Свашта! Радикали и ротаријанци.

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
Ротари клубови су мајка свим политичким опцијама....У ствари сви су чланови неких клубова из масонске лепезе...Рецимо Воја Шешељевић је малтешки витез...а ја гласао свим срцем...не вреди...мораш да зажмириш и зачепиш нос и нешто заокружиш...
 
Ротари клубови су мајка свим политичким опцијама....У ствари сви су чланови неких клубова из масонске лепезе...Рецимо Воја Шешељевић је малтешки витез...а ја гласао свим срцем...не вреди...мораш да зажмириш и зачепиш нос и нешто заокружиш...
Воја Малтешки витез то први пут чујем
 
Ma bre radikali ne znaju to ni da izgovore, šta je vama ljudi? Ovi današnji radikali imaju to ime samo zato što konotira sa slengom, oni nas RADE, ništa drugo...

Nije da se ne slažem, ali mi je žao što nema Bilje ili Strele da ti fino, s iskrenim radikalskim uverenjem i obrazloženjem odbruse.

Ovaj podforum postaje dosadan bez njih mr. (ko što onaj reče) LoJde :mrgreen:
 
Ротари клубови су мајка свим политичким опцијама....У ствари сви су чланови неких клубова из масонске лепезе...Рецимо Воја Шешељевић је малтешки витез...а ја гласао свим срцем...не вреди...мораш да зажмириш и зачепиш нос и нешто заокружиш...

Нисам баш неки присталица теорија завере, ал како време пролази , чини ми се да ништа није случајно и да иза свих срања која нам се дешавају стоји неки план......
Него брате зилоте можеш ли ти нечим да поткрепиш тврдњу да је Шешељ - малтешки витез? Био бих ти захвалан.
 
Ротари клубови су мајка свим политичким опцијама....У ствари сви су чланови неких клубова из масонске лепезе...Рецимо Воја Шешељевић је малтешки витез...а ја гласао свим срцем...не вреди...мораш да зажмириш и зачепиш нос и нешто заокружиш...
За Шешеља нисам упознат, али да се и ја са зурлотом сложим
 
Шта треба да чуди у земљи где је сасвим нормално да је:

- национална новинска агенција ТАНЈУГ (Телеграфска агенција нове Југославије)
- национални авиопревозник ЈАТ Југословенски аеротранспорт
- речно бродарство ЈРБ Југословенско речно бродарство
- културна институција ЈДП Југословенско драмско позориште
- културни догаћај - Југословенски позоришни фестивал у Ужицу
- ризница националног филмског блага - Југословенска кинотека
- невладина организација ЈУКОМ Југословенски комитет правника за људска права
 
Netacno. Titula vojvode se moze oduzeti samo na crkveno-narodnom saboru uz prisustvo svih vojvoda. Senilnog Djujica je iskoristio SPO u borbi protiv Seselja, da je Djujic bio pri zdravoj pameti i on bi znao da ne moze samostalno oduzeti titulu vojvode.
Ма дај знам да није због СПО-а..Војвода Ђујић није ни Вука волео претерано..већ због других ствари, небих јавно..
 
E radikali, kukala vam mama...
Vojine majice i bedzeve niste skiidali, bio vam je Bog, a sad kad ste saznali da je polu Hrvat, polu Siptar...
Vucic je studirao u Brajtonu, jednom od centara CIA-e...
Stranku vam je osnivala DB, po nalogu Slobe...
A i 95 % radikala sigurno pojma nema ko su rotarijanci...
A hteli bi vlast u Srbiji !

Не браним радикале, али морам да скренем пажњу на оснивање ДС-а, Г17 и ЛДП-а... Ко је њих оснивао?!
Ха, ДС су оснивали бивши-садашњи (са изузецима) марксисти, Г17 - Сорош, ЛДП такође... Криво се родило, криво ће и остати.
 
Не браним радикале, али морам да скренем пажњу на оснивање ДС-а, Г17 и ЛДП-а... Ко је њих оснивао?!
Ха, ДС су оснивали бивши-садашњи (са изузецима) марксисти, Г17 - Сорош, ЛДП такође... Криво се родило, криво ће и остати.

ко је основао УДБУ :rtfm:

тај је основао све :rolleyes:

демократија залуђивање народа:ok::super:
 
E radikali, kukala vam mama...
Vojine majice i bedzeve niste skiidali, bio vam je Bog, a sad kad ste saznali da je polu Hrvat, polu Siptar...
Vucic je studirao u Brajtonu, jednom od centara CIA-e...
Stranku vam je osnivala DB, po nalogu Slobe...
A i 95 % radikala sigurno pojma nema ko su rotarijanci...
A hteli bi vlast u Srbiji !

Uredu, a koga bi ti hteo da vidis na vlasti?
 
Не браним радикале, али морам да скренем пажњу на оснивање ДС-а, Г17 и ЛДП-а... Ко је њих оснивао?!
Ха, ДС су оснивали бивши-садашњи (са изузецима) марксисти, Г17 - Сорош, ЛДП такође... Криво се родило, криво ће и остати.

Воли тај Сорош да даје називе који су заправо шифре. Б92, Г17+...

По наређењу Сороша Г17+ је срушио Владу?
 
Je l, deco, a sad sam mrtva ozbiljna, a s kim je Divac? Nije rotarijanac, nije mason, UNICEF-ov je.... to ok... trebalo mu za imidž, to se kupi, to nije problem, nego OVDE, čiji je kad mu se može da sad kupuje farmu i gaji krave, pre toga da kupi firmu koja vredi milione za par stotina hiljada, da skuplja dobrovoljne priloge a da nikoga ne izveštava, da ima sajt na kojem možeš samo da vršiš uplatu, daleko bilo nešto da pitaš ili, ne daj Bože, dobiješ odgovor. Stvarno, zna li iko čiji je on pulenčić?
 

Back
Top