za muskarce

volim vise da mi cura pridje nego ja njoj.kad sam prvi prilazio uvek sam dobio pedalu.nesto kod mene nije u redu ili nisam privlacan ili smaram.j*biga zivot je surov.jednostavno da mi kaze cao,ovo,ono,tamo vamo i tako to.
 
Smirenost, predanost i duboke emocije. Blaga nasmejanost, i tiho mesto.

Ovo je sasvim romanticno, i vise nego odlicno. I cista je fantazija, nimalo realna.
Blago onome koji ovo fantasticno sprovede u realnost. Zivela mu romantika. :D
 
heh... pa cure su malo vise isfolirane od vas pa zato uvek "dobijes pedalu" ... takve smo... mada ja nikad ne bih ispalila nekog ko mi deluje ok kad mi pridje...
Bas kao sto si rekla..zbog te isfoliranosti muskarci smisljaju svakakve gluposti za prilazak iako nisu takvi..zato treba biti svoj i ne prilaziti po svaku cenu nekome ko ti se ne dopada.
Licno volim vise da mi pridje devojka sa osmehom i ne mora nista spec reci sto bi me impresioniralo..samo da zna sta hoce.
 
"superklinka92..... na to mogu da ti odgovorim kad mi budes prisla (kad budes malo starija) "

hehe ;} sto ti ne bi bio malo mladji? :)))

"Bas kao sto si rekla..zbog te isfoliranosti muskarci smisljaju svakakve gluposti za prilazak iako nisu takvi..zato treba biti svoj i ne prilaziti po svaku cenu nekome ko ti se ne dopada.
Licno volim vise da mi pridje devojka sa osmehom i ne mora nista spec reci sto bi me impresioniralo..samo da zna sta hoce."

i meni to deluje sasvim Ql... Tome kome prilazis treba da se dopadnes takav kakav jesi a ne da gleda tvoju masku...
 
Nemam nista protiv da mi devojka pridje, ali to mi se desilo samo jednom, sadasnju devojku sam ja smuvao sam, ali bolje je da mi ona pridje, jer onda znam da se ja njoj svidjam i ne moram da rizikujem pedalu.
 
Mozda ima vec ova tema, ali ja nisam uspela da nadjem...

Muskarci, da li volite kada vam cura pridje, i kako bi najvise voleli da to izgleda? :)

Ja volim to,ali ne suvise agresivno,vec nekako suptilno,voleo bih da mi pridje sa glagim osmehom na licu,i kaze: Da li si me dugo cekao dragi? neznim i maznim glasicem......nezno me uhvatila za ruku,i rekla opet pak jako tiho,hajde..........a u ocima vatra,snaznija od hiljadu zvezda..............normalno ONA ce mi tako prici...........
 
Poslednja izmena:
ma, najbolje je spontano.. sretnete se negde i jednostavno procaskate nesto.. npr. u busu.. sednete jedan do drugog :).. ali to su vec slucajnosti.. koje se cesto desavaju samo sto mi nismo uvek kadri da ih prepoznamo..
spontanost i tacka.
 
ma, najbolje je spontano.. sretnete se negde i jednostavno procaskate nesto.. npr. u busu.. sednete jedan do drugog :).. ali to su vec slucajnosti.. koje se cesto desavaju samo sto mi nismo uvek kadri da ih prepoznamo..
spontanost i tacka.

Idi begaj, u autobusu?!? Jos ako je autobus pun, pa vas 20ak radoznalih promatra kao u pozorištu. Pravo zadovoljstvo :D
 
pa, mi nista "nelegalno" nismo radili.. samo caskali..
i bese lepa uspomena jer se nastavila :) ali smo imali i vise vremena za upoznavanje, put je trajao 2sata..
i uvek kad mi se te spontanosti zbivale, najvise sam uzivala sa tim muskarcima..

to prilazenje momku/devojci po kaficima, klubovima nikada nisam volela, bzvz mi je..
 

Back
Top