DRUSTVO ZA PUTOVANJA

Ja putujem sa drugaricom 1 avgusta u Italiju, Rimini, idemo preko Argus Tours-a, pa ako neko ide u tom terminu nek se javi ovde, pa da se druzimo. :)
:bye:


Cao! Videla sam da u oktobru nisi imala drustvo. I ja sam iz NS-a. Niko nije zainteresovan od mog drustva za docek u inostranstvu. Da li bi ti isla? Ja imam 29 god. Znam da je ovo malo glupo, ali zasto da ne, kad nema niko zainteresovan. Inace sam zavrsila faks, radim i normalna sam osoba. :))
 
Jel ima neko iz NS ko bi na letovanje,a treba mu drustvo ,posto ce meni trebati jer ne ide mi se sam, a i necu nikog da moljakam da li moze ili ne moze.Imam 32 g ,musko, a godisnji mislim da cu moci da uzmem kad mi odgovara.Sto se tice destinacije moze Grcka, Turska.. ali nije mi toliko bitno samo da nije nesto preskupo.
Nisam siguran da je ova tema jos ziva pa cu isto ovo napisati i u novoj.
Pozdrav svima..
 
Evo ja sam iz NS :)) ali..
Ja imam malog pratioca od 7.5 godina,pa mislim da bi vam odgovaralo neko drugo srustvo,a ja bih da iskoristim priliku da potrazim mozda jos neku mamu koja ide sama sa detetom,jer ni jedan hotel u Grckoj,Turskoj a ni apartmanska ponuda ne ukljucuje popust za dete,ako sa njime ide jedna platezno sposobna osoba..
pa eto,ako neko zeli da nam se pridruzi..Imam 35 godina,drustveni,veseli i lepi smo :))
 
Jel ima neko iz NS ko bi na letovanje,a treba mu drustvo ,posto ce meni trebati jer ne ide mi se sam, a i necu nikog da moljakam da li moze ili ne moze.Imam 32 g ,musko, a godisnji mislim da cu moci da uzmem kad mi odgovara.Sto se tice destinacije moze Grcka, Turska.. ali nije mi toliko bitno samo da nije nesto preskupo.
Nisam siguran da je ova tema jos ziva pa cu isto ovo napisati i u novoj.
Pozdrav svima..

A koja je nova tema,da odgvorim i ja u njoj?!!
 
CAO,IMAM ISTI PROBLEM OVE GODINE SA DRUSTVOM .PREKO CELE GODINE SVI BI DA IDU A ONDA NA KRAJU PROBLEM BUDU ILI FINANSIJE ILI GODISNJI ODMOR ILI ISPITI .DA MI NE BI PROPALO OVO LETOVANJE KAO PRETHODNA DVA RESIO SMA DA OVIM PUTEM ODEM NEGDE JER MI SE NE IDE SAM .INACE IMAM 28 GODINA ,MUSKO SAM IZ BG ,NAJVISE MI ODGOVARA KRAJ AVGUSTA -SEPTEMBAR ,AKO JE NEKO ZAINTERESOVAN NEKA PISE .POZDRAV
 
Pozdrav drugari!!! ;)

Ima li zainteresovanih za putovanje u Spaniju polovinom ili krajem jula,neka kombinacija plaza,kupanje i obilazak Barselone?
Nikad nisam bila u Spaniji i vec dugo to smekam a bilo bi extra naci neke nove sveze ljude,upoznati se,bez obaveze da se svuda ide zajedno naravno...Proverila sam milion agencija i ponuda,cak i neke za ucenje jezika al sve to bez 800 e ne vredi ni pokusavati.Ja sam negde kontala do 500 e,plus minus, da me sve izadje,moze cak tu i avion da se ukombinuje.

Otvorena sam za predloge,bespotrebno je da kazem da u obzir ne dolaze nepristojne ponude i smaranja? dakle,nisam ni spomenula.
Ja sam iz NS i obozavam druzenja,istrazivanja i putovanja,sve sto nosi pozitivnu energiju....

Nadam se i korisnim info od onih koji su vec bili na nekom letovanju tamo,preporuke bi jaaaako dobro dosle
:klap:
HAJDE DA PUTUJEMOOO :)))
 
Parga - Lefkada, sopstvenim i velikim lux klimatizovanim autombilom bi Vas odvezao i vratio u Srbiju na Vasu zeljenu destinaciju u bilo koje mesto na ovom reonu u bilo koje vreme i na bilo koliko dana po vasoj zelji ako platite SAMO troskove puta [gorivo + drumarina].
Ponude na priv poruke
 
Ovakve teme mogu biti vrlo korisne! :super: :ok:
Ovo je sasvim ok način da se nađe društvo za putovanje i upoznaju novi ljudi, u potpunosti podržavam. :D Moj neki ortak je tako proputovao gotovo čitavu Evropu s različitim likovima (mahom po koncertima).
Mada, ljudi, zašto vam je frka da putujete sami? Pa nekad je tako i najbolje. Društvo ćete svakako naći, družićete se koliko i kad to želite, a najbolje ćete moći da se organizujete i iskoristite svoj vreme.
 

Back
Top