Zivot u inostranstvu u horoskopu

Kako se moze videti zivot u Italiji? Ne znam da li je ona predstavljena blizancima ili lavom? Moj prijatelj sto studira tamo ima deveto polje u lavu :think:

Mene ovo isto zanima.:think:
Neko mi je rekao gledajući mi horoskop, da ću živeti nakon 40- e u Italiji ili vani negde, udati se tamo i da će mi to da bude drugi brak.Srećan.
Razvela sam se pa me zaintrigiralo. Nešto ovih dana puno sanjarim o Rimu, Italiji, srela sam slučajno tamo nekoga i nakon kratkog susreta ne mogu da ga izbacim iz glave iako nisam sa njim izmenila kontakte.
Onda vidim neke znakove vezano uz to itd. Volim da putujem i volela bi jednom da živim vani. Zato me zanima... sanjarenje ili mogućnost ?
Pomozite ! Da li je to samo želja ili ima tu nešto, hoću li se uopšte udati drugi puta ili će i to da bude drugarski odnos. Osećajno i životno osećam se kao da sam sada zaglavila i ne mogu napred. Kao da sam na ili kraju nečega i ili na početku nečega novog.
cmok2:


http://astro.horoskop.hr/cgi-bin/graphic?type=24&d1year=1971&d1month=4&d1day=10&time=6.0&lat=45.48&long=-15.59&adjust=-1.00&lang=hr

Hvala lepa !
 
Hvala ti N3W. Znači ništa od udaje tamo negde u Italiji A ni boravka u njoj za stalno ?

Ima li išta od bilo kakve druge udaje u mom horoskopu i ako se vidi za koga točno ? Znači varali me za drugog muža iz inostranstva ?
Ipak ako neko može da pogleda još jednom šta mi ima u poljima i aspektima ljubavi i braka. Izvinite ako gnjavim.
Mnogo hvala.
 
Zamolila bih vas za pomoc, poznajem malo astrologiju ali ne mogu da dokucim hocu li raditi i ziveti u inostranstvu. Pa ako bi ste mi mogli pomoci malo. Buni me moje 4. polje u strelcu, sa stelijumom planeta u tom znaku, i naravno mesec u strelcu(dusa u inostranstvu). I zivela sam kao mala u Svajcarskoj, do 6. godine, pa sam sa roditeljima dosla u Srbiju, i sada se trudim da odem ponovo. Upisala sam privatnu medicinsku srednju skolu do kraja 2016 planiram da je zavrsim, i da konkurisem u Svajcarskoj, Nemackoj ili Austriji za posao u medicini, sada sta vi mislite hocu li uspeti? Posao i zivot preko? Putujem godisnjenza CH, i radila sam 3 godine tamo, ali nemam papire, medicinu sam videla kao sansu? Pisite mi molim vas, zelim da uspem.

http://

http://astro.horoskop.hr/cgi-bin/astro/natal?member=&recalc=&name=Jelena&firstname=P&sex=t&d1day=11&d1month=3&d1year=1988&d1hour=16&d1min=30&citylist=Smederevo%2C+Serbia
 
Zamolila bih vas za pomoc, poznajem malo astrologiju ali ne mogu da dokucim hocu li raditi i ziveti u inostranstvu. Pa ako bi ste mi mogli pomoci malo. Buni me moje 4. polje u strelcu, sa stelijumom planeta u tom znaku, i naravno mesec u strelcu(dusa u inostranstvu). I zivela sam kao mala u Svajcarskoj, do 6. godine, pa sam sa roditeljima dosla u Srbiju, i sada se trudim da odem ponovo. Upisala sam privatnu medicinsku srednju skolu do kraja 2016 planiram da je zavrsim, i da konkurisem u Svajcarskoj, Nemackoj ili Austriji za posao u medicini, sada sta vi mislite hocu li uspeti? Posao i zivot preko? Putujem godisnjenza CH, i radila sam 3 godine tamo, ali nemam papire, medicinu sam videla kao sansu? Pisite mi molim vas, zelim da uspem.

http://

http://astro.horoskop.hr/cgi-bin/astro/natal?member=&recalc=&name=Jelena&firstname=P&sex=t&d1day=11&d1month=3&d1year=1988&d1hour=16&d1min=30&citylist=Smederevo%2C+Serbia

podvlachim da moji pogledi na zivot nemaju veze sa astrologijom, ili ne makar u smislu da mi je to poznato...
ako si vec radila u ch oficijelno, znachi ne na crno, a nisi nishta zeznula, ne vidim zashto ne bi mogla opet, jer je opshte poznato da dozvole za rad uvek lakshe dobijaju oni koji su ih vec imali...
za preko je medicina uvek struka iz koje se ljudi traze, shto veca struchnost to bolje... rekla bih da je u takvom sluchaju to otprilike - zelja na chijem se ostvarenju radi je vec upola ostvarena zelja...;)
dodala bih josh da treba da stavish akcenat na jezik i samo napred...:)
 
Pozdrav, u zadnje vreme jako često razmišljam o opciji života u inostranstvu..Može li neko, da pogleda moju kartu i vidi ,,imam li šanse''? :D Hvala puno :)

25p01aw.gif
[/IMG]
 
Istočna obala može da bude. Preko univerziteta ili škole. Kanada može, bolje nego USA. U USA možeš neku prolaznu ljubav da nađeš, doduše...

Odlična postavka za učenje inostranih jezika, samo potenciraj to što više i ne odustaj.

Ti imaš veoma teške kućne plasmane i tu će biti izzuetna energija da se na neki način odupreš domu, životu i sredini u kojoj živiš, sa svim problemima koje želiš da ostaviš iza sebe. Roditelji ili staraoci ti u tome ne mogu pomoći apsolutno ništa, sve je na tebi da se potrudiš. Nema svrhe ni svađati se, a ni raditi protiv njih, ali nemiri su prisutni tako da gledaj da što pre pobegneš i da ideš što dalje i ne sekiraj se, ti si talenat.

Pozdrav!
 
Istočna obala može da bude. Preko univerziteta ili škole. Kanada može, bolje nego USA. U USA možeš neku prolaznu ljubav da nađeš, doduše...

Odlična postavka za učenje inostranih jezika, samo potenciraj to što više i ne odustaj.

Ti imaš veoma teške kućne plasmane i tu će biti izzuetna energija da se na neki način odupreš domu, životu i sredini u kojoj živiš, sa svim problemima koje želiš da ostaviš iza sebe. Roditelji ili staraoci ti u tome ne mogu pomoći apsolutno ništa, sve je na tebi da se potrudiš. Nema svrhe ni svađati se, a ni raditi protiv njih, ali nemiri su prisutni tako da gledaj da što pre pobegneš i da ideš što dalje i ne sekiraj se, ti si talenat.

Pozdrav!
Ne mogu da verujem da si sve ovo rekao iz karte. Kao da me poznaješ ceo život. Da, mnogi su mi rekli da se pazim nostalgije ako odem, možda me to i lomi, ali godinama unazad imam ogromnu želju da probam. Ovde nekako uvek imam osećaj da mi nešto nedostaje.. Nisam ispunjena... Znači, da se ne predajem! Hvala od ❤️ na iskrenim rečima.
 
Neće taj osećaj nikada nestati, što ne znači da ne treba da probaš. Možeš ti i putovati često tamo-amo. Ali iskoristi talenat u inostranstvu, ako ništa drugo makar preko kompjutera. Budi deo grupa sa jezicima, radi oko jezika, možeš i dobar vodič turistima da budeš, pogotovo u okviru istorije i arhitekture, rodnog mesta itd, pogotovo dosta kasnije u životu da sav profit inostranstva uložiš u rodni kraj odakle bi napravila biznis.

Ali o svemu tome razmisli dobro. Tvoja ljubav neće voleti da se vraćaš u rodni kraj. Tu može biti konflikta. Računaj da je u okviru porodice uvek manjak podrške ako ideš po svom, a ne po njihovom. Nećeš nikada biti dovoljno dobra ma šta radila u životu, to je jednostavno tako i nije do tebe.

Ne odustaj.

Pozdrav!
 
Ćao svima! Nova sam na forumu i tema me je veoma zainteresovala.. Da li neko može da vidi da li mi predstoji moguć život u inostranstvu? Šaljem i svoju natalnu kartu.. Ja se takođe bavim astrologijom i pogledala sam zaista puno natalnih karata i sinastrija ali sam subjektivna kad je moja karta u pitanju tako da bih volela da još neko baci pogled.. Hvala unapred! Ako neko ima pitanja vezana za svoju kartu ili sinastriju, tu sam da pomognem!
579641
 
Da. Ali mora cela karta da se gleda. To je i porodica, kuca, potomstvo u inostranstvu. Pare u inostranstvu. Svakako ljubav prema inostranstvu. Mora da se posmatra cela karta da bi se videlo da li neko uopste ima predispozicije za nekakav zivot/odlazak u inostranstvo.
Pitala sam zato što su me do sad astrolozi samo zbunili,svi su tumačili kompletan moj natal drugačije:-D
Što se tiče te 9.kuće jedan je rekao da mi to gleda kao 2.trudnoću u drugom braku,drugi je rekao da mi to gleda kao posao u inostranstvu, a treći je to povezao sa fakultetom koji čak nikad nisam ni upisala niti imala u planu,a četvrti kao drugi brak u inostranstvu :-D
 
Ćao svima! Nova sam na forumu i tema me je veoma zainteresovala.. Da li neko može da vidi da li mi predstoji moguć život u inostranstvu? Šaljem i svoju natalnu kartu.. Ja se takođe bavim astrologijom i pogledala sam zaista puno natalnih karata i sinastrija ali sam subjektivna kad je moja karta u pitanju tako da bih volela da još neko baci pogled.. Hvala unapred! Ako neko ima pitanja vezana za svoju kartu ili sinastriju, tu sam da pomognem! Pogledajte prilog 579641
Joj jel bih htela da mi malo virnes u natal,baš bih ti bila zahvalna ? :)
 

Back
Top