Биоскопи у Зрењанину

hm...poslednji sam gledao Carlston za Ognjenku...a upad je bio 200...
U Cinemi je komfor veci nego u domu sindikata ili u tackwood cineplexu...ali je zvuk losiji, uvek je preglasno, sto posebno kod domacih filmova predstavlja problem...
http://www.bioskopcinema.co.yu/
...a cuo sam da je otvorena i mala sala u cinemi...pa bi trebalo da budu dva filma na repertoaru istovremeno...

...u svakom slucaju isplati se...ali mnogo isplatljivije je toceno ladno pivo kod shamte ili u pivnici... :D ...pa ti vidi...
 
I meni se sviđa Cinema. Navodno imaju dolby surround, al što Montezuma reče treba izbegavati domaće filmove. No komfor je stvarno ok. Sedišta su udobna i komforna. meni je to bitno. :D

bug.gif
 
Како се понашају на крају филма? Мене је страшно нервирало у Балкану кад теткица пар минута пре краја отвори врата, а чим крене одјавна шпица, прекидају филмове и пале јака светла... :mad:
 
Verovatno zavisi koja je projekcija. U suštini, vrata za izlaz su nazad, tako da i ako ih otvore, tebi neće smetati. A ljudi slabo imaju naviku da idu u bioskop tako da nema gužve. Mislim da možeš slobodno da odgledaš krajnju špicu. No, nisam sigurna, pa me nemoj držati za reč.

bug.gif
 
Jeste bre...kakav je to nacin da tetkica prekida film, pa makar i odjavnu spicu...
Ako se knjiga cita od korice do korice, onda se i film gleda od prvog do poslednjeg kadra (frejma)...
Mene je u domu sindikata htela da izbaci tetkica zato sto sam ostao da odgledam celu odjavnu spicu, 5 minuta nakon sto su svi izasli, a ja sam samo cekao svoje ime na listi statista... :D
 
U Cinemi sam gledala Paradu.
Strašno loš zvuk.
Odurno loš. Jedva sam nešto čula, više čitala sa usana, a muzika kad je jača, grublja, probijala je bubnu opnu.
Dečurliju koja se kikotala ne bih komentarisala jer je, uverena sam, ima svuda.
Međutim, iziritirana lošim zvukom, sve više pažnje i nervoze usmeravala sam prema klicima.

Nisam zadovoljna.
Nisam ranije išla u taj bioskop, i ovaj odlazak me je razočarao.
 

Back
Top