Ne postoji "Crna Tabla" na nebu gde je napisano...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

boris0230

Aktivan član
Poruka
1.583
Da li se slazete da (i naravno vase misljenje o ovome) :)

Ne postoji "Crna Tabla" na nebu gde je Bog napisao nasu nameru/misiju u zivotu.
Gde naprimer pise: "Boris0230, zgodan momak koji je ziveo u 21 veku, koji je radio... bio.....imao...itd"

Da nista nije ucrtano u zivotu.

Da je nasa namera ona koju napravimo da bude. Da je nasa misija ona misija koju dajemo sebi.
Da smo mi tvorci naseg zivota i kreiramo zivot nasim mislima i osecanjima, tako sto privlacimo dogadjaje i okolnosti u nas zivot.

"Sve sto smo postali je uzrok naseg razmisljanja"
"Ono o cemu razmisljas vecinom vremena, to i postanes"
 
Naravno svi smo mi mali Bogovi i kreatori sopstvenih sudbina u onom polju dokle sezu nasi potencijali. Verujem da postoji neki uslovno receno "krug" u kome mi mozemo da delujemo, jer postoje sile koje su iznad nas i stvari pred kojima smo mali i bespomocni ali u okviru njega imamo slobodu izbora.... Mozda je ona prividna, nedovoljna i nepotpuna... Ali je sloboda! :)
 
Moze se reci da je nasa imaginacija sve. One slike koje drzis u glavi (sa osecanjem) su uglavnom slike koje privuces tokom zivota - hteo to ili ne :)

Ja mislim da je nasa moc stvaranja NE OGRANICENA :)

Istina je, da ima dobrog za sve, da ima mnogo kreativnih ideja, mnogo moci, ljubavi, radosti itd :)

I svaki veliki ucitelj koji je hodao planetom nam je rekao da zivot treba da bude raskosan.

"I samo zato sto kazemo da imamo manjak i da su nam mogucnosti manje, razlog toga je sto ne otvorimo nasu viziju i ne vidimo sta je sve oko nas" :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top