Cemu osveta?

ne svetim se, pa ne znam. meni je cilj samo da sto pre zbrisem...

a ni meni se nesto nisu svetili ex-tipovi... smarali posle da bi da se vrate, ako se to racuna?

Izbegavam da radim stvari koje i lice na osvetu. Moje misljenje je da ako si imao makar jedan svetao trenutak sa nekim u zivotu ne treba to kvariti, vracati na nulu, ili ici u minus.

Meni se desavalo da se devojka/zena posle veze sveti, to potraje neko vreme, prodje, a oboma ostaje gorko u ustima. Zasto... pitam se

000201C7.gif
 
Klasican model pokusaja osvete je - ide okolo i govori takve stvari o meni da pas sa maslom ne bi pojeo, naravno - lazi i konstrukcije. To rade u vecini slucajeva, ima tu jos nekih gorih slucajeva, tipa moja bivsa zatezala oko vidjanja deteta prvih meseci posle razvoda, sad je iskulirala. Eto, sve je to u sustini sitno, ali je nepotrebno.
 
cuj.ti pricas svasta o zenama koje su u vezi. a zalis se na one koje te ogovaraju posle veze.
cccc

Niti se zalim, niti pricam svasta.

Tema ovog posta je osveta posle bilo koje vrste veze, a to se desava uglavnom posle veza m - z. Valjda je sad jasnije sta je tema. Nisi ukapirala izgleda.

Ako cemo o meni otvori novu temu pa pichi. imas ih i za i protiv mene, ali da ponovim, to nije tema o kojoj zelim ovde.
 
Niti se zalim, niti pricam svasta.

Tema ovog posta je osveta posle bilo koje vrste veze, a to se desava uglavnom posle veza m - z. Valjda je sad jasnije sta je tema. Nisi ukapirala izgleda.

Ako cemo o meni otvori novu temu pa pichi. imas ih i za i protiv mene, ali da ponovim, to nije tema o kojoj zelim ovde.

:D
zabranjeno je otvarati teme o drugim korisnicima.nisi znao?
sem toga, nije tacno da se frke desavaju samo u m-z odnosima. desavaju se i u prijateljstvima, porodicnim odnosima, na poslu..

nije ugodno kad se nadjes na tapetu...ali ***. razni ljudi razne cudi.
i da , slazem se sa helen. takvo ponasanje jeste odraz nemoci i frustracije. i ne vodi nicemu.
jedini je lek ignorisanje. totalno.
 
A bas je zanimljivo uzeti to kao osnov za roman....zelja ljudi za ispoljavanjem strasti .......jer da imaju neko drugo znacajnije mesto da ispolje strast ne bi ga trosili na svadjalacku strast....
Jesam li ja to rekao da ljudi vise vole da vole nego da se svadjaju, svasta od mene?
 
A bas je zanimljivo uzeti to kao osnov za roman....zelja ljudi za ispoljavanjem strasti .......jer da imaju neko drugo znacajnije mesto da ispolje strast ne bi ga trosili na svadjalacku strast....
Jesam li ja to rekao da ljudi vise vole da vole nego da se svadjaju, svasta od mene?
 
Klasican model pokusaja osvete je - ide okolo i govori takve stvari o meni da pas sa maslom ne bi pojeo, naravno - lazi i konstrukcije. To rade u vecini slucajeva, ima tu jos nekih gorih slucajeva, tipa moja bivsa zatezala oko vidjanja deteta prvih meseci posle razvoda, sad je iskulirala. Eto, sve je to u sustini sitno, ali je nepotrebno.

Zanimljivo....meni se to gotovo nikad nije dešavalo.
Znači u jako malom broju slučajeva. Možda jedan ili dva.
Ne znam...na tvom mestu bih se upitao čime izazivaš takvo ponašanje ili zbog čega biraš isti tip žena.
Ja nisam osvetoljubiv.
Sve što imam da kažem ili kažem odmah ili zadržim za sebe.
A kad me za nekim prođe volja....prođe me volja za bilo čim u vezi te osobe, pa i za osvetom
 
Odgovaram na post kao i svi ostali.. da nema zabune. Ne znam na koga ciljas..posto znam dosta o tebi...necu poci od tvojih iskustava. Generalno. Sveti se neko ko je ili preterano povredjen, ljut, neko kome je nanesena neka steta u bilo kom smislu. Nepravda. Ono sto je za jednu osobu pravicno, za drugu nije. Kao sto ne treba raspravljati o ukusima. Svako ima svoj ugao gledanja i prava na svoje misljenje. Ima puno primera osveta. Po meni to je poriv. Da li je normalan ili nenormalan ne bih u to ulazila, jer nisam kompetentna. Npr. u skolskoj ustanovi prosle nedelje decak i devojcica su se potukli. Devojcica je otisla u bolnicu, decak ju je udario u nos. Umesala se policija, roditelji...Devojcicin otac zeli da se sveti, dok ona to ne zeli. Naravoucenije? Izvucite sami. Mislim da je to stvar karaktera, vaspitanja, emotivnosti. Generalno, svetiti se nekome zbog necega je samo vrzino kolo. Naravno nije nuzno da odgovoris na ovo Danijele. Hvala publici
 
Moj moto je ne diraj me ne diram te. Analogno i izmenjeno nasem govornom podruciju od live and let die .... LIVE AND LET OTHER LIVE o se tu voglia, vivi e lascia stare altri vivere. Sto se tice osvete. ....setila sam se Zarka Lausevica...i moje pokojne komsinice koja je ubijena u 19. godini od strane bivseg decka...sta bi njeni dobili da se svete? Nju? :( Naravno nije nuzno da odgovoris na ovo Danijele obracam se svima. Hvala publici
 
Ljudi ja tek sad razmislila sta ako se ja svetim ovim porukama !?:) Eh da da mene neko ogovara, prica lazi o meni i iznosi konstrukcije svoga uma. Ako to nije istina ne bi me nesto puno potresalo.Auuuuu komplikacije :) Uzivajte volite se i ne svetite se
 

Back
Top