smestaj za letovanje

mina_kg

Početnik
Poruka
5
Volela bih da ove godine,posle par godina pauze, odvedem dete na letovanje.A s` obzirom da sam osoba koja sve voli da isplanira na vreme(mozda malo i pre vremena),evo vec sad postavljam ovu temu.
Zanima me iskljucivo crnogorsko primorje i to Petrovac ili Becici.
Molim svakog ko je bio na letovanju u ovim mestima i zadovoljan je smestajem da mi javi telefon ili bilo koji podatak o smestaju u kom je bio! A i opis smestaja nebi bio na odmet!
Evo sta mi je bitno:
1. Da nije udaljeno od plaze vise od 300-350 metara.
2. Da je upotreba kupatila i kuhinje moguca u bilo kom trenutku.
3. Dvokrevetna ili torkrevetna soba.
4.Da se ne prelazi magistrala.
5. Da cena ne bude veca od 10-12 eura po osobi.
Hvala vam svima unapred i obecavam da cu vam obavezno po povratku sa letovanja opisati svoje utiske!
:razz:
 
NE VREDI ti da postavljaš ovako odvojene postove....
Možeš ih postavljati i svakih 5 minuta, ali retko ko će da ti odgovori.
Imaš zaista kvalitetnu temu: ''Crna Gora - potpuno drugačiji pristup''. Tamo pitaj sve...
 
Volela bih da ove godine,posle par godina pauze, odvedem dete na letovanje.A s` obzirom da sam osoba koja sve voli da isplanira na vreme(mozda malo i pre vremena),evo vec sad postavljam ovu temu.
Zanima me iskljucivo crnogorsko primorje i to Petrovac ili Becici.
Molim svakog ko je bio na letovanju u ovim mestima i zadovoljan je smestajem da mi javi telefon ili bilo koji podatak o smestaju u kom je bio! A i opis smestaja nebi bio na odmet!
Evo sta mi je bitno:
1. Da nije udaljeno od plaze vise od 300-350 metara.
2. Da je upotreba kupatila i kuhinje moguca u bilo kom trenutku.
3. Dvokrevetna ili torkrevetna soba.
4.Da se ne prelazi magistrala.
5. Da cena ne bude veca od 10-12 eura po osobi.
Hvala vam svima unapred i obecavam da cu vam obavezno po povratku sa letovanja opisati svoje utiske!
:razz:
Postavi ovo pitanje za turizam cg na temi Crna Gora-potpuno drugaciji pristup i verovatno ces dobiti detaljan odgovor jer ovako nista neces postici na ovoj temi.
 

Back
Top