Mladenovac

E moze li pomoc,od vas koji ste iz Mladenovca,kako doci iz Beograda do Mladenovca al ako moze detaljnije,kojim basom,na kolko ide,kolko para,ako ide neki voz isto...?

U breeeeee :dash: ...:confused:
Pa odes na stanicu (Lasta) tamo imas saltere, izaberes jedan (bitno je da radi, to ces znati tako sto ce jedna teta sedeti na stolici :D) i trazis kartu za Mladenovac autoputem.
Polaske imas na svakih 15min, a cena karte je 204,00 dinara. Jos nesto???
 
Pozdrav svim vernim ljubiteljima fudbala iz Mladenovca i okoline!!!
Bavim se skupljanjem starih fudbalskih ulaznica. Na prvom mestu mi je bitna C.ZVezda i od nje skupljam ulaznice iz svih mogucih takmicenja - prvenstvo,domaci kup, medjunarodna takmicenja, prijateljske utakmice. Pored C.zvezde, zanimljiva mi je reprezetnacija Srbije (tj. Jugoslavije) kao i utakmice ostalih srpskih klubova (Partizan,Vojvodina,OFK Beograd,Sevojno,Napredak,RAdnicki Nis,Obilic,Zeleznik) koji su igrali u evropskim takmicenjima.
Da li neko moze da mi pomogne u pronalazenju tih starih ulaznica koje ljudi cesto bacaju.
Ukoliko bilo ko ima nesto slicno ili neku zanimljivu informaciju neka me pozove na 063/68 39 39 ili mi se obrati putem mejla markovaleron@yahoo.com
Pozdrav za sve ljubitelje fudbala
 
Mladenovac * 12. juna 2010. (subota) u 19 h u Sportsko-rekreativnom centru "Ljubomir Ivanović Gedža" u Mladenovcu održaće se revija Kluba ritmičke gimnastike Mladenovac.
Više: Ritmička gimnastika - Mladenovac

http://2.***************/_4r4FmUJrHCc/TADtnTS6EHI/AAAAAAAAAxU/Jb7jbo74AGU/s320/sportsko+rekracioni+centar+mladenovac.jpg
Sportsko-rekreativni centar "Ljubomir Ivanović Gedža" Mladenovac
 
Ako neko iz Mladenovca želi da ide na biciklističke vožnje po opštini Topola neka me kontaktira preko privatnih poruka ovde na forumu. Vozimo preko leta.

manojlovicmilos.blogspot.com

Na mom blogu možete da pogledate gde će se održavati biciklističke vožnje i izleti u opštini Topola i njenoj okolini.
misha.topola@gmail.com
 

Back
Top