Na koji nacin minic privlaci vasu paznju..

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.091
Znam da volite da ih vidite na nama.Privlaci vasu paznju,ali na koji nacin.
Da li previse kratka skunja po vama nosi poruku..mozes me imati.Smeta li vam sto vasa draga nosi mini i oblaci se provokativno ili na to i ne obracate paznju iako znate sta mnogi muskarci misle o tome i ne retko bulje u nju...inspirise li vas..:smile:
 
privlači me lepota ženskih nogu...ne znam tačno zbog čega.....uopšte me ne zanima ako na sooknji ima neka porooka.....kiss my ass...f..me...trill me, kiss me, kill me...prvi maj pirot... gooci...znači sve može da piše i da sooknja šalje neku porooku......al meni bitna lepota nogu.....to je otkad sam ušao u poobertet...pre toga su mi sve ljoodske noge izgledale slično....
 
mislim........provokovativno može da izgleda i kaloođerica....veroojem da se zelot na njih prži... vooglarno je samo kad je žena gojazna i roožno građena..iam ja jednu koleginicu koja ima debele bootine....i nosi one poslovne komplete....ali je sooknja skraćena..okej je lik..al cela slika o njoj kao okej pada u vodu kad je vidi neko ko je ne poznaje...baš roožno izgleda...poslovna tašna i minić do haltera....a debele noge.......kad žena ima lepe noge i vitka je....sve su doožine okej.....leti posebno...a nosim kratak šorc kad je letnje vreme...mislim, kad nisam u bermoodama...
 
privlači me lepota ženskih nogu...ne znam tačno zbog čega.....uopšte me ne zanima ako na sooknji ima neka porooka.....kiss my ass...f..me...trill me, kiss me, kill me...prvi maj pirot... gooci...znači sve može da piše i da sooknja šalje neku porooku......al meni bitna lepota nogu.....to je otkad sam ušao u poobertet...pre toga su mi sve ljoodske noge izgledale slično....


Овако некако:
najboljenogekrstariceyu9.jpg


? :twisted:
 
pa može i tanji materijal.....al o nogama je reč je l tako.....crne čarape su optička varka...te noge sa fotke i nisu neke.....boocmasti joj listovi..a gleda se uvek gležanj...... crna boja čini fogooru tanjom, tj. vitkijom.........mogla si neke bolje noge da nađeš....ako nisu već tvoje...mada...... ti se ne izoovaš po kooćama.... ( :
 
Хехе, уопште нема чарапа, нога је гола, само је сликано у сенци, па је мало мрачно...

Наравно да нису моје, ја имам дебеле ноге, стрије, чукљеве и проширене вене.
 

Back
Top