Zasto tako rano?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
misle da su face ..... videle zabe da se konji kuju pa digla i ona nogu ....
eto na tom principu ...
NIKADA .... Neko ne zna sline da obrise a hoce da stupa u odnose... ma bezi bre .....
kao sto si rekla cast izuzecima - izmedju ostalih i mene ....
 
misle da su face .. . nego to sve ide po onom principu : Videle zabe da se konji kuju pa i one digle noge ......
te godine .. ja mislim da vecina njih ne zna ni nos da izduva a stupa u odnose ....
CAST IZUZECIMA .... medju izuzecima sam JA ...::)
 
iskreno meni je to toliko odbojno!zivimo brate u loodom svetu !sex sa 14,prava grozota.gledajuci sa moje tacke gledista ne znam kako toj devojci nije bio blam da se skine skroz pred nekim deckom ja bi se blago receno ubila!!a kamoli da stupim u sexualni kontakt!strasno!!!!!postoje tako neki propaliteti koji tako rano imaju decu ili samo sex ne znam ni ja sta,njima je zivot tako jadan pa ne znaju sta ce da rade sami sa sobom!!!!!!!!!!!strava i uzas!!!!!!!!

i ja sam taj izuzetak:mrgreen:
 
Sta mislite zbog cega tinejdzeri swe ranije i ranije stupaju u sexualne odnose?

Pa da bi videli kako je to...mladost ludost...i naravno da bi bili cool...:roll:
A onda se neke devojke chude shto ih zovu ku**ama...
Mene samo zanima shta njihovi roditelji rade,dali znaju sve to i kako reaguju?
Danasnje dewojke spawaju sa momcima sa 14 ili 15 godina...


Po meni,to nije normalno....telo se josh uvek nije skroz razvilo...i to moze loshe da utiche...da ne spominjemu mogucu trudnocu ako kondom pukne ili josh gore ako ga ne koriste,polne bolesti...

Cast izuzecima!:confused::confused:


Da izuzetcima...:rolleyes: Tu sam i ja...
 
Osnovci,slažem se sa vama da u odnose treba stupiti kada ste dovoljno inteligentno i polno zreli...Bilo je slučajova da je mlada devojka,da kažem devojčica od 13-14 godina imala odnos sa starijim momkom koji je u odnosu bio grub,a njeno telo ne dovljno sazrelo te je zid između unutrašnjosti vagine i duplje gde su creva pukao! Devojka je dovezena u bolnicu bukvalno držeći svoja creva u rukama...Mislim da se ne bismo i mi srednjoškolci glupirati i imati odnose dok nismo dobro osmislili budućnost i tog partnera izabrali za životnog saputnika.Daklem ne treba imati odnose bez cilja (tu upravo mislim na rađanje potomaka)...A već u braku je odnos druga stvar,tj.zadovoljenje oba partnera- tj.bračna obaveza.
 
Stvar odkuzenja i fizicke i pskihicke zrelosti.

Kao sto neko pomenu, ima njih koji stupe sa 13-14 god. samo da bi ispali/le face u drustvu, a ne znaju da taj odnos moze da bude bolan, i da ostavi trajne posledice. Bilo je slucajeva da tako rano ima prvo seksualno iskustvo, plus veoma neprijatno, i kada dodje vreme za tako reci pravo seksualno iskustvo, ta osoba ima neku strepnju, upravo zbog tog neprijatnog iskustva.

U svakom slucaju treba biti fizicki i psihicki zreo za tako nesto, i mislim da prvi put treba da bude iz ljubavi, jer tek onda dozivimo pravo zadovoljstvo ;)
 
ma zajebavam se...a devojke koje time misle da postizu nesto su mi jadne,i ne slute kakve se price pricaju o njima,i kako ce ih gledati(ako ce ih gledati)za neke dve tri god kad 'mangupcici' sazru
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top