Znak vs. Podznak
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Znak vs. Podznak

Početnik
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Znak vs. Podznak

I kako ja sad da znam shta preovladjuje kod mene, ili kod neke druge osobe!?
    Neko mi reche i da osobine zavise od toga u kojoj je trecjini perioda kojim vlada znak, neka osoba rodjena. Dakle, ako je rodjena u prvoj trecjini onda je karakteristichan i najjachi predstavnik tog znaka, dok u trecjoj trecjini prihvata osobine narednog znaka. Tachno ili ne?
    Kazhu Ribe su sanjari, mirne, kreativne, mistichne osobe, ne preterano verne... Znam jednu Ribu/Shkorpiju ljubomornu do iznemoglosti, nervoznu, agresivnu, stidljivu... kakve sad to ima veze sa znakom

anakin
    Guest

Podrazumevano

najvise zavisi od polozaja planeta i aspekata.
    evo ja sa ovan/strelac sa mesecom u lavu a uglavnom se osecam kao riba. zato sto mi je mars u ribama (vladar ovna).
    opet, koja planeta ima najvise aspekata, ona je dominantna i prilicno odredjuje karakter.
    zato je potrebno gledati celu natalnu kartu, ovi uopsteni podaci ne znace bas nista.

Početnik
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ...

Izesh ga.. ja sam Ovan/Shkorpija, ali kako godine prolaze tako sam sve dalje od osnovnih osobina Ovna (ocje godine da nauche pameti.. :wink: )
    A ne znam gde mi je Mars (a, kako da saznam?)
    Jel ima neka fora da prouchish sam natalnu kartu? Neki dobri sajtovi gde je lepo objashnjeno kako, gde i shta? (imam neku knjizhicu, ali su skroz pobrkali lonchicje - kao da podrazumevaju da se sve vecj zna, samo izbacili neke tabele pa furaj...). E tu mi kazhu da mi je sat rodjenja mesec. Shta god to znachilo..
    Pogub zhivi, nishta ja ne znam
    Aj, ako neko zna kako to lepo da prouchim bez 'struchne' pomocji, nek baci post.
    Pozdrav!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

ako znaš tačno vreme svog rođenja odeš na www.astro.com i uneseš sve podatke i dobiješ short report i celu natalnu kartu.poz.

Početnik
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ..

Znam, naravno.
    Fala puno!

Slične teme

1. ZNAK ILI PODZNAK
    Autor vipcurlic u forumu Natalna astrologija
    Odgovora: 395