Beogradsko pitanje

A zašto mi iz Beograda da vodimo brigu onih koji nisu? Imamo mi svojih briga. Neka se sami bore za bolji položaj. I zašto na podforumu Beograd večito čitam o problemima ljudi koji imaju nešto protiv Beograda i Beograđana? Ajde svako svoje dvorište nek mete.
 
Zanima me da li se ljudi koji ne zive u Beogradu osecaju zapostavljeno, nama Beogradjanima je lepo ali kako je drugima kada vide da ima Beogradska hronika, posebni clanci u novinama samo o Beogradu i tako.......

A sto bi im to smetalo?
Svi oni imaju svoje lokalne televizije koje daju informacije o njihovom kraju, a sto neko rece, postoji i Srbija danas (ili kako li se vec zove) koja isto ide svaki dan pre Beogradske hronike.

Moje skromno misljenje je da je tema bezvezna.
 
Zanima me da li se ljudi koji ne zive u Beogradu osecaju zapostavljeno, nama Beogradjanima je lepo ali kako je drugima kada vide da ima Beogradska hronika, posebni clanci u novinama samo o Beogradu i tako.......

izadji malo van svog stana!
u kacarevu imas "KACAREVAC"
panceci imaju 'ogledalo" i "pancevacka hronika"
gde ti zivis?
u svakom mestu ims regionalni list nedeljni mesecni i sl.
nije kameno doba da su ljudi neinformisani....
 
i kao sto vidis niko se ne buni niti oseca zapostavljeno
cini mi se da si po ovom pitanju LAzo slabo obavesten.
a ako si iz LAzarevca pokreni prvi vas gradski bilten i obogati se na reklamama.
Ziveo STEPOJEVAC i jedna Jelena!
 
Primetio sam da likovi iz unutrasnjosti imaju raznih predrasuda o ovome gradu. Odprilike misle da je ovde raj na zemlji, da mi imamo sve mogucnosti ovde... Recimo moji rodjaci sa sela smatraju da smo mi u beogradu gomila dokonih ljudi koja po ceo dan bleji onako besposleno...

Joj kad bi oni znali koja je ovde haos. U malim gradovima ga nema jednostavno...
U unutrasnjosti...
- Stanovi su jeftiniji pa nemoras da zivis s roditeljima do smrti.
- Uvek mozes peske do centra
- Ne moras da se maltretiras oko parking mesta
- Ne moras da se vozisd busom
- Manje je prljavstine
- Na pijaci je jeftinija roba
- vazduh manje smrdi
- kad zelis da izadjes u neki beogradski klub uvek ti provod bude lep.Mi smo sve to videli pa je nama dosadno vise...
- mozes da se ponasas kao seljak a da to ne bude cudno
 
Primetio sam da likovi iz unutrasnjosti imaju raznih predrasuda o ovome gradu. Odprilike misle da je ovde raj na zemlji, da mi imamo sve mogucnosti ovde... Recimo moji rodjaci sa sela smatraju da smo mi u beogradu gomila dokonih ljudi koja po ceo dan bleji onako besposleno...

Joj kad bi oni znali koja je ovde haos. U malim gradovima ga nema jednostavno...
U unutrasnjosti...
- Stanovi su jeftiniji pa nemoras da zivis s roditeljima do smrti.
- Uvek mozes peske do centra
- Ne moras da se maltretiras oko parking mesta
- Ne moras da se vozisd busom
- Manje je prljavstine
- Na pijaci je jeftinija roba
- vazduh manje smrdi
- kad zelis da izadjes u neki beogradski klub uvek ti provod bude lep.Mi smo sve to videli pa je nama dosadno vise...
- mozes da se ponasas kao seljak a da to ne bude cudno
- ima jos uvek besplatnog parkiranja ,jeftine kafe u lokalima, svi se znaju svi bi nesto hteli ali sto dalje od Bgd sve je manje para! To se vidi po garderobi ,fasadama ,lokalnim autobusima, zapustenim gradilistima...
 

Back
Top