Ето ако не верујете.....

Pepeo

Ističe se
Poruka
2.894
Južna Osetija zahteva međunarodno priznanje

Separatistička republika na teritoriji Gruzije, Južna Osetija zatražila je od generalnog sekretara UN, predsednika Rusije i šefova država EU i Zajednice nezavisnih država da priznaju njenu nezavisnost, dok se druga republika - Abhazija, sprema da to učini ove nedelje.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0&sifra=e3dc6c1937411828b4456f025c82ca50


Ke d'Orsej: Francuska podržava suverenitet Gruzije

PARIZ - Francuska podržava suverenitet Gruzije, izjavila je danas portparol Ministarstva spoljnih poslova Paskal Andreani, povodom zahteva otcepljenje gruzijske autonomne oblasti Južne Osetije da joj se prizna nezavisnost

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0&sifra=5ba581db76f5206974bf6a192eb08f9e
 
Ма мени људи из Осетије и Абхазије нису чудни, желе независност....
Али французи да тако безобзирно раде шта им је по вољи, то је већ за бригу.....

не раде французи него њихов председник који и није Француз него Мађар јеврејског порекла рођен у Француској:evil::evil::x:x
 
Ke d'Orsej: Francuska podržava suverenitet Gruzije

PARIZ - Francuska podržava suverenitet Gruzije, izjavila je danas portparol Ministarstva spoljnih poslova Paskal Andreani, povodom zahteva otcepljenje gruzijske autonomne oblasti Južne Osetije da joj se prizna nezavisnost

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0&sifra=5ba581db76f5206974bf6a192eb08f9e

Neka Francuzi podrze Taiwan pa ces da vidis sta ce da bude!!!Kineski vojni budzet za 2008 iznosi 60 milijardi dolara!Da mi srbi imamo u budzetu toliko para,pitali bi posto je Evropa.......hehe! :mrgreen:
 
Mi smo dovoljno pametni da uvek izvucemo deblji kraj. Sto se tice Francuske, onaj Djarma ce da bude kao sto je amerima Bus... Da ih izblamira po svim osnovima, oslabi drzavu i da se pravi blesav.

Videcemo da li ce se ovi ocepiti ili nece. Sto se tice Baskije, paradoksalno je sto Spanija nece da prizna Kosovo zbog njih, kada slucaj Baskije i Siptara ne moze da se uporedi, iako su i jedni i drugi teroristi, i to iz par razloga: 1) Baski jesu autohtoni, a Siptari nisu (oni nisu Iliri, sta god tvrdili), 2) Baski nemaju svoju drzavu.
 
Mi smo dovoljno pametni da uvek izvucemo deblji kraj. Sto se tice Francuske, onaj Djarma ce da bude kao sto je amerima Bus... Da ih izblamira po svim osnovima, oslabi drzavu i da se pravi blesav.

Videcemo da li ce se ovi ocepiti ili nece. Sto se tice Baskije, paradoksalno je sto Spanija nece da prizna Kosovo zbog njih, kada slucaj Baskije i Siptara ne moze da se uporedi, iako su i jedni i drugi teroristi, i to iz par razloga: 1) Baski jesu autohtoni, a Siptari nisu (oni nisu Iliri, sta god tvrdili), 2) Baski nemaju svoju drzavu.

da poredis shiptare sa Baskijcima ili Ircima u Severnoj Irskoj pa i Kurdima je smesno.

Jer kada dodje vreme (pukne NATO ko Varsavskki ugovor i berlinski zid zajedno) samo ce Shiptari da ne*ebu od Srba. A ovi nece:heart::mrgreen:
 
da poredis shiptare sa Baskijcima ili Ircima u Severnoj Irskoj pa i Kurdima je smesno.

Jer kada dodje vreme (pukne NATO ko Varsavskki ugovor i berlinski zid zajedno) samo ce Shiptari da ne*ebu od Srba. A ovi nece:heart::mrgreen:

Ne poredim ja, nego Spanci, a bogami i Irci, i to je jedan od razloga sto su velikom brzinom priznali Kosovo.

Inace, po stranim forumima, ti isti irci najvise nas pljuju, vise od Amera i Svajcaraca i Holandjana zajedno.
 
Ne poredim ja, nego Spanci, a bogami i Irci, i to je jedan od razloga sto su velikom brzinom priznali Kosovo.

Inace, po stranim forumima, ti isti irci najvise nas pljuju, vise od Amera i Svajcaraca i Holandjana zajedno.

Шпанија није признала Косово,а Турци су их инстарилари да би били војна крајина против нас.

А што се тиче Ираца питај Тилета ево га на форуму.Није мени Тачерка дошла на сахрану него њему, а она шта је радила Ирцима и то још у ХХ веку брррррр

а за остале ми се фућка
 

Back
Top