NOKIA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Avetinja

Veoma poznat
Poruka
13.905
Ovde ćete postavljati sve što vas interesuje u vezi nokia telefona. Svaka nova tema koja glasi ,,šta mislite o ovom nokia telefonu će biti prebačne ovde.
Stare teme koje budu ,,dizale,, će biti zaključane, a diskusija i link prema njoj biće preneti ovde.

Vaš Avetinja :)
 
Molim Vas da mi pomogne ko zna
> kako da iskljucim ton"skljoc"- kad slikam
> kako da mi slika koju dodelim kontaktu bude preko celog ekrana kad me taj zove,a ne samo mala slicica
>kako da namestim da kad slusam radio i neko me zove/ne zvoni telefon,vec da samo ja cujem zvono u slusalici
>kako da ubacim smajlije u poruke/neki program ali da nije probna verzija samo dva dana/
hvala
 
1.Podesavanja zvuka u profilu (warning tones off),ukljucivanje silent profila kad hoces da pravis te spijunske fotke,mozda detaljnijom pretragom nadjes i opciju za iskljucene"shutter sound-a"u podesavanjima kamere,probaj sve i nesto mora da uspe!
2.Treba ti poseban program za to,buduci da to nisi ni znao pitanje je da li znas kako se"potpisuju"programi za 3rd edition Symbian telefone,a vecina treba da se"potpise",prvo vidi oko toga a posle trazi programe tipa Fullscreen caler,Caller ID i slicne...
3.Koliko ja znam kad slusas muziku na Symbian telefonu i neko te pozove tebi i zvoni u slusalici,svi zvuci idu preko nje,i ona ti sluzi kao handsfree,ne vidim zasto bi kod tebe bilo drugacije,a nisam primetio da li zvoni i na zvucniku kad su ti slusalice na usima,mislim da ne zvoni ali nisam proveravao!?
4.A ti krekuj tu probnu verziju ako nemas love/mogucnosti/volje da kupis isti i tako legalno otkljucas full verziju,ili koristi trial verzije,nisu ti smajliji uopste tako bitni (pogotovo ako primalac nema isti program da moze da ih vidi na svom,takodje Symbian,telefonu),to nije sustina Symbiana,nadji neke malo korisnije programe,ovo sve sto si pitao je samo za zezanje kad ti je dosadno ili ako si bas klinac pa da ti to bude toliko"potrebno"da bi bio"in"u drustvu!?
Pozdrav 8)
 
1.Podesavanja zvuka u profilu (warning tones off),ukljucivanje silent profila kad hoces da pravis te spijunske fotke,mozda detaljnijom pretragom nadjes i opciju za iskljucene"shutter sound-a"u podesavanjima kamere,probaj sve i nesto mora da uspe!
2.Treba ti poseban program za to,buduci da to nisi ni znao pitanje je da li znas kako se"potpisuju"programi za 3rd edition Symbian telefone,a vecina treba da se"potpise",prvo vidi oko toga a posle trazi programe tipa Fullscreen caler,Caller ID i slicne...
3.Koliko ja znam kad slusas muziku na Symbian telefonu i neko te pozove tebi i zvoni u slusalici,svi zvuci idu preko nje,i ona ti sluzi kao handsfree,ne vidim zasto bi kod tebe bilo drugacije,a nisam primetio da li zvoni i na zvucniku kad su ti slusalice na usima,mislim da ne zvoni ali nisam proveravao!?
4.A ti krekuj tu probnu verziju ako nemas love/mogucnosti/volje da kupis isti i tako legalno otkljucas full verziju,ili koristi trial verzije,nisu ti smajliji uopste tako bitni (pogotovo ako primalac nema isti program da moze da ih vidi na svom,takodje Symbian,telefonu),to nije sustina Symbiana,nadji neke malo korisnije programe,ovo sve sto si pitao je samo za zezanje kad ti je dosadno ili ako si bas klinac pa da ti to bude toliko"potrebno"da bi bio"in"u drustvu!?
Pozdrav 8)

hvala na brzom odgovoru, ali:
1. nema u podesavanjima kamere opcije za silent,a i kad stavim opciju za ceo tel.bez zvuka i dalje se cuje klik-dosta glasno
2.stvarno sam laik i ne razumem sta znaci "potpisivanje"programa za 3rd edition Symbian telefone, ako ti nije problem malo podrobnije mi objasni:roll:
3.telefon zvoni i na zvucniku u svakoj situaciji i u svakom profilu
Unapred hvala
 
1.Probaj sa iskljucivanjem zvukova upozorenja (ili warning sounds ako ti je engleski meni)!?
2.Isuvise je komplikovano da ti objasnim u recenici-dve a nemam sad vremena da objasnjavam detalje,kacim potrebne fajlove... pogledaj detalje ovde-> http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=153666 ,a u medjuvremenu potrazi neke aplikacije koje se ne potpisuju,tipa X-plore fajl menadzer,Solution napredni kalkulator (ako si skolarac ovo je ekstra za tebe,ima i limese,matrice...),MWeather da proveravas vremensku prognozu unapred,Handy Taskman za pregled aktivnih aplikacija,gasenje nepotrebnih procesa,pokretanje zeljenih... mislim i da SmartMovie DivX player ne mora da se potpisuje,a ako imas ili nameravas da kupis BT GPS uredjaj onda potrazi i Garmin MobileXT programcic za navigaciju a nasu mapu imas na Garminovom YU sajtu.
Kad savladas potpisivanje javi se za ostale programe,ima ih jos i koji ne moraju da se potpisu ali ne mogu sad da se setim svih ali ipak vecina dobrih a besplatnih ili jeftinih nisu potpisani (to njih kosta kad je za komercijalnu upotrebu)!?
3.Nebih znao za to podesavanje,ako ti zvoni i tako onda verovatno ne moze da se podesi samo da se cuje tebi u slusalici,ja MISLIM da se na N73ME to ne cuje na spoljnom zvucniku ali nisam 100% siguran jer nisam proveravao!?
Pozdrav 8)
 
imam problem sa Nokia Micro SD 512mb karticom:
Kad je ubacim u neki drugi telefon on je ne prepoznaje,a kad je stavim u neku Nokiju kartica trazi sifru!!!!!
MOZE LI SE STA URADITI PO TOM PITANJU????????????????
 
moras slusalica da stavis u mod prepoznavanja, vidi na uputstvu koja kombinacija dugmica se drzi istovremeno, i onda ga jednostavno uparis sa fonom kao i svaki drugi uredjaj
 
e,super! da se malo pozalim i ja! Skinem temu za nokiu 6280 sa interneta.Prebacima na tel sa kompa i nece....Nece!!!!!Nepoznat format! Sta da uradim???HAVLA

p.s kad sam vec tu.Zna li neko kako da izmenim VELIKU gresku?Ovo Isrena devojcica je trebalo biti ISKRENA DEVOJCICA
HVALA
 
Roaming me je uputio na Alpha Copy, s obrazlozenjem da samo Samsung zastupaju i ne bave se servisiranjem ni jedne druge marke.

Alpha Copy sam bio nashao i ranije, al' sam cenio da se kao zastupnici bave samo veletrgovinom. Fino su me iznenadili cinjenicom da su imali za Nokie sve sto sam im trazio i po povoljnim cenama. Lepo :)

Eto da znate.
 
Znamo mi odavno,a oni inace rade poprilicno"user friendly"jer,pored nizih cena od Mobisa ne primoravaju kupce da placaju neke iznudjene troskove,kao sto su meni u Mobisu trazili 900 dindzi za montazu maske za N70,koju moze i dete da namesti za manje od minut,bilmezi su,tako da je AlphaCopy bolja solucija!!
Pozdrav 8)
 
e,super! da se malo pozalim i ja! Skinem temu za nokiu 6280 sa interneta.Prebacima na tel sa kompa i nece....Nece!!!!!Nepoznat format! Sta da uradim???HAVLA

p.s kad sam vec tu.Zna li neko kako da izmenim VELIKU gresku?Ovo Isrena devojcica je trebalo biti ISKRENA DEVOJCICA
HVALA

Sto se teme tice pogledaj u Detaljima na telefonu koji je format ta tema pa ako je .thm ili nesto slicno,Nokia ju nece podrzati jer koliko ja znam S40 Nokije podrzavaju samo .nth format teme,(bar je tako na mojoj 6230i)

Za ovo drugo nisam siguran da znam odgovor.Pogledaj mozda mozes napraviti nesto u podesavanjima profila ...:)
 
Imam Ford Focus sa 15" felnama i nikako ne mogu da namontiram gume od Fice na te felne da me manje kosta zamena,sta da radim!? :) :lol: Taj ko ti je rekao da ona koristi .sis fajlove treba da malo poradi na sebi i svom znanju,ona koristi ISKLJUCIVO .sisx aplikacije,poneka aplikacija moze biti slucajno pri potpisivanju oznacena sa .sis ALI to je retkost,pazi da pise da je aplikacija za 3rd edition Symbian iliti OS 9.1 i miran si stagod da pise u nastavku fajla!
Pozdrav 8)
 
Taj ko ti je rekao da ona koristi .sis fajlove treba da malo poradi na sebi i svom znanju,ona koristi ISKLJUCIVO .sisx aplikacije,poneka aplikacija moze biti slucajno pri potpisivanju oznacena sa .sis ALI to je retkost,pazi da pise da je aplikacija za 3rd edition Symbian iliti OS 9.1 i miran si stagod da pise u nastavku fajla!
Pozdrav 8)

A kakve aplikacije prima n70?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top