NAJBOLJE KNJIGE ZA AUTOMEHANIČARE AMATERE

Z

Zagor Bg

Gost
Želeo bih da mi kažete koje su najbolje knjige osim ''Tehničke knjige'' za samouke mehaničare amatere gde su osnovni principi, dijagnostika i popravke prikazane kroz slike korak po korak kako bi neko mogao da samostalno ''provaljivao'' mehaniku.Znam da se zanat nemože naučiti iz knjige ali bar one sitnije popravke jer sve što znam sam bogato platio gledajući majstore i kupujući njihovo znanje. To isto vazi i za knjige sa savetima za kupovinu i procenu automobila. Očekujem mišljenje pre svih mehaničara i inženjera praktičara. Pozdrav svima!
 
Zagor Bg:
Želeo bih da mi kažete koje su najbolje knjige osim ''Tehničke knjige'' za samouke mehaničare amatere gde su osnovni principi, dijagnostika i popravke prikazane kroz slike korak po korak kako bi neko mogao da samostalno ''provaljivao'' mehaniku.Znam da se zanat nemože naučiti iz knjige ali bar one sitnije popravke jer sve što znam sam bogato platio gledajući majstore i kupujući njihovo znanje. To isto vazi i za knjige sa savetima za kupovinu i procenu automobila. Očekujem mišljenje pre svih mehaničara i inženjera praktičara. Pozdrav svima!
Zagore, iako sam rešio da se manem ovog foruma zbog nekih likova, tebi kao korektnom i vaspitanom ljubitelju moram da pomognem. Ako barataš bar elementarnim Engleskim, potraži knjige engleskog izdavača HAYNES. Osim opštih knjiga o mehanici imaju na stotine knjiga posvećenih raznim tipovima vozila, kojima te kroz fotografije vode po sistemu:" Ključ br... staviš ovde, odvrneš skineš, sledeća slika te vodi dalje, i tako za svaki sklop na celom automobilu. Sve njihove knjige možeš da nađeš na sajtu AMAZON BOOK... Srećno!
 
Espanol:
... iako sam rešio da se manem ovog foruma zbog nekih likova ...

Pogrešno, Espanol. Pogrešno.
Mani se foruma ako ti se forum ne sviđa. Ako ti se forum sviđa - ostani.
Ne vidim zašto bi zbog bilo koga ostavio nešto što ti se sviđa !?

Kao što rekoh već jednom, pravo si osveženje za forum i možeš mnogima da pomogneš savetom, sugestijom, komentarom ... I da mnogi od tebe koješta nauče.
 
Espanol, ako ne budeš prisutan na forumu biće velika šteta jer će se on svesti na klinačko prepucavanje da li je bolji BMW ili Mercedes i koji je najbrži automobil na svetu. Imaš veliko teorijsko i praktično znanje i pošto smo sugrađani a volimo automobile želeo bih da te upoznam da uz piće čujem od tebe što više o automobilizmu.Pozdrav!
 
Zagor Bg:
Espanol, ako ne budeš prisutan na forumu biće velika šteta jer će se on svesti na klinačko prepucavanje da li je bolji BMW ili Mercedes i koji je najbrži automobil na svetu. Imaš veliko teorijsko i praktično znanje i pošto smo sugrađani a volimo automobile želeo bih da te upoznam da uz piće čujem od tebe što više o automobilizmu.Pozdrav!
Važi Zagore dogovorićemo se. Zašto se ne učlaniš?
 

Back
Top