Vrhunac bezobrazluka B92

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dekica80

Zainteresovan član
Poruka
106
Od ovog trenutka obrisao sam b92 iz memorije TV I iz Bookmarksa browsera.
Razlog je odnos koji B92 ima prema Bodirogi. Posto znam kako komentari na B92 funkicionisu, gde se objavljulju samo oni komentari koji su u skladu sa zeljama B92. Pa tamo nema niti jedan komentar koji je podrzao Bodirogu. E to je bruka televizije B92! Ovako napasti Bodirogu je bruka I sramota za vasu televiziju. Zbog Bodiroge vise vas u zivotu necu gledati!
Juce je Novak Djokovic poklonio sanitetsko vozilo nekoj opstini na Kosovu, posto nisam gledao juce vesti, nisam siguran da li je B92 ovo objavila? Mozda jeste? Ali zato nisam uspeo da nadjem ovu vest na njihovom sajtu? Mozda ima, nisam siguran?
 
Od ovog trenutka obrisao sam b92 iz memorije TV I iz Bookmarksa browsera.
Razlog je odnos koji B92 ima prema Bodirogi. Posto znam kako komentari na B92 funkicionisu, gde se objavljulju samo oni komentari koji su u skladu sa zeljama B92. Pa tamo nema niti jedan komentar koji je podrzao Bodirogu. E to je bruka televizije B92! Ovako napasti Bodirogu je bruka I sramota za vasu televiziju. Zbog Bodiroge vise vas u zivotu necu gledati!
Juce je Novak Djokovic poklonio sanitetsko vozilo nekoj opstini na Kosovu, posto nisam gledao juce vesti, nisam siguran da li je B92 ovo objavila? Mozda jeste? Ali zato nisam uspeo da nadjem ovu vest na njihovom sajtu? Mozda ima, nisam siguran?

O čemu se radi?!?!?
 
Od ovog trenutka obrisao sam b92 iz memorije TV I iz Bookmarksa browsera.
Razlog je odnos koji B92 ima prema Bodirogi. Posto znam kako komentari na B92 funkicionisu, gde se objavljulju samo oni komentari koji su u skladu sa zeljama B92. Pa tamo nema niti jedan komentar koji je podrzao Bodirogu. E to je bruka televizije B92! Ovako napasti Bodirogu je bruka I sramota za vasu televiziju. Zbog Bodiroge vise vas u zivotu necu gledati!
Juce je Novak Djokovic poklonio sanitetsko vozilo nekoj opstini na Kosovu, posto nisam gledao juce vesti, nisam siguran da li je B92 ovo objavila? Mozda jeste? Ali zato nisam uspeo da nadjem ovu vest na njihovom sajtu? Mozda ima, nisam siguran?

Објавили су, а можда и нису....8)

Ствар је у томе што немају све вести на шифрованој телевизији исту медијску вредност.
 
Proslavljeni srpski košarkaš Dejan Bodiroga, koji je trenutno generalni menadžer rimske ekipe Virtus Roma, rekao je za Politiku da je veći deo italijanskog naroda na strani Srbije kada je reč Kosovu. Bodiroga je rekao da italijanski narod ima pozitivan stav o njegovom učesću na mitingu "Kosovo je Srbija" održanom 21. februara u Beogradu, kao i o njegovim izjavama u štampi.

Govoreći o stavu predsednika Virtusa Klaudija Totija po pitanju njegovog dolaska na miting u Beogradu, Bodiroga je rekao da Toti ima razumevanja i da mnogi nisu upućeni u ono što se događa s Kosovom, dodavši da je reč o bezočnom kršenju međunarodnog prava.

Bodiroga je kazao da srpski narod mora izgraditi zajednički stav po pitanju Kosova i Metohije ali i da bude dostojanstven i ne zaboravi "tri meseca bombardovanja, osiromašeni uranijum i sveostale muke".

"Moja politička opcija je Srbija. Jedinstvo iznad svega. To nije stranačko pitanje, to je nacionalno pitanje. Naša pravoslavna vera treba da bude osnov svega, da nas okuplja, da znamo ko smo i šta smo, uz uvažavanje svih drugih", rekao je poznati košarkaš.
 
a ovo su komentari kojima B92 napada Bodirogu!

Dejane, samo ti nastavi da tapkaš loptu i zakucavaš. To bar umeš. Za politiku je ipak potrebno malo više znanja i obrazovanja.

Daj boga ti ne lupetaj. Svako zna da u svakoj drzavi ima onih koji to ne priznaju, ali realnost je drugacija. Bolje ti je da se bavis sportom a ne kao " Kusturica" koji trazi misju rupu.. Svet se menja pa i Kosovo ide napred.

dokle će već naši sportisti da vode politiku? vodili su je i za vreme miloševića, pa su ispadali smešni, setite se kako su pokazivali tri prsta dok su razarani gradovi bivše SFRJ, odvratno...

Bodiroga prvo objasni tim tvojim Italijanima sta su uradile srpska vojska, policija i paravojne jedinice na Kosovu, koliko je ljudi pobijeno, koliko je masovnih grobnica pronadjenu na Kosovo i srbiji i koliko je ljudi proterano is svojih kuca, pa ces da vidis koliko ce te podrzati.

"Uz uvažavanje svih drugih..." reče ovaj srpski SPORTISTA!?
Ako uvažaš druge onda se postavlja pitanje šta si uopšte tražio na onaj sramni miting!?
Kakvi navijači,takvi sportisti!

itd itd itd
 
dobar je b92... i treba da postoji... da se zna da nismo baš svi poludeli, već samo većina...

Мене само занима како ће наше снаге безбедности да сачувају зграду шифроване телевизије од базуке:confused:

Базука има велико разорно дејство и погађа са поприличне раздаљине... а и јефтино је...
 
"Avioni SAD bombardovali Somaliju"
13:19 | izvor:Tanjug
Najmanje šest ljudi poginulo kada su američki lovci bombardovali ciljeve u Dobliju, na jugu Somalije, izjavili su očevici.

ne zelim da pripadam ovakvoj demokratiji
 
kosovo je okupirano. od strane americkih nacista i njihovih slugu kvislinga.

al nece to tako doveka biti svaka sila ima svoj pocetak i kraj .

mnoge su sile prolazile ovuda, tlacile, okupirale , maltretirale.

svakoj smo videli ledja i svaku smo na kraju spodbili nogom u guzicu.

spodbicemo i ovu americku. pitanje je vremena.
 
kosovo je okupirano. od strane americkih nacista i njihovih slugu kvislinga.

al nece to tako doveka biti svaka sila ima svoj pocetak i kraj .

mnoge su sile prolazile ovuda, tlacile, okupirale , maltretirale.

svakoj smo videli ledja i svaku smo na kraju spodbili nogom u guzicu.

spodbicemo i ovu americku. pitanje je vremena.

vidi zemljače... i ja se nadam, ali ne mislim da sad treba da se kolektivno spalimo ruskim benzinom zato što je takva situacija sada...
 
vidi zemljače... i ja se nadam, ali ne mislim da sad treba da se kolektivno spalimo ruskim benzinom zato što je takva situacija sada...

ne treba da se spalimo vec da gradimo stratesko partnerstvo sa rusijom i trazimo da udjemo u savez sa rusijom ili da postanemo deo ruske federacije .

alternativa tome je nestanak srpske drzave a vremenom i srpske nacije, oduzimanje vojvodine, raske, juga srbije i unistenje republike srpske.

to nas ceka ako nstavimo da budemo zapadne podguzne muve.

a jedino uz pomoc rusije mozemo da sprecimo dalju propast i rasturanje nase drzave i nacije.

jedino rusija zeli da se suprostavi zapadu u njegovim teznjama za unistenjem srpske drzave i nacije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top