Da li mislite da je Kristarica Srpski sajt (forum) ?!

Da li je Krstarica Srpski sajt (forum) ?!

  • Da, Krstarica je Srpski sajt (forum)...

    glasova: 9 39,1%
  • Ne, Krstarica je prvenstveno pro-eUropski sajt (forum)...

    glasova: 14 60,9%

  • Ukupno glasova
    23
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SH0GUN

Primećen član
Banovan
Poruka
617
Sandrina koja je stari clan ovog foruma (~8500 postova) je banovana sa vise nego glupavim obrazlozenjem, dok moderatori okrecu glavu kad su u pitanju ovakvi http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6126896&postcount=80 maloumnici :roll: koji vredjaju clana koji im se obraca vise nego kulturno u ovom slucaju, ali posto je doticni verovatno partijski drug sa modom. :P sankcionisanje je izostalo. :twisted:

Da se primetiti da se na forumu Krstarice (pdf Politika) najvise u zadnje vreme izjasnjavaju, siptari, hrvati, madjari, muslimani i pro-eUropski "Srbi" koji misle da je pljuvanje po sopstvenoj naciji pro-eUropska vrlina :roll:
 
Sandrina koja je stari clan ovog foruma (~8500 postova) je banovana sa vise nego glupavim obrazlozenjem, dok moderatori okrecu glavu kad su u pitanju ovakvi http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6126896&postcount=80 maloumnici :roll: koji vredjaju clana koji im se obraca vise nego kulturno u ovom slucaju, ali posto je doticni verovatno partijski drug sa modom. :P sankcionisanje je izostalo. :twisted:

Da se primetiti da se na forumu Krstarice (pdf Politika) najvise u zadnje vreme izjasnjavaju, siptari, hrvati, madjari, muslimani i pro-eUropski "Srbi" koji misle da je pljuvanje po sopstvenoj naciji pre-eUropska vrlina :roll:

Sada se lepo najuljudnije sta mozes izvini moderatoru i zamoli ga da zatvori ovu budalastinu od teme.
 
Ваљда је српски форум, чим су већина учесника Срби? :confused: Осим оног једног Црногорца са 50 никова, који је Дукљанин зато што је Влах. А може се бити српски и проевропски у исто време.

Што се тиче реакција модерације, понекад су заиста глупе. Мада, кад се узме у обзир чиме све треба да се баве, и колико посла има, можда и ситничарим.
 
Sandrina koja je stari clan ovog foruma (~8500 postova) je banovana

konačno
:worth::worth::worth:

bilo je i vreme
da je bilo ko drugog to zadesilo uključujući i one najradikalnije članove
TAKVO NEŠTO NE bIH REKAO

al pošto se radio o dotičnoj koja je uistinu mnogima se popela sa svojim "komentarima" i vređanjima tako da ne samo što sam ju ja stavio na ignore listu nebrojeno puta jer njezine bljuvotine nisam mogao više čitati ...to isto je učinilo još podosta starih forumaša (od kojih neki više nisu sa nama...al nisu sa nama ne zato jer su banovani nego zato jer više ne posjećuju u ovaj forum ili dolaze veoma retko)

uostalom dotična mi najmanje neće faliti jer ništa ineteresantno a nadasve intelektualno nisam "primio" od nje odkako se pojavila na ovom forumu...dakle džaba te hiljade i hiljade njenih postova...samo su opterećivali kvantitetski ovaj forum a najpre server Krstarice

toliko od mene i mojeg "skromnog" mišljenja ...dalo bi se još tu dosta toga reć
 
Ваљда је српски форум, чим су већина учесника Срби? :confused: Осим оног једног Црногорца са 50 никова, који је Дукљанин зато што је Влах. А може се бити српски и проевропски у исто време.

Што се тиче реакција модерације, понекад су заиста глупе. Мада, кад се узме у обзир чиме све треба да се баве, и колико посла има, можда и ситничарим.

Slazem se sa vecinom onog sto si napisao i mislim da si jedan od korektnijih i kulturnijih forumasa, ali ujedno da te priupitam vezano za tvoj odgovor...

Da li si ti prvenstveno Srbin ili eUropljanin ? :) ... prioriteti znaju postati vazni kad si nateran da biras ;)
 
Zato sta vi patriJote vredjate,psujete,krsite pravilnik i uopste necivilizovano ponasanje.Pa niste na ibarskoj magistrali ,bre.

Uh, uh, jedva pročitah šta si hteo da kažeš od ovih slovnih grešaka, zareza i tačaka na pogrešnim mestima, reči i rečenica bez naših slova... al' hajde uspeo sam nekako, pa da ti odgovorim.
Ako misliš da sam patriota (piše se bez "J"), hvala ti.
Ja mislim da patriota ima i u tvojoj omiljenoj SAD, u Velikoj Britaniji, Francuskoj, Nemačkoj, Italiji... i niko ne pokušava da to prikaže kao da je vulgarno ili neispravno.
Jedino takvi kao ti što misle da su Evropljani i intelektualci, ako citiraju Čedu i Natašu Kandić.
Ali to je već neka druga priča i za neki drugi podforum, a možda i za nekog stručnjaka koji naplaćuje na sat :)
 
вероватно смета члановима из бивших република који су овде и симпатизерима Б92 и ЛДП или боље питај модераторе

Pa.... trebalo bi da osnujete neki forum na kome ćete iznositi samo vaše radikalne stavove, kad vam već smeta drugačije mišljenje. Vi niste za diskusiju, vi ste svoju "demokratiju" pokazali devedesetih, a podsetili ste nas na to vreme veoma skoro. Tako vi zamišljate demokratiju: lomi, pali, tuci svakog ko ne misli isto kao ti.... Mada mi se čini da vam ovoga puta neće proći.
 
Ako misliš da sam patriota (piše se bez "J"), hvala ti.
Ja mislim da patriota ima i u tvojoj omiljenoj SAD, u Velikoj Britaniji, Francuskoj, Nemačkoj, Italiji... i niko ne pokušava da to prikaže kao da je vulgarno ili neispravno.Jedino takvi kao ti što misle da su Evropljani i intelektualci, ako citiraju Čedu i Natašu Kandić.
Ali to je već neka druga priča i za neki drugi podforum, a možda i za nekog stručnjaka koji naplaćuje na sat :)

Ima patriota u svim državama sveta, ali ovo što mi imamo (ipak ste sa "J") je unikatno. Takodje, postoji ogromna razlika izmedju naše i njihove situacije: oni vas nisu imali devedesetih. To što vi smatrate patriotizmom, u normalnim zemljama se tretira kao fašizam.
 
''Krstarica'' je komercijalni sajt,i može da se piše i govori ono što gazda misli da koristi firmi.

(forum) je "key word" ;) jer tu se vrsi sankcionisanje po partijskoj osnovi i naravno tolerancija je na najvisem nivou po pitanju nacionalnih manjina :D jer lakse Srbin na Srbina, ovako bi mogli da nam zamere ;) :P jesmo li za eUropu ili Srbiju ?! - odgovor se nazire u rezultatima ankete, pa nije potrebno da komentarisete ;) :P lol
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top