EXIT za EU!

Mitternachtsträumer

Veoma poznat
Poruka
12.064
Društvena strana narednog festivala EXIT biće posvećena daljem uključivanju Srbije u Evropsku uniju.

Uvereni smo da je odlučno kretanje ka Evropskoj uniji siguran put ka boljoj Srbiji. Da bi to bilo moguće neophodno je da se građanima jasno predstavi da taj put podrazumeva niz reformi koje za cilj imaju da državu učine efikasnijom u službi građana.

Građani imaju prava da znaju šta sve procesi uključivanja u Evropsku uniju donose, koje konkretne koristi mogu da očekuju od tih procesa, da li nečega u tim procesima treba da se boje i kako su ti procesi tekli i koji su njihovi rezultati u zemljama koje su tim putem vec prošle. Pogotovu onim zemljama koje su nedavno postale članice Evropske unije.

Naša kampanja za bolju Srbiju, za Srbiju punopravnu članicu Evropske unije biće predstavljena kroz kampanju za sam festival, ali i na samom festivalu kroz niz tribina, radionica, projekcija, raznih drugih aktivnosti i kroz poseban prostor unutar festivala koji će biti posvećen Srbiji na putu ka EU. Nadamo se da ćemo kroz našu kampanju podržati sve one organizacije i institucije koje grade Srbiju na tom putu.

EXIT će se pre svega baviti onim aspektima evropskih integracija koje se tiču mladih: obrazovanjem, zapošljavanjem i viznim režimima.

http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=2039&Itemid=87

Kao i uvek, Exit briljira sa svojim inicijativama! :D
 
Употребљавати једну МУЗИЧКУ МАНИФЕСТАЦИЈУ у сврху ПОЛИТИЧКЕ КАМПАЊЕ је бесрамно и свакако недопустиво.

Музика у служби ДНЕВНЕ ПОЛИТИКЕ, пфуј...... али шта се друго од наркомана и могло очекивати....
 
ma pusti ga. dete komunizma, samo bi da zabranjuje nešto. pokaži superiornost baš time što mu dopustiš da funkcioniše normalno sa ovakvih glupim stavovima, 'ako je već poludeo'.

ne svidja mi se ova inicijativa EXIT-a. znao sam da će ovako neđto da bude, ali jednsotavno, tome nije mesto u muzici. idem redovno tamo od EXITa 04 i uvek je ludnica, ali BEZ politike.
 
Употребљавати једну МУЗИЧКУ МАНИФЕСТАЦИЈУ у сврху ПОЛИТИЧКЕ КАМПАЊЕ је бесрамно и свакако недопустиво.

Музика у служби ДНЕВНЕ ПОЛИТИКЕ, пфуј...... али шта се друго од наркомана и могло очекивати....

a šta su radili Selja mr Ilić i Vojislav dr Koštunica u guči letos?
brendirali srbiju možda?:mrgreen:
 
a šta su radili Selja mr Ilić i Vojislav dr Koštunica u guči letos?
brendirali srbiju možda?:mrgreen:

Топе од човека, манифестација музике ГУЧА - није имала било какву политичку платформу - не брукај се! Није ваљда забрањена посета политичарима, свашта!

А ово за Егзит је СРАМОТА и БРУКА на шта су све страни плаћеници спали!
 
Топе од човека, манифестација музике ГУЧА - није имала било какву политичку платформу - не брукај се! Није ваљда забрањена посета политичарима, свашта!

А ово за Егзит је СРАМОТА и БРУКА на шта су све страни плаћеници спали!

Kako te nije sramota,bre!promovises prostakluk iz Guce,a pljujes na Exit gde se vec godinama
promovisu evropske vrednosti od kojih ste vi patriJoti operisani.
 
Топе од човека, манифестација музике ГУЧА - није имала било какву политичку платформу - не брукај се! !


oh, izvini ako sam povredio tvoja nacionalna osećanja:mrgreen::lol:
da, selja i voja nisu tamo držali govore, rts ih nije direktno prenosio, oni su samo svratili na pivo:lol:
 
Ti sto treba da poludis, si, takva paljevina... Ne bi me cudilo da si Iron Lord... Sto lozis narod na forumu? Da nisi animator? Mozda si placen za to da lozis korisnike?
 
oh, izvini ako sam povredio tvoja nacionalna osećanja:mrgreen::lol:
da, selja i voja nisu tamo držali govore, rts ih nije direktno prenosio, oni su samo svratili na pivo:lol:

А био је и Додик који је увек подржавао ДС и Тадића...
Нико није бранио и Тадићу да дође, али ја мислим да таквом господину Гуча превише смрди на кисео купус, сељачку брљу, јефтино пиво и роштиљ....па његова осетљива чула нису могла то да поднесу...:roll:
 
Tema nije Exit protiv Guče!!!!!!!!!!!!

Oba festivala predstavljaju ono najbolje u Srbiji. Meni je Exit draži i na njega idem. Na Guči još nisam bio. Nije poenta to.

Eremita, majke mi, bolje bi bilo da nas poštediš svoje plitkosti jednom u životu!

AkoPoludim, prestani da spamuješ temu kliše frazama!
 
Kako te nije sramota,bre!promovises prostakluk iz Guce,a pljujes na Exit gde se vec godinama
promovisu evropske vrednosti od kojih ste vi patriJoti operisani.

За мене нема и не постоји никаква разлика између пијаних на Гучи и пијано-дрогираних на Егзиту - та разлика постоји само у твојој паланачкој малограђанској глави. Не посећујем ни једну ни другу "приредбу". Какве "јЕвропске вредности" - немој да ме засмејаваш.

МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ - МОРА БИТИ МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ А НЕ ПОЛИТИЧКИ ФЕСТИВАЛ.

На ову бруку и срамоту би морало да реагује Министарство културе Србије. Како не разумеш да један Егзит НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛАЗИ СА ПОЛИТИЧКОМ ПЛАТФОРМОМ - то је недопустиво!
 
За мене нема и не постоји никаква разлика између пијаних на Гучи и пијано-дрогираних на Егзиту - та разлика постоји само у твојој паланачкој малограђанској глави. Не посећујем ни једну ни другу "приредбу". Какве "јЕвропске вредности" - немој да ме засмејаваш.

МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ - МОРА БИТИ МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ А НЕ ПОЛИТИЧКИ ФЕСТИВАЛ.

На ову бруку и срамоту би морало да реагује Министарство културе Србије. Како не разумеш да један Егзит НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛАЗИ СА ПОЛИТИЧКОМ ПЛАТФОРМОМ - то је недопустиво!

Exit je i počeo kao politički oijentisana manifestacija 2000.
Put u EU nije samo političko pitanje, već i kulturološko, ekonomsko i, konačno, civilizacijsko.
 
На ову бруку и срамоту би морало да реагује Министарство културе Србије. Како не разумеш да један Егзит НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛАЗИ СА ПОЛИТИЧКОМ ПЛАТФОРМОМ - то је недопустиво!

to je samo tebi nedopustivo.
rekoše juče i toma grobar i aligrudić u hulahopkama da smo svi za EU.
samim tim i exit sprovodi državnu politiku.
šta ti tu nije jasno:rolleyes:
 

Back
Top