristiti je u kombimaciji sa Anti- wrinkle oil. Sadrži med, pčelinji vosak, vitamine A, D i E, ekstrate lekovitog bilja kamilice i lavande, parafinsko ulje, biljno ulje. Ovaj sastav zadovoljice sve potrebe ovog tipa kože, a pošto je blag neće je iritirati.

Krema za bebe
(Hemel for Baby Skin)

Blago sredstvo ya negu nežne dečje kože. Ovaj proizvod rešava dileme majki u vezi sa negom dece, jer je sirovinski sastav 100 % poreklom iz prirode. Hrani i regeneriše kožu, štiti je a ne iritira. Sprečava nastanak i pomaže brzo saniranje vrlo neprijatnog crvenila i ojeda. Blagotvorno deluje u letnjem periodu jer čuva prirodnu vlagu kože, a zimi je štiti od štetnih spoljnih uticaja, hladnoće, vlage i vetra. Nanosi se na vlažnu kožu, blagim utrljavanjem.


Sadrži med, pčelinji vosak, maslinovo ulje, parafinsko ulje, bademovo ulje,obogaćena je etarskim uljem lavande,biljnim ekstratom kamilice, majčine dušice, vitaminima A,D i E.


Ulje za bebe
(Baby Skin Oil)

Izvanredno ulje za negu nežne, osetljive dečje kože, obogaćeno etarskim uljem lavande I vitaminima A,D i E. Možete biti sigurni da će koža deteta tokom čitavog dana i noći biti elastična, glatka, sveža I yaštićena. Nanosi se na vlažnu kožu u malim količinama, blagim utrljavanjem.
Sadrži med, pčelinji vosak, maslinovo ulje, parafinsko ulje, bademovo ulje,obogaćena je etarskim uljem lavande,biljnim ekstratom kamilice, majčine dušice, vitaminima A,D i E.

Krema za ruke
(Hemel for Hands)

Nega, zaštita ruku, stvara zaštitni film, sprečava sušenje kože. Koristi se za depigmentaciju kože, protiv ekcema, za bolju cirkulaciju. Nanosi se na vlažnu kožu.
Sadrži med, vosak, ekstrate bilja, ružino ulje i ulje citrusa kao i glicerin.

Krema za pete
(Hemel for Heels)

Za tvrde i ispucale pete, žuljeve, kurje oči, hemoroide, bubuljice, fleke na koži, ožiljke, viseće bradavice, vitiligo, psorijazu, ekceme (sa Relax uljem), ojede kod beba i gojaznih, vene, opekotine, herpes, ispucale usne, žvale. Nanosi se na vlažnu kožu.
Sadrži med, vosak, veliki broj etarskih ulja, preko 30 lekovitih trava a dominantno je etarsko ulje bosiljka.

Antirid krema
(Hemel Anti- wrinkle; Anti-Wrides)

Protiv bora, proširenih pora i edema. Otklanja podočnjake i masno tkivo na kapcima. Daje koži gipkost i mekoću;regeneriše kolagen. Nanosi se na vlažno lice i vrat pokretima prema gore. Preporučuje se upotreba ujutro.Sadrži maslinovo, ricinusovo i bademovo ulje, kakao buter, med , vosak, prirodni UV filter, ekstrate lekovitog bilja (lavanda, kamilica,menta, geranijum i žalfija)
Antirid ulje
(Anti-wrinkle oil; Anti-rides oil)

Odličan biolifting bora, deluje kao serum. Koža dobija dobru prokrvljenost, ishranu, gipkost i mekoću. Tanini geranijuma zatežu kožu. Upotrebljava se noću. Stoji na koži 15-25 minuta pre kreme za lice. Sadrži bademovo, maslinovo i ricinusovo ulje, etarska ulja lekovitog bilja, geranijum, lavandu, vitamine A,D i E.

Anti - wrinkle Set
(Anti – wrides Set
)
Jeste komplet koji sadrži antirid kremu i antirid ulje, jednom rečju sve što vam je potrebno za negu kože, posebno dela oko očiju, lica i vrata kao i za lako ali što je bitnije trajno otklanjanje podočnjaka. Ovaj set sadrži ono što sadrže prethodna dva proizvoda firme Hemel i ukoliko kupite ovaj komplet uštedećete novac.

Krema za nokte
(Hemel for Nails
)
Protiv zanoktica, listanja i pucanja noktiju, gljivičnih oboljenja. Ubrzava rast noktiju. Koristi se i za nokte na nogama kako ne bi otvrdli. Uspešna je i protiv grickanja noktiju.
Sadrži med, vosak, eterična ulja limuna i pomorandze
Uljani skidač laka sa kondicionerom
(Oily Nail Polish Remover with Conditioner)


Sprečava sušenje, beljenje, listanje i pucanje noktiju. On neguje i regeneriše nokte.
Skidač laka je kombinacija ulja i etarskih ulja limuna i narandze koji čine da se process sušenja uspori i time oporavi nokte.

Ulje za jačanje kose
(Hair Strengthening Oil)

Pojačava perifernu cirkulaciju, jača i hrani koren dlake i sprečava opadanje kose. Koristi se i kao pakovanje. Nanosi se na kožu glave nekoliko sati pre pranja, utrljavanjem u koren dlake, uz blagu masažu. Pored pakovanja služi i kao gel, za postizanje vlažnog efekta.
Sadrži etarska ulja bosiljka, žalfije, eukaliptusa, ruzmarina i sve što je neophodno za dobar kvalitet kose. Biljke su cedjene na hladno kao i kod ostalih ulja

Anticelulit ulje
(Anti – cellulite oil)

Pojačava cirkulaciju, a specijalna kombinacija aktivnih komponenata biljnog porekla pomaže u razgradnji I eliminaciji celulita iz potkožnog vezivnog tkiva. Primenjuje se uz intenzivnu masažu. Etarska ulja i biljni ekstrati kleke, ruzmarina, žalfije, lavande, bosiljak, limuna, geranijuma i eukaliptusa čine ovo efikasno ulje.

Relax ulje za negu i masažu
(Relax – Body & Massage Oil)

Otklanja umor i napetost, nesanicu i skida telesnu temperaturu za 3 stepena. Koristi se kod psorijaze, opstipacije, bronhitisa, depresije i napetosti. Blagotvorne dejstva etarskih ulja smiruju, otklanjaju napetost u mišićima. Posebno se preporučuje posle stresnih situacija.
Sadrži etarska ulja lekovitog bilja, lavande, mente eukaliptusa,…

Fresh ulje za negu i masažu
(Fresh - Body & Massage Oil )

Za svakodnevnu negu tela, skidanje šminke, čišćenje lica. Nanosi se posle tuširanja na vlažno telo.
Etarska ulja limuna, pomorandye, grejpa, bergamonta, vitamin E, u osnovi od bademovog ulja.
Sport ulje za negu i masažu
(Sport - Body & Massage Oil
)
Sportske povrede, reuma, išijas, spondiloza, okoštavawe, oštar bol u kičmi, reumatični arthritis, grčevi, umor i napetost u mišićima, bolne menstruacije i upale jajnika. Pospešuje cirkulaciju i izbacivanje toksičnih materija iz organizma. Ulje jojobe i aloje, ricinusovo, maslinovo, parafinskoi ulje geranijuma, eukaliptusa, kleke, ruzmarina, lavande, bosiljka, čempresa, bora, kamilice, majčine dušice,…

Full Pleasure ulje
(Full Pleasure – Body & Skin care oil
)
Za negu tela, podmladjivanje i vraćanje raspoloženja. Koži daje elastičnost I svežinu; usporava starenje kože i stimuliše nervne završetke, te pojačava čulo dodira, stvarajući prijatan osećaj – afrodizijak za kožu. Nanosi se na vlažno telo posle tuširanja. Antigljivične komponente, specijalne kombinacije biljnih i etarskih ulja, cimeta (ne trpi mrtve ćelije) lavande, geranijuma, bergamonta, bademovo ulje, vitamini A,D i E.

Krema za kožu i kožnu galanteriju
( Hemel Plus Exclusive)

Koristi se za impregnaciju kože, štiti kožu od vlage, sunca, vraća gipkost i prirodan sjaj, sprečava sušenjei pucanje kože. Prijatnog je mirisa i bez boje je. Od 17 komponenti koliko ova krema sadrži, 3 impregniraju dok 14 hrane I neguju kožu

Krema za drvo
( Hemel Wood Polish)

Štiti drvo od od vlage, sunca i budji. Čisti fleke sa drveta i produžava vek trajanja drveta – nameštaja.
Od 15 komponenti koliko ova krema sadrži, 14 hrane i neguju drvo, a petanesta je plastifikator.
DA NE BUDE ZABUNE, JA NE PRODAJEM HEMEL.... :lol:
Rekoh sta koristim pa ko zeli nesto drugo da koristi mogu vam pomoci samo tudjim iskustvom...
Pozdrav i zanimajte se...
 
Luc:
Hvala Fibi, posto mene niko ne voli, svi cute kad ja pitam mozda ce tebi da kazu. :evil:[/quote
Ne ljuti se, nije me bilo na forumu kratko kad ono :shock: puno odgovora (a i pitanja )Evo i ja sam pitala i dobila dosta odgovora.Prvo tebi da kažem ono što znam, a to je da su dosta hvaljene, da se proizvode na bazi pčelinjeg voska, bilja i sl. što me je i privuklo.Što se Piramide tiče, čula sam da su tamo skuplje i da ih je bolje nabaviti preko nekog ko je učlanjen.Za ovu informaciju nisam potpuno sigurna, pa molim nekog upućenijeg da nas obavesti.Svima hvala na informacijama, možda bi bilo dobro zbog svih da nam neko kaže cene! Ja sam čula da su oko 200 - 300 din. :?:
 
I u Piramidi mozes da ih kupis po povlascenoj ceni, ali samo ako si clan ili imas podatke o nekom clanu. Ja tamo uvek kupujem pozivajuci se na drugaricin broj.Za clanove su cene otprilike za 30% nize. Pronadji clana i pazari, dobre su! Preporucujem antirid ulje.
 
Koko:
Hhahaha, ne uopste ne radis za Hemel.
Vidis, igrom slucaja sam iz Jagodine, i poznajem gazdu i direktora prodaje....hahaha,i gazda ti se smejao!
Pa bas lepo sto poznajes gazdu Hemela, mislim sada si faca. :roll:
A ja NE RADIM za Hemel, vec sam veoma zadovoljna time sto sam resila jedan od vecih problema njihovom kremom za pete, naime bradavice na licu su nestale zauvek.
I imam svoju Hemel tetu,od koje KUPUJEM kreme, koja mi na mail redovno salje ono sto je novo i sto se pojavi.
Mislim vrlo lako se da proveriti radi li neko za Hemel, da li treba da ti dam svoje ime i prezime da me proveris?
Potrudi se da ne donosis zakljucke tako ,da kazem, na precac! 8)
 

Back
Top