Ozbiljan posao na internetu

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Mnogo sam slušao o raznoraznim poslovima koji se rade na Net-u, ali do nedavno nisam mogao da nađem neki koji se stvarno može nazvati ozbiljnim poslom sa mogućnošću ostvarivanja legalne zarade.
Pre manje od mesec dana brat mi je ukazao na jedan takav posao i mogu reći da je to upravo ono za čim sam tako dugo tragao.
Ovu temu sam postavio kako bih sve korisnike foruma obavestio o ovom poslu, pa ko je zainteresovan rado ću ga uputiti u načine kako da se uključi u isti.
Napominjem da je ovo ozbiljan posao, te u obzir dolaze samo ozbiljne osobe koje će ga odgovorno obavljati.

Nekoliko reči o samom poslu: U pitanju je Internet portal koji se bavi tematikom web direktorijuma, kojeg uređuju registrovani korisnici (urednici).
Nakon registracije (preko svog mentora) urednik putem e-maila dobija lozinku, pomoću koje mu se omogućava pristup Administrativnom panelu, preko kojeg vrši uređivanje sopstvene stranice, odnosno izabrane teme.
U ponudi je širok spektar tema iz svih društvenih, ekonomskih i dr. sfera.
Portal pokriva sve države bivše SFRJ sa srpsko-hrvatskog govornog područja. Samim tim, pravo rada imaju sve osobe koje su nastanjene u tom području, tačnije stanovnici SRB, HR, BiH i CG.
U ovaj portal je do sada uloženo oko 50.000 EUR, a planirano je da se u uloži još toliko u marketing, odnosno popularizaciju ovog portala u pomenutim zemljama.

ZARADA: Urednici mogu da ostvare zaradu na dva načina.
1. Učlanjenjem novih urednika preko svoje stranice na portalu ( 5 EUR po učlanjenju)
2. Prodajom reklamnih prostora (banera) na svojoj stranici, u čemu će vam bezrezervnu pomoć pružiti, kako vaš mentor, tako i rukovodstvo firme.

Iskustva ovakvih portala u drugim zemljama su više nego odlična. Naprimer, u Mađarskoj se baner na srednje posećenoj stranici prodaje za 80-90 EUR mesečno.

Jedna od tri moje stranice je u roku nekoliko dana dospela u Top 10 posećenih, a u naredna tri dana izbila je na prvo mesto. Istovremeno je na Google-u na upit teme moje stranice od 537.000 adresa moja stranica u prvih 30 sa tendencijom da bude uskoro u prvih 10. Zapitajte se za koliko para ću prodati baner na toj stranici.
Hoću ovim da kažem da je veoma važno razmisliti koju temu odabrati.

Svi koji su zainteresovani da na ovakav način sebi obezbede pristojnu zaradu slobodno mogu da me kontaktiraju na PP ili na mail teodosijevic@gmail.com

Napominjem da je rad na kreiranju svoje stranice u okviru ovog portala veoma jednostavan i ne iziskuje nikakvo programersko znanje, tj. svaki korisnik interneta je sposoban za ovaj posao.
 
Ajde malo opširnije .....

TOP 10, pa posle prva....GDE ? ŠTA ? ČEGA ?

Nije ti to neki pokazatelj. Moja stranica na Googlu je PRVA u svojoj oblasti....
A ja sam uradio običan sajt i okačio ga, BEZ ikakve i ičije pomoći tipa portal.....
 
Ajde malo opširnije .....

TOP 10, pa posle prva....GDE ? ŠTA ? ČEGA ?

Nije ti to neki pokazatelj. Moja stranica na Googlu je PRVA u svojoj oblasti....
A ja sam uradio običan sajt i okačio ga, BEZ ikakve i ičije pomoći tipa portal.....

Top 10 na pomenutom portalu od trenutnih 809 stranica.
Pohvalno je to što si ti napravio sajt i okačio ga, ali kolika je posećenost tvog sajta?
Ovde se planira posećenost preko 100.000 dnevno. Zato i hoće da ulože tolike pare. Da ni ne pominjem optimizaciju na svim pretraživačima za ogroman broj pojmova, a to košta.
 
Moj svakako nije toliko posećen, jer tema nije zanimljiva.
Ali ja govorim o tome da plasiranost na Googlu NIJE jak pokazatelj. Jer to se može postići i veštački, uz pomoć raznih manipulacija ....

Ja sam juče imao 8013 poseta ...
 
Moj svakako nije toliko posećen, jer tema nije zanimljiva.
Ali ja govorim o tome da plasiranost na Googlu NIJE jak pokazatelj. Jer to se može postići i veštački, uz pomoć raznih manipulacija ....

Ja sam juče imao 8013 poseta ...

Nije pokazatelj, ali može da bude od velike koristi, jer što si bliži vrhu izbačenih rezultata imaćeš veći broj klikova odn. konekcija na tvoju stranicu. Samim tim cena banera na tvojoj stranici skače. I nisam pri tome mislio na veštačko nameštanje poretka rezultata pretrage. Mogu ja da postavim upit na Google-u i tako da budem prvi, ali od toga nemam koristi jer takav upit niko drugi neće postaviti.
 
Ajd nam daj link ka tvojim stranicama

Ne znam da li je po pravilima foruma, ali evo www.autoplacevi.kreni.com , www.transportroba.kreni.com , www.aviokarte.kreni.com , pa ako nije neka moderatori brišu ovaj post.

Na dnu svake stranice pored mog nika "Donqihote" imaš opciju "Registrujte se kao urednik". Nije ti obaveza da se registruješ preko moje stranice, ali tebi ni iz džepa ni u džep, a ja ću dobiti novu blanko stranicu, naravno tek kad tvoja bude aktivirana.
Dalje, imaćeš od mene kao mentora uvek pravovremene informacije, čak i one koje nisu svima dostupne, jer slučajno sam blizu vatre.
 

Back
Top