Premijer uputio pitanje EU !

SH0GUN

Primećen član
Banovan
Poruka
617
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=c8798c8fd5da81cdee2c243f023767c6

Mislim da je pitanje veoma korektno sa njegove strane. Ovde Srbije pita prosto i jednostavno mocnike da joj kazu "kolika je" tj. kolikom je vide, smatraju i zele u svoje drustvo. Mislim da vecina ocekuje da ce odgovor biti da je to Srbija bez novopriznate nezavisne drzave Kosovo, ali ako se taj odgovor i obistini, kako cete gledati na tu drskost protivpravne otimacine i zakona sile nasuprot pravde?

p.s. Kaze se "sila Boga ne moli" i to se dokazuje u nasem slucaju, ali mislim da je to ipak ponizenje za jednu drzavu kakva je Srbija :neutral:
 
Многи људи заборављају да је Воја доктор правних наука - и да врло добро и зна шта ради и зна шта пита, за разлику од других муфљуза на власти који уопште и не разумеју ни међународно а ни право уопште речено. Једино разумеју пуњење својих масних ******. Па погледајте их само сваким даном су све дебљи и дебљи са масним гроницима као свиње.
 
Воја опет потврђује да је највећи и једини Србин од свих на политичкој сцени који имају власт у рукама.

dobro, možda od živih, ali ne zaboravi njegovog idola koji više nije sa nama:mrgreen:
06pp8.jpg
 
@sevilja @eremita

Чиме је дотични заслужио ове хвалоспеве, осим што лаје у празно и буса се у ''јуначка'' прса....А његови људи нису ништа мање лопурде од оних из других странака-било да седе с њима у влади или не....:roll:
 
@sevilja @eremita

Чиме је дотични заслужио ове хвалоспеве, осим што лаје у празно и буса се у ''јуначка'' прса....А његови људи нису ништа мање лопурде од оних из других странака-било да седе с њима у влади или не....:roll:
Нема већих лопурди од дс-овског кадра.:!:
А ако теби није јасно шта Коштуница ради, не могу ти помоћи да схватиш....јеси знао да је Коштуница потомак генерала Мишића? ( онај о ком си писао ономад као једном од највећих српских генерала):)
 
Odlicno pitanje!
Zasto da se ovde Srbi medjusobno gloze da li je ovako ili onako? Pitamo Brisel i tu eu sta je za nju Srbija i kada odgovore (ako ne bude objektivnih slabosti i subjektivnih teskoca), ne moramo da se trosimo za referendum, izbore i sl.
Ako vide Srbiju bez Kosova, dalja prica ne moze da se odvija ukoliko se ne izmeni Ustav. Simple as that. 8-)
 
Odlicno pitanje!
Zasto da se ovde Srbi medjusobno gloze da li je ovako ili onako? Pitamo Brisel i tu eu sta je za nju Srbija i kada odgovore (ako ne bude objektivnih slabosti i subjektivnih teskoca), ne moramo da se trosimo za referendum, izbore i sl.
Ako vide Srbiju bez Kosova, dalja prica ne moze da se odvija ukoliko se ne izmeni Ustav. Simple as that. 8-)

Dve muve jednim udarcem :) Kao sto si rekao, nece biti potrebe da se Srbi medjusobno prepiru, a ustedet cemo na bespotrebnom pitanju, jer ipak nismo mi ti koji odlucujemo i postavljamo uslove.
 
Tema je pitanje upuceno EU i vase misljenje, a to ko ga je uputio nije vazno.

Шта је до сад чекао?
Зар смо сви били луди,па као,нисмо знали да ће ЕУ да изврши и званичну окупацију земље на КиМ?

Одговор је:интерес.Интерес је тај који је створио раније ову Владу,интерес је тај који је одржава,и он је,такође,узрок који ће одржати неку будућу нову-стару коалицију "демократског блока".
 
Шта је до сад чекао?
Зар смо сви били луди,па као,нисмо знали да ће ЕУ да изврши и званичну окупацију земље на КиМ?

Одговор је:интерес.Интерес је тај који је створио раније ову Владу,интерес је тај који је одржава,и он је,такође,узрок који ће одржати неку будућу нову-стару коалицију "демократског блока".

Demokratski, Radikalno, Liberalno, Narodno itd. je sve DEMOKRATSKI dok je narod taj koji odlucuje ko ce i kako da ga vodi (predstavlja).

Sta je cekao do sada? Pa bio je ubedjen u to da je predsednik svestan namera svojih zapadnih partnera i iz njegove predizborne kampanje nije mogao ni naslutiti da se sprema ovo sto se desilo. Sada zapadni partneri pricaju jednu pricu, dok predsednik prica staru "I Kosovo i EU" sto se nikako ne poklapa, pa je pitao pitanje da se objasni predsedniku, a mislim da je narodu i svima ostalim vec jasno.
 
Demokratski, Radikalno, Liberalno, Narodno itd. je sve DEMOKRATSKI dok je narod taj koji odlucuje ko ce i kako da ga vodi (predstavlja).

Sta je cekao do sada? Pa bio je ubedjen u to da je predsednik svestan namera svojih zapadnih partnera i iz njegove predizborne kampanje nije mogao ni naslutiti da se sprema ovo sto se desilo. Sada zapadni partneri pricaju jednu pricu, dok predsednik prica staru "I Kosovo i EU" sto se nikako ne poklapa, pa je pitao pitanje da se objasni predsedniku, a mislim da je narodu i svima ostalim vec jasno.
Немој да си наиван.
Тачно се знало ко је ко много пре избора и кампања.
Уосталом,зар није Коштуница поручио Томи Николићу да је Тадић издајник,док је убеђивао Тому да не подноси оставку са места председника парламента?
 
Нема већих лопурди од дс-овског кадра.:!:
То ко је већи, а ко мањи је само ствар страначке опредељености...Знам да једни другима добро чувају леђа, без обзира на номиналне разлике у политичким погледима


А ако теби није јасно шта Коштуница ради, не могу ти помоћи да схватиш...

Да на жалост, немам те способности да схватим, тај наизглед, неповезани низ потеза који нас води у опоравак и прогрес који се још не примећује...
Он је на значајнијим функцијама од 2000, а од 2003 до дан данас је премијер...
Пуно недоследности, пораза политике које је заступао, низ потеза зарад днево-политичких интереса, нерешавање гомиле унутрашњих проблема...
Да не буде да само критикујем, направио је и неке добре потезе, али превише мало да би га похвалили, а камоли величали....


јеси знао да је Коштуница потомак генерала Мишића? ( онај о ком си писао ономад као једном од највећих српских генерала):)

То по ујечевини:-)

Свако одговара за своја дела, а позивање на неког далеког славног рођака, по ко зна
којој линији није никакав аргумент.
 
Немој да си наиван.
Тачно се знало ко је ко много пре избора и кампања.
Уосталом,зар није коштуница поручио Томи Николићу да је Тадић издајник,док је убеђивао Тому да не подноси оставку са места председника парламента?

Ne znam sta je ko kome porucio, ali mislim da je Nikolic skinut vecinom glasova "koalicionih partnera" sa mesta predsednika skupstine.

Naravno da se znalo sve i pre izbora, ali javna izjava stava ili "na papiru" je ipak crno na belo sto bi se reklo, sto cemo sada dobiti.
 
Odlicno pitanje!
Pitamo Brisel i tu eu sta je za nju Srbija i kada odgovore (ako ne bude objektivnih slabosti i subjektivnih teskoca), ne moramo da se trosimo za referendum, izbore i sl.
Ako vide Srbiju bez Kosova, dalja prica ne moze da se odvija ukoliko se ne izmeni Ustav. Simple as that. 8-)

А, научиће њих наши политичари, да одговоре по методу ''нит' смрди, нит' мирише'' да би они могли и даље да замлаћују народ.... Мада не треба да их ни уче, они то боље знају од њих, тешки су то лицемери......

Не знам зашто је главна тема наш хипотетички улазак у ЕУ за 10, 15, 20 , 30 година као да немамо довољно унутрашњих проблема да решавамо...

У оном тренутку кад нас позову да уђемо у ЕУ, поставиће нам тај најтежи услов, ако не и пре.....

А иако не можемо да уђемо у ЕУ, то не значи да не траба да уредимо земљу, по неким правилима које важе тамо у државним институцијама, економији, медијима, судству.... и која ће и нама бити од користи
 

Back
Top