DRUSTVO ZA PUTOVANJA

Ej ljudi kako je ova tema super,pa ja sam tek sad ovo vidjela. Ja isto volim da putujem,al sam shvatila da najmanje poznajem nasu metropolu Beograd. Ja nemam tu privilegiju da zivim u BG,pa mislim da ne bi bilo lose da odem par dana da se tamo malo promuvam. Kazu da je nocni zivot extra! Pa eto ako neko planira da ide samnom,javite se na pp. Znam da prijedlog nije egzotican,al na ljeto cemo o tom:) P.S.Mala prednost ljudima iz Bosne:) poz svima!

Погледај успут и ову тему: http://forum.krstarica.com/threads/160848&highlight=beograd :)
 
Cao ekiopo
moj decko je iz Omisa (kod Splita) , ja sam beogradjanka bila sam prosle godine na brzaka.a li nisam stigla da upozman svekrvu.
Momentalno smo dekintirani, pa mi je palo neato na pamet. Moj decko ima apartman tamo, pa ako bi nas neko vozio tamo, apartman bi dobio na koriscenje( TV, satelit, tus, dubel krevet), plus za jednu osobu . Klopu svako svoju, mada ako odgocara, mozemo i zajedno da klopamo!;) U samom centru grada. I zimi je lepo...MMM...samo kad se setim kad sam izasla iz aviona onaj vazduh.Omis je na moru, na reci, ispod ogomnih litica. Stvarno mocno izgleda.
Moja svekrva je srpkinja (zivi tamo 38 godina, nikad, ni za vreme rata nije krila poreklo!), a i ja, ruku na srce nisam osetila ni trunku nacionalizma.
Javite se na "003163600544 ili sepe_arnhemhotmail.com
Mi bi mogli da krenemo iz HolAndije ili Nemacke.
 
da li ima onih koji planiraju thailand poceckom februara.....vec par godina pokusavam da odem ali uvek nesto iskrsne...rapitivao sam se i kod par agencija ali je sve to na klimavim nogama,ustvari me ne interesuje visokobudzetno letovanje koje nudi kontiki ,ima par zanimljivijih opcija koje daju neke od agencija ali me je jedna od njih prosle godine ispalila pred sam put...znam da je mozda kasno ali mozda neko zna nesto sto ja ne znam
 
Da li je neko planirao put na turnir u Indian Wellsu, pocetkom marta? Turnir traje od 9. do 22. marta. Pitam kako zbog drustva, tako i zbog eventualne podele troskova smestaja koji moze da se nadje po pristojnoj ceni.

Ko hoce samnom samo da zna da je bukiran smestaj u Palm Springsu (kuca sa bazenom) od 12. do 22. marta, pa ako se nekome ide na kupanje i tenis neka se javi.
 
e pa "braco i sestre bajkeri end rokeri", zao mi je sto necu moci na taj nacin (motorom) sa vama...ali posto uskoro pocinje sezona (skupova)..mozda se i vidimo negde...pretpostavljam da ce u Beloj Crkvi i Radovanjskom Lugu biti najbolje kao i do sada... :)...a ja cu se za sada skoncentrisati na pesacenje.. :)...uskoro bi trebalo do Fruske Gore na maraton...pa cu tamo...vozom do NS, pa gradskim do Popovica a posle kud koji mili moji... :) ... vozite bezbedno...pozz iz SD-a...
 

Back
Top