Kada se naljutite na voljenu osobu

Ma, jako sam nezgodna... Naljutim se zbog nekih gluposti uglavnom, nema to veze sa njima ili sa necim sto su uradili... I onda, kad shvatim da sam se bzvz naljutila, i da nisam vise ljuta, onda se istripujem da ne mogu tek tako da se "odljutim" nego se ponasam ko idiot... :roll: Sve u svemu, jako nezgodno i glupo... :|
 
Kad se napravi blesava za neke stvari do kojih je meni jako stalo, a i ona zna da mi je stalo i ipak se napravi blesava...
Kad smo se tek upoznali to je bilo nekako ovako: Stojim s drustvom u parku, vidim nju kako ide ka nama s nekom drugaricom, istopim se sav od srece, al smekerski razvucem samo smesak :) , a ona prodje, pogleda me, i promrmlja neko ledeno "cao!" i produzi dalje, a ja ostanem s onim trulim osmehom na usnama i gledam za njom i mislim se "jao, kako bih ti sad slatko olupao ovu klupu sa sve ovim dripcima na njoj o glavu!".
Sad je malo drugacije, ali pricip je i dalje isti... E kad me sad tako izvede iz takta, uhvatim je sa obe sake za glavu i poljubim je (iako opis reakcije izgleda nasilan i grub, u stvarnosti nije :) ). Ona tad pocne da sisti kako sam detinjast bla bla bla, ali se brzo smiri i opet sve po starom :)...
 
ka mi zvoca...zvoca.......zvoca.....zvoca..zvoca...zvoca.......zvoca.....zvoca.zvoca...zvoca.......zvoca.....zvoca........zvoca...zvoca.......zvoca.....zvoca. i onda...cima....cima...cima...cima...cima.....cima.cima.. cima......cima...cima...cima..cima.........cima...cima...cima..cima...i kad me slooša šta govorim.....
 
To je zbog...?
I kako sa tim izlazite na kraj..kako odreagujete..
Наљутим се кад ми не поклања довоњно пажње, а мени је потребан минимум, нисам нека развлакуша нити претерано испољавам емоције, па вероватно делујем као да ми и нису потребне.
Али, проблем решим разговором...у вези сам са дечком који је невиђено увредљив, тако да и најмањи приговор на њега делује снажно...никад не правим сцене, сем кад смо између четири зида, а и у тој ситуацији је потребно да је дотерао ''цара до дувара''.8)
 

Back
Top