LG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
crk'o mi je LG KG 220...kupljen u Telenoru , maj 2007.
Nisam ga puno 4 dana i setio sam se da ga punim, ubacim punjac, kao i uvek, i samo se upali crvena lampica i nista...ekran naravno nece da reaguje, sve je neaktivno....
Da li je do baterije? Ranije nisam imao ovakvih prob.
 
Ovako kupio sam polovan LG U880.I sad telefon radi extra.Ali on ne koristi standrdne sim kartice nego neke mini USIM.Lik od koga sam kupio telefon dao mi je jednu MTS sim karticu izrezanu ali ta MTS kartica ima manji cip od ovih ostalih MTS kartica koje sam ja proveravao.E sad ova MTS karica je 06408....Mozda ima manji cip zato sto broj pocinje na nulu.Ako neko ima bilo kakvo resenje da napravim novu karticu neka mi javi.
PoZz
 
zna li neko gde mogu nabaviti slušalice za ovaj model pošto su mi se pokvarile, ima li neki LG shop ili neka druga radnja gde mogu nabaviti slušalice za ovaj model?? hvala
 
Dragi forumasi, molim vas za pomoc!
Prosle godine u martu sam kupio mobilni telefon LG KG 200 u Telenoru. Radio je perfektno sve do marta ove godine, stavio sam uredno da ga punim, ali kada ubacim punjac u predvidjeno mesto samo se pojavi crvena lampica koja oznacava punjenje, ali kada se ispravno puni, ta lampica treperi crvenom bojom. Zaista ne znam u cemu je problem: da li u bateriji, punjacu ili u samom telefonu? Bio sam u Telenoru u vezi ovog problema i oni kazu da mi je istekla garancija i da oni ne mogu nista da urade. Molim vas za savet, hvala vam od srca!
 
najbolje da odes do najblizeg servisa da ti tacno kazu sta je i koliko ce da kosta, ovako ti niko nemoze pomoci dok se ne predgleda ceo fon.
 
trebam da kupim mobilni pa sam mislio neki lg e sad koji pa ja bi neki sa fm radiom kamera 3.0 mp i blic ali da je slajd a sta mislite na LG kf755 secret.
 
Poslednja izmena:
Neka kaze ko sta hoce,LG se probio u zadnje vreme neverovatno.
Poceo sa Renoir i 8 mpx kamerom,LG GC900 Viewty Smart sa 8 mpx kamerom,a tu je i LG KP500 Cookie koji je jedan od najjeftinijih touch screen telefona na trzistu (kod nas ima za 180,ispod tezge oko 160 do 170,a u inostranstvu ima i za 140 eura,konkretno u Nemackoj sto sam video) sa 3 mpx kamerom i interesantnim softverom, a evo sad je pustio i LG KS660 sa dve kartice i touch screen,5 mpx kamera.
Oduvao je ostale touch screen modele uveliko.
 
kupio sam kp500 cookie :)
sta vas zanima pitajte :))))
extra je...bilo koja pesma moze da se koristi za bilo sta...fotografije imaju opcije kao na photoshopu(ulepsaj lice,da crtas po fotografiji,da pises sta hoces,razni efekti....) onda ogromna slova...lako koriscenje sa i bez olovcice....ma vrh vrh...samo zvuk od 1 do 10 je 9...extra je al slabasan je naspram mog bivseg fona n73....pozdrav! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top