Tadic: Odluke Skupstine ne obavezuju Vladu?!?

nedodirljivi^2

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
216
"On je ocenio da rezolucija, ukoliko bi bila usvojena, ne bi obavezivala Vladu Srbije jer je Vlada obavezna da postupa po pet principa."
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=04&nav_id=287681

?!?!?

Da li je ovaj covek normalan? Moze li mi neko objasniti sta se njemu desava u glavi?? Odluka Skupstine Srbije nije obavezujuca?? Pa sta je onda obavezujuce za Tadica?? Nekakvih "5 principa" koje je dogovorio za nekim kafanskim stolom?
Da li je covek sa ovakvim stavovima uopste sposoban da bude predsednik Srbije ili je potrebno pokrenuti inicijativu za ocenjivanje poslovne sposobnosti Tadica?
 
Postavljati pitanje da li je Predsednik normalan je nekulturno.
Vi time insinuirate da je on dobio dva miliona i kusur glasova nenormalnih ljudi.

Po cemu ja to insinuiram? Mozda mu se nesto desilo od kad je reizabran na mesto predsednika. Zasto ti insinuiras da ja nesto insinuiram?

Ono sto je ocigledno je da ovakve izjave stvarno nateraju coveka da se zapita sta se sa njim desava.
 
"On je ocenio da rezolucija, ukoliko bi bila usvojena, ne bi obavezivala Vladu Srbije jer je Vlada obavezna da postupa po pet principa."
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=04&nav_id=287681

?!?!?

Da li je ovaj covek normalan? Moze li mi neko objasniti sta se njemu desava u glavi?? Odluka Skupstine Srbije nije obavezujuca?? Pa sta je onda obavezujuce za Tadica?? Nekakvih "5 principa" koje je dogovorio za nekim kafanskim stolom?
Da li je covek sa ovakvim stavovima uopste sposoban da bude predsednik Srbije ili je potrebno pokrenuti inicijativu za ocenjivanje poslovne sposobnosti Tadica?

rezolucija nema obavezujuću snagu
to je savetodavan akt
i odluke skupštine koje su obavezujuće -ZAKONI
 
Kako je moguce da su za Tadica snazniji nekakavih "5 principa" nego odluka vecinskih predstavnika gradjana Srbije? Zar Tadic zaista toliko ne postuje volju gradjana Srbije?

to je druga stvar, stvar poštovanja želje većine i o tome se može razgovarati
ali rezolucija, kao rezolucija je deklaracija, ne obavezuje
zato se uvek apeluje da što više poslanika glasa za isto kako bi se svetu poslala poruka o jedinstvu i zajedništvu.
 
"On je ocenio da rezolucija, ukoliko bi bila usvojena, ne bi obavezivala Vladu Srbije jer je Vlada obavezna da postupa po pet principa."
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=04&nav_id=287681

?!?!?

Da li je ovaj covek normalan? Moze li mi neko objasniti sta se njemu desava u glavi?? Odluka Skupstine Srbije nije obavezujuca?? Pa sta je onda obavezujuce za Tadica?? Nekakvih "5 principa" koje je dogovorio za nekim kafanskim stolom?
Da li je covek sa ovakvim stavovima uopste sposoban da bude predsednik Srbije ili je potrebno pokrenuti inicijativu za ocenjivanje poslovne sposobnosti Tadica?

Ljudi su na izborima rekli svoje i kraj priče. Kakva rezolucija.. budalaština. Nema ništa od toga.
 
Ja mislim da bi tih 2.3 mil u bilo koje vreme popilo tako nezapamcene batine od onih 2.18mil :D jer nije Srbija drzava od 2.3mil gradjana, i ovi ostali se nesto pitaju, a nedaj Boze ako dodje do preispitivanja ;)

Očekivan odgovor. Teško da od te druge opcije i može da se očekuje nešto osim pretnje batinama. Pa neka dodje do preispitivanja. Sve je bolje od ove šizofrenije na političkoj sceni. Hoćete radikale na vlasti? Neka bude tako. Neka vlast raspiše izbore, neka radikali dobiju većinu, formiraju vladu i stvar u redu, što se mene tiče. A posle toga.... videćemo.
 
Ne desava se nista! Program radi svoje!

Па не знам да ли ће тај ПРОГРАМ баш да потраје... ево сада јавише да су француски стручњаци врло "изненађени и увређени" јер су закључили да се
ДВД и ЦД дискови БРИШУ САМИ ОД СЕБЕ после 5 година.......ахахахаааааа... кажу све архиве су им отишле у прах и пепео...... а када су измислили ЦД и ДВД тврдили су да су записи вечити...

ТадићИ ће морати да се ПРЕСАБЕРЕ... и то врло брзо..:x:x:x

Могу жути да причају ДА ИХ СКУПШТИНСКА РЕЗОЛУЦИЈА НЕ ОБАВЕЗУЈЕ - али, наравно, одмах после тога долази "маца на вратанца" тј. СВЕ ШТО ПОТПИШУ ЕУ ПОСЛУШНИЦИ ДОЛАЗИ НА ВЕРИФИКАЦИЈУ У ПАРЛАМЕНТ - и ондаК ће бити, прц,Милева!
 
Postavljati pitanje da li je Predsednik normalan je nekulturno.
Vi time insinuirate da je on dobio dva miliona i kusur glasova nenormalnih ljudi.

Није баш да је он као такав добио гласове, већ маркетиншке агенције које су га приказивале као неког ко може да обезбеди "и јаре и паре", што мора се признати сви воле.
Е, сад кад је дошло до тога да не може оба, он се позива да су људи гласали за "паре", а не и за "јаре" - што благоречено не одговара истини.
 
Postavljati pitanje da li je Predsednik normalan je nekulturno.
Vi time insinuirate da je on dobio dva miliona i kusur glasova nenormalnih ljudi.
Некултурно?:D

А,шта да се ради,ако се примети неурачунљивост?Да се трпи лудак на таквој функцији?Ако је оно некултурно,шта је онда непостављање таквог питања?Небрига?Неодговорност?
Или култура?:lol:

Нико ништа не инсинуира.Људи могу бити и преварени,могу гласати из интереса,а могу бити и под константним притиском и манипулацијом.
 

Back
Top