help
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: help

wwwww
    Guest

Podrazumevano help

Eh, KUPILA SAM REZAC!!! Prikljucila ga, znaci u struju, u lap top i uz rezac sam dobila CD koji se zove `CD Solutions`. Rezac je `Iomega CD-RW 52x24x52`. Kupila i CD-ove (da li sam prave ili ne ne znam). Sad....da li trebam instalirati na komp. ovaj CD koji sam dobila sa rezacem ili da kosristim Norton?? I moze mi neko objasniti kako sada da narezem muziku na primjer na CD?? Pokusala sam vec preko Neroa i nije uspjelo. Onda jos me malo ovo zbunilo. Mislila sam da se prazan CD ubaci u rezac, a meni je trazio da ubacim u komp.?? Jel to ok? Zasta ona sluzi ovaj CD rom na rezacu??
    AJD POMOZITE MI MOLIM VAS, ovo mi je prvi susret sam rezacem, tj, nisam imala do sada priliku da radim sa njima.
    poz

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Pa vidi
    Kad si ga lepo prikljucila, kasnije treba da ga instaliras. Znaci instaliraj taj CD sto si dobila uz njega. Ako koristis Windows XP onda ce ga on vec prepoznati. Ali taj CD moras instalirati ( znaci taj sto si dobila sa njim)
    Narezati CD mozes kao sto si rekla sa NEROM ( nakon sto si odradila instalaciju rezaca) Ako hoces muziku onda lepo izaberes da ti nareze Audio CD i gotovo.
    Norton nema nikakve veze sa rezanjem CD-ova. Znaci treba ti jedan PRAZAN CD koji ces staviti u taj Rezac ukljucis Nero i rezes
    CD od 650mb 700mb ili 800mb nije bitno mozes bilo koji. Sad ako oces muziku imas ti tu dva formata jedan je MP3 a drugi je Wav. Naravno MP3 nemogu svi playeri ( linija, CD-player) imas posebno one koji podrzavaju MP3 format. Dok Wav moze bilo koji CDplayer . Ali ti zato stane u proseku od 15-18 pesama na jedan CD od 700mb. Znaci kad narezujes muziku moras gledati kako je narezujes To bi bilo to sto se tice rezanja nije to tesko
    Naravno prazne CD-ove stavljaj u rezac. Premda on moze da ocitava i pune CD-ove pod uslovom da to nije DVD disk ( moze i DVD disk ali moras imati DVD rezac)
    Pozdrav

( ispravite me ako sam gde pogresio)

wwwwwww
    Guest

Podrazumevano thnx

E hvala najljepsa uspjelo mi je sve. Nego ovo sto sam spomenula Norton je bilo pogresno receno, htjela sam reci Nero valjda. Odakle znam vise!

POZDRAV

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •