DRUSTVO ZA PUTOVANJA

Potrebne 1-2 osobe za putovanje za Bugarsku kolima (podela troskova)
Polazak 9. avgusta u ranim jutarnjim casovima (3-4 ujutru)
Nocenje 9. avgusta u hostelu u Sofiji ili Velikom Tarnovu (8-10€)
Put do Varne i smestaj u hostelu (10 nocenja sa doruckom po 10€)
Tamo bismo obilazili primorje ili vec po dogoovru.
Ovo je ukratko i jos nije precizno utvrdjeno. Ukoliko neko zeli da se prikljuci meni i mom drugaru, neka se javi ili ovde ili na demokrata et gmail . com
Samo trebalo bi sto pre, jer treba da se organizuje dobijanje vize (pozivno pismo hostela nije problem)
 
Stvarno si car!
Evo ja se razumem u neke sitne kucne muske majtorije,mlada sam i malo lepa, pricam ko navijena - pritom nikog ne slusam, znam i previse stvari samo teorijski... jel dovoljno. Samo ni sa kim ne bih isla ni do bajlonove pijace, da me ne bi i tamo prodao . Trgovina je trgovina, pusti. :p
--------------------------------------------------------------------------------------------------
eeee....ti se javi meni....ženio bih te.....
 
da li je neko zainteresovan za Kontikijevu ponudu od 15 septembra,5 dana odmora,kupanja i suncanja-hotel na Kritu + 5 dana krstarenje po grckim ostrvima(Rodos,Santorini,Mikonos,Kusadasi...)
ako ne nadjem nekog ko bi isao- odoh sama,ali bilo bi lepse i zanimljivije u drustvu:),prednost imaju zenske osobe...
imam 30 godina i iz Novog Sada sam...
 
U januaru 2009. planiramo individualno putovanje na Filipine, obzirom da vec imamo iskustvo iz ovog regiona put je detaljno isplaniran i trajao bi okvirno mesec dana. Potrebno nam je jos par osoba kako bi ostvarili odredjeni popust na avio karte. Ukoliko je neko zainteresovan neka se javi na pp. Ako neko planira u ovom terminu Tajland takodje mozemo da se iskombinujemo jer idemo preko Bangkoka i naravno oko posete Thai mozemo da pomognemo savetima do najsitnijih detalja!
 
Poslednja izmena:
istanbul,paket aranzman,99 eura,3 nocenja,5-6 dana,agencija u beogradu,paket aranzman
sa prevozom,smestajem i ponudom za obilaske...je jedan od povoljnih nacina da se
obidje istorijski grad istanbul sa svim carima koje njegove noci pruzaju...
ako postoji osoba koja bi mi pravila drustvo u tom putovanju neka odgovori ili neka mi direktno posalje e mail sindybeocity@hotmail.com sto se tice odabira drustva,nebitne su godine,ja imam cilj putovanja,obilazenja a ne neke isfrustrirane namere gde bi i sama
ova poruka bila besmislena....ko voli putovanja,sticanje novih prijatelja neka se javi....pozdrav svima

natašice,ako ne nadješ ništa...javi se da te odvedem na durmitor i u kanjon tare...na lednička jezera i kanjon komarnice....
 
Bi li neko na Kubu(2 meseca)???:worth:

Nije mi fora da idem sama.Da putujem po divljini,il da se zavlacim po tamo nekim prasumama,pa ajde.
Ali ,ovog puta(za promenu) idem na odmor,sto znaci da ostavljam fotoaparat kuci.


Dakle,nema pentranja po liticama,zavlacenja po pecinama,spavanja po sumama.OBECAVAM!!!:whistling:

Naravno,necemo biti na jednom mestu dva meseca.Mozda nedelju-dve u Havani,a onda pravim tour uzduz i popreko.

Pol i godine nebitne.inace ja sam iz BG-a,26god,i manijak sam sto se putovanja tice.

I ako vam ovo gore ludo zvuci,cekaj da me vidis kad sam u formi.:D
 
Krajem augusta putujem , sam , kolima za Grcku - Halikidiki . Potreban mi je neko ko bi mi pravio drustvo i sa kim bi podijelio troskove puta .Neka se jave svi oni koji zele putovanje bez zurbe , maltretiranja po autobusu ... , Imam 42 godine i ocekujem ozbiljne saputnike , pol nije bitan . Mogu i bracni parovi . email: kampanelo@yahoo.com
 
Koliko bi to sve kostalo, mislim 2 meseca na Kubi :-), zanimljivo.
Ja imam 24 godine, musko sam i volim putovanja.Ako lepo isplaniramo putovanje i organizujemo ga sto ekonomicnije i strateski(ne bi bio u stanju da putujem za mesec dana).....moze dogovor.
iznesi svoj plan i program?
Pozzzzzz
 
Koliko bi to sve kostalo, mislim 2 meseca na Kubi :-), zanimljivo.
Ja imam 24 godine, musko sam i volim putovanja.Ako lepo isplaniramo putovanje i organizujemo ga sto ekonomicnije i strateski(ne bi bio u stanju da putujem za mesec dana).....moze dogovor.
iznesi svoj plan i program?
Pozzzzzz

Nisam bila u mogucnosti da koristim internet celih mesec dana!!!:otkacio:

ako si jos zainteresovan posalji mi pp do kraja oktobra....shto se troskova tice placali bi smo smestaj, hranu i autobus/voz na Kubi.Karte u oba pravca su besplatne(dobila sam ih kao redovan korisnik te kompanije).Nadam se da tvoj stomak podnosi ljuljanje,jer se putuje brodom....:dash:necu ti biti neko drustvo na toj uzasnoj spravi,ali cim sidjem sa broda,otkrices da sam prava alapaca...

ko jos odbija ovakvu ponudu?!
 
Ukazala mi se prilika za povoljnu mogucnost grupnog putovanja po Svajcarskoj

Drug je obezbedio smestaj i hranu, kao i popust za grupno putovanje (vozom, brodom i busom) za osmodnevno putovanje po Svajcarskoj i pogranicna podrucja sa Nemackom, Italijom i Francuskom.

Za jednog je prilično skupo, ali ako bismo bili tri osobe ili vise kostalo bi nas svakoga 450 evra tih 8 dana! Da li je mnogo???

Možemo sami napraviti neogranicen plan krstarenja brodom po svim jezerima Svajcarske, od Luganskog jezera do Ciriskog i Zenevskog!

Vozom neograniceno Alpima, po pejzazima od kojih zastaje dah, a za za smestaj i hranu imamo veceru i dorucak u cetvorosobnom stanu kod Familije u privatnom smestaju. Ujutru spremljene sendvice, sokove, slatkise i voce u frizideru nas sve to ceka da ponesemo.

Skroman smestaj, ali je putovanje zaista izuzetno i spremanje pomenuta dva obroka i klope za poneti usput, da uopste ne treba da mislimo na spavanje i hranu..
 
izvinjavam se sto ovako upadam, trazim osobu koja se razume u nuklearnu fiziku i koja bi bila voljna da prati nas fotografski tim sledece godine, putujemo u Cernobil.. sve je obezbdjeno prevoz smestaj maximalno ostajemo nedelju dana. Znaci treba nam osoba koja zna da radi sa gajgerovim brojacem, osoba koja ce moci da kaze tu je bezbedno tu nije itd...

Ponuda vazi do januara ove godine.

kontakt

dusan.bartolovic@zrenjaninske.com

064 438 7 999
060 438 7 999

ili

redakcija@zrenjaninske.com
 
Ej ljudi kako je ova tema super,pa ja sam tek sad ovo vidjela. Ja isto volim da putujem,al sam shvatila da najmanje poznajem nasu metropolu Beograd. Ja nemam tu privilegiju da zivim u BG,pa mislim da ne bi bilo lose da odem par dana da se tamo malo promuvam. Kazu da je nocni zivot extra! Pa eto ako neko planira da ide samnom,javite se na pp. Znam da prijedlog nije egzotican,al na ljeto cemo o tom:) P.S.Mala prednost ljudima iz Bosne:) poz svima!
 
2009 (oko juna) idem u Moskvu na volonterski kamp pa ako jos neko hoce bilo bi super!
Hrana, smestaj i viza su obezbedjeni i besplatni. Avion je 250e sa svim taxama ili vozom 48 h- uzbudljivija varijanta :))
Ostaje se 2-3 nedelje.. Vec imam iskustva sa slicnim, 2007 sam bio u Svajcarskoj 23 dana a 2008 u Americi 4 meseca (druga varijanta). Ajmo ljudi da se druzimo i putujemo :)
 
2009 (oko juna) idem u Moskvu na volonterski kamp pa ako jos neko hoce bilo bi super!
Hrana, smestaj i viza su obezbedjeni i besplatni. Avion je 250e sa svim taxama ili vozom 48 h- uzbudljivija varijanta :))
Ostaje se 2-3 nedelje.. Vec imam iskustva sa slicnim, 2007 sam bio u Svajcarskoj 23 dana a 2008 u Americi 4 meseca (druga varijanta). Ajmo ljudi da se druzimo i putujemo :)

Ово ми звучи веома занимљиво, али не распитујем се за себе, већ за неког другог, па ако хоћеш кажи још
неке појединости о томе какав је то волонтерски камп, шта се ради и тако још неке детаље? Ко то организује?
 

Back
Top