AKO SU...........

anarog

Ističe se
Banovan
Poruka
2.877
Tadic-----izdajnik,
Dinkic----lopov,
Ilic------seljacina,
Kostunica-----*****,
Nikolic--------grobar,
Jeremic-------polu-Musliman,
Jovanovic------narkoman,
Djelic---------kriminalac........itd.

Ko su oni koji su za njih glasali?
 
Tadic-----izdajnik,
Dinkic----lopov,
Ilic------seljacina,
Kostunica-----*****,
Nikolic--------grobar,
Jeremic-------polu-Musliman,
Jovanovic------narkoman,
Djelic---------kriminalac........itd.

Ko su oni koji su za njih glasali?

Е, на шта су неки људи спали, стварно жалосно...
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
 
Paaaa očigledno neki misle da u Srbiji žive nabrojane populacije sa pravom glasa i da je taj što ih je etiketirao verovatno misli da je normalan i nekako nekim čudom, talentom takoreći, ostao imun.

Kao što znamo u prvom krugu medju zatvorenicima, najviše glasova je išlo za SRS, mnogo manje za Tadića i Čedu.
Mislim da su ovi drugi iz onog "intelektualnog paviljona" :lol:
 
Paaaa očigledno neki misle da u Srbiji žive nabrojane populacije sa pravom glasa i da je taj što ih je etiketirao verovatno misli da je normalan i nekako nekim čudom, talentom takoreći, ostao imun.

Kao što znamo u prvom krugu medju zatvorenicima, najviše glasova je išlo za SRS, mnogo manje za Tadića i Čedu.
Mislim da su ovi drugi iz onog "intelektualnog paviljona" :lol:

U opkladu da će na sledećim izborima makar polovina tih zatvorenika glasati za Koštunicu.:D
 

Mnogo si bre zlobna ... :lol: Evo kolko ja cituckam ovaj forum i diskutujem na istom (ne kazem da je to neshto puno ali zapazam) primecujem da ti je 90% komentara upravo ovakve sadrzine ...:lol: mislim .. Ok to je tvoje shta ces da pishes ali ... :rolleyes: a i kao da ti je ultimativni cilj da prilepish DSS uz Radikale ... Baj D Vej to je Baajata vest ... Nije javno izrecena al je javna tajna ... Nema potrebe da to nekom objasnjavash to i slepac vidi ... Ne vidi samo onaj koji ne zeli.... A tebe bi uporedio sa istim ... ti samo to gledash ... Izvini ako te slucajno neshto od toga vredja ali nisam mogao da ne prokomentarishem ... :lol: ;)
 
Mnogo si bre zlobna ... :lol: Evo kolko ja cituckam ovaj forum i diskutujem na istom (ne kazem da je to neshto puno ali zapazam) primecujem da ti je 90% komentara upravo ovakve sadrzine ...:lol: mislim .. Ok to je tvoje shta ces da pishes ali ... :rolleyes: a i kao da ti je ultimativni cilj da prilepish DSS uz Radikale ... Baj D Vej to je Baajata vest ... Nije javno izrecena al je javna tajna ... Nema potrebe da to nekom objasnjavash to i slepac vidi ... Ne vidi samo onaj koji ne zeli.... A tebe bi uporedio sa istim ... ti samo to gledash ... Izvini ako te slucajno neshto od toga vredja ali nisam mogao da ne prokomentarishem ... :lol: ;)

Pa sigurno je jedna od onih koja je glasala za nekog od ovih sa spiska.Sama ta cinjenica dovoljno govori o njoj.
 
Tadic-----izdajnik,
Dinkic----lopov,
Ilic------seljacina,
Kostunica-----*****,
Nikolic--------grobar,
Jeremic-------polu-Musliman,
Jovanovic------narkoman,
Djelic---------kriminalac........itd.

Ko su oni koji su za njih glasali?

Slusaj ljudi nisu krivi,oni nama prodaju laz u sarenom papiru.
neki poveruju neki ne a neki ne odu na glasanje.:|:!:
 
Pa dovoljno je da vidis na ovom forumu koliko je onih koji se bore za tog Tadica,Cedu,Kostuna,Tomu kao da su im rod rodjeni.

sve te stranke i dalje funcionisu kao KPJ (politicka ili stranacka podobnost) na nekim bitnim mestima u gradu se ne postavljaju pravi ljudi ,vec stranacke licnosti, i to je slucaj u celoj Srbiji,pa borba za vlast je ujedno borba za bolji zivot nekih pojedinaca:-P
 

Back
Top