REFERENDUM O EU U MAJU?!

SargeBG

Aktivan član
Poruka
1.708
http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=31327&sectionId=37
ja cu da glasam ZA!hocu bre u evropu,pa da nas tamo kontrolisu a ne ova nesposobna vlast da smara narod u mozak svaki dan sa svojim kofer aferama,vilama i sl. i da se dovedemo u red a ne tamo ovi sa crnogorskim tablicama da jurcaju po bg-u a stavili srb oznake,sram ih bilo:mrgreen:,dosta bre muvanja,dosta mi je piratskih dskova po ulici,kineskih krpa na slaviji,falsh parfema itd.,spisak je poduzi- u red stoko!:mrgreen:
 
Predlažem da se referendum odloži bar do juna, jer najevropskija od svih krugovalnih postaja u Srbioji (to je Srbija Mašana Stankovića, on je uvek tako kucao), neće moći da učestvuje u proevropskoj referendumskoj kampanji, sproću VIP Biggy-ja. :)
 
http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=31327&sectionId=37
ja cu da glasam ZA!hocu bre u evropu,pa da nas tamo kontrolisu a ne ova nesposobna vlast da smara narod u mozak svaki dan sa svojim kofer aferama,vilama i sl. i da se dovedemo u red a ne tamo ovi sa crnogorskim tablicama da jurcaju po bg-u a stavili srb oznake,sram ih bilo:mrgreen:,dosta bre muvanja,dosta mi je piratskih dskova po ulici,kineskih krpa na slaviji,falsh parfema itd.,spisak je poduzi- u red stoko!:mrgreen:
Хоћеш, хоћеш, али јуче!

Али ће Шиптарима да скину визе- јер то тако треба!
А ми ћемо за 100 година потписивати ко зна који по реду споразум о придруживању.8-)
 
http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=31327&sectionId=37
ja cu da glasam ZA!hocu bre u evropu,pa da nas tamo kontrolisu a ne ova nesposobna vlast da smara narod u mozak svaki dan sa svojim kofer aferama,vilama i sl. i da se dovedemo u red a ne tamo ovi sa crnogorskim tablicama da jurcaju po bg-u a stavili srb oznake,sram ih bilo:mrgreen:,dosta bre muvanja,dosta mi je piratskih dskova po ulici,kineskih krpa na slaviji,falsh parfema itd.,spisak je poduzi- u red stoko!:mrgreen:

Za ovo poslednje se pridruzi onima koji "definitivno" pale odavde.
A tebi je dobar savet ,pali odmah bilo gde,samo bezi od stoke.
 
Ja sam za nesto tipa Norveske. Tako da cu da glasam protiv ulaska u EU. Problem je u nama i nasem (ne)radu...da mi radimo nesto i zaradjujemo ne bi toliko ceznuli za EU-om. Ako mislite da cemo dobiti pare, nekakve investicije itd....gresite. Toliko ima novih clanica koje su jako slicne nama i ne vidim razlog zasto bi bas neko ovde ulagao kapital......osim ako nam Rusi ne daju gas ispod trzisne cene....
 
Реалистички...осим ако наши на светској сцени не превагну...видећеш.

Ајмо референдум о томе да наши превагну.
Ја сам ЗА
nashi_exercise.jpg
 
Ja sam za nesto tipa Norveske. Tako da cu da glasam protiv ulaska u EU. Problem je u nama i nasem (ne)radu...da mi radimo nesto i zaradjujemo ne bi toliko ceznuli za EU-om. Ako mislite da cemo dobiti pare, nekakve investicije itd....gresite. Toliko ima novih clanica koje su jako slicne nama i ne vidim razlog zasto bi bas neko ovde ulagao kapital......osim ako nam Rusi ne daju gas ispod trzisne cene....



Norveshka je prebogata sa naftom...jedna velika razlika, ali ne i jedina...a shto se tiche gasa ispod trzhishne cene...pishe ti u novinama ovih dana...bole bacushku...:lol:
za EU
 
Norveshka je prebogata sa naftom...jedna velika razlika, ali ne i jedina...a shto se tiche gasa ispod trzhishne cene...pishe ti u novinama ovih dana...bole bacushku...:lol:
za EU

Nema nas gas veze sa EU. Ionako trosimo deset puta manje nego recimo Madjarska. Ako bi izdejstvovali da dobijamo gas ispod trzisne cene, to bi dovelo mnoge investitore cije firme rade na bazi gasa....zbog ustede...
 

Back
Top