JAKO NEPRISTOJNI DODIRI!!!

enrico

Zainteresovan član
Poruka
175
Malko mi nedostaje vreme kad su gradski autobusi ishli na svakih 3-4 sata. Ljudi su bili mnogo bliskiji, morao si da izdrzish svachiji miris(bar mi iz nizih, gushcih taloga drushtva), a to nam nije padalo bash po meraku. Posebno nama sa istanchanim chulom mirisa. Ali imalo je to i svojih izuzetno pozitivnih strana. Taj lepshi deo mrachne stvarnosti bili su DODIRI.
Mislim da me je jednog dana, na otprilike 45 minuta klackanja drumskom ladjom, milovao par najvecih sisa koje cu u zivotu osetiti. Naravno da dolazak proleca mushkarac ranije primeti po olakshavanju zenske garderobe nego po jatima lasta i roda ili po cvetanju treshnje i krushke, pa logika nalaze da nasha, muzjachka, reakcija na prolece nije samo emotivna, nego i bolno fizichka... U tim bliskim dodirima nisi mogao da obuzdash one delove tela kojima komanduje parasimpatikus, nisi mogao da zadrzish neke nevoljne (pa ma koliko takve bile) reakcije. Nekoliko puta sam bio prinudjen da budem u najblizem kontaktu sa zenskim osobama, pritiskajuci ih celim svojim telom, od chega im je najvishe paznje privlachila moja nevoljna, ali ne i bezvoljna, erekcija. Bilo je tu pomalo i odmicanja, neke su se pravile da nishta ne primecuju, dok su neke reagovale potpuno neocekivano i hvatale ritam koji se pomalo razlikovao od truckanja autobusa. Priznajem da sam zbog toga jednom iz vozila izashao sa veoma nepristojnom svezom belom flekom na vishim delovima nogavice. Nisam ni jednom ulazio u bus s namerom da mi se bilo shta slichno desi, chak sam ga i pakovao rigoroznije, ali protiv prirode je svaka bitka unapred izgubljena.
Nikad nisam prichao sa jednom od njih posle takve voznje, pa me neizmerno zanima shta biste vi, devojke, mislile kad bi vam se desio neki takav susret sa mnom? Iskreno sam vash...
 
:lol: :lol: :lol:
Vrlo slatka pricica… Interesantno!
Jadni ste vi muskarci, bas razmisljam… Zena se isto toliko moze uzbuditi, pa da se to nista ne primeti, tragedija…
Nista – preporucujem ti – kupi kola (ipak, i sad ima takvih guzvi, nemoj rizikovati!). I nosi neke bokserice od nepropustajuceg materijala. Znam da nije higijenski niti prijatno na vrucini, ali… ko ti je kriv kad si musko! :lol: 8) :idea:
 
Pa, dobro... :lol: Imao sam ja slucaj obostranog trljanja. Ja okrenut na jednu stranu, ona na drugu. I tako pocela ona da se pribija uz mene guzom i nogama, ja uradim isto, pa se malo udaljim, a ona se priblizi, pa se udalji, i tako dalje... Veoma interesantna igra. Mada je bila sa nekim drugaricama, pa je bilo sramota da se desi bilo sta posle... :oops: :wink:
 
Snezna_kraljica:
Devilishgirl:
:? Dok su bile one uzasne guzve desavalo se... :roll: Nakaci se manijak otpozadi i koliko god se pomerila ne mogu da pobegnem...fuj :? Najgore je sto konjinu ne mogu ni da ritnem kad smo ko sardine :roll:
:? Tacno, grozno..... Treba se kloniti prevoza... :?

Jeste. Ali, eto ono mi se desilo prvi i poslednji put. I to sam sasvim slucajno provalio da se devojka ceska o mene. :wink: :oops: Bilo mi je vrlo simpaticno. Inace nikad ne radim takve gluposti. :oops:
 
Gledao sam jednom kako se jedan naizgled normalan ali neugledan momak pribija i ceska uz atraktivnu devojku. Devojka je pokusavala da ga izbegne dok joj se on stalno "neprimetno" priblizavao.
Mozda je i on mislio da je zelja obostrana?
Sta reci na to nego da je to MNOGO jadno i bedno. Svrsavati po autobusu ceskajuci se o devojku? Fuj.
Pa svaka normalna devojka bi se zgrozila kada bi neki pacenik poceo da se cese o nju dignutog qurca.
Kako vas nije sramota bre!?
 
To je vrlo lako, nisi nista specijalno postigao. Ovde svako izrazava svoje misljenje, bilo kakvo ono bilo.
Naravno, polazimo od toga da se ovde prica istina. Vrlo lako je obmanuti ljude koji te ne poznaju, narocito preko foruma. Kakvu si mislio da ces reakciju da izazoves?
 
Zeleo sam sve ove reakcije:
iluzionista:
Snezna_kraljica:
Devilishgirl:
:? Dok su bile one uzasne guzve desavalo se... :roll: Nakaci se manijak otpozadi i koliko god se pomerila ne mogu da pobegnem...fuj :? Najgore je sto konjinu ne mogu ni da ritnem kad smo ko sardine :roll:
:? Tacno, grozno..... Treba se kloniti prevoza... :?

Jeste. Ali, eto ono mi se desilo prvi i poslednji put. I to sam sasvim slucajno provalio da se devojka ceska o mene. :wink: :oops: Bilo mi je vrlo simpaticno. Inace nikad ne radim takve gluposti. :oops:


I zelim jos...
 
Ronik:
Gledao sam jednom kako se jedan naizgled normalan ali neugledan momak pribija i ceska uz atraktivnu devojku. Devojka je pokusavala da ga izbegne dok joj se on stalno "neprimetno" priblizavao.
Mozda je i on mislio da je zelja obostrana?
Sta reci na to nego da je to MNOGO jadno i bedno. Svrsavati po autobusu ceskajuci se o devojku? Fuj.
Pa svaka normalna devojka bi se zgrozila kada bi neki pacenik poceo da se cese o nju dignutog qurca.
Kako vas nije sramota bre!?

Pa i ti si muskarac god damn it!!! Cuti tu i ne seri... :) glumis tu neku finocu, sto je nisi zastitio kada si takav dzentlem je li ribo? :) I kako si primetio nabreklu kitu?!?! Mora da se uzivao svaki sekund dok si gledao i sada tu prolivas o nekom moralu... perverznjaku licemerni.. :)
 
Pa znas kako, bio je mnogo krupan, verovatno bih dobio po pichci :wink:
A kita, bogaaaa mi... :D nije za bacanje :wink: u stvari jeste za bacanje, ali ovo drugo :roll:
Lepo si to primetio Stefane, dobar si ti derpe :D
A i ime ti je bas pedersko :)
 
Ljudi, nemojmo da se SVADJAMO!!! Samo se setite koliko volimo kad nas miluju zenske grudi, pa makar i preko odece!!! Samo sam pitao devojke da li vole da ih dodirne kita preko pantalona!!! Zbog cega mi toliko volimo njihov dodir, a one ne vole nash i ispadamo nepristojni i vulgarni!!! Ili, mozda nas MALO LAZU?!!!??? 8) 8) :lol:
 
Ronik:
Pa znas kako, bio je mnogo krupan, verovatno bih dobio po pichci :wink:
A kita, bogaaaa mi... :D nije za bacanje :wink: u stvari jeste za bacanje, ali ovo drugo :roll:
Lepo si to primetio Stefane, dobar si ti derpe :D
A i ime ti je bas pedersko :)

hahahaha... evo vidite ljudi, o ovome vam upravo pricam... glume neku pristojnost, sve mislite neki fin i dobar mladic, a sledeceg trenutka vam je u bulji... :) Tako da se pazite, forum je pun manijaka...

Nego Ronik, sta radis veceras? :roll:

Sta cu, slab sam na komplimente... :)
 
enrico:
Ljudi, nemojmo da se SVADJAMO!!! Samo se setite koliko volimo kad nas miluju zenske grudi, pa makar i preko odece!!! Samo sam pitao devojke da li vole da ih dodirne kita preko pantalona!!! Zbog cega mi toliko volimo njihov dodir, a one ne vole nash i ispadamo nepristojni i vulgarni!!! Ili, mozda nas MALO LAZU?!!!??? 8) 8) :lol:
Koncentrisite se na TEMU!!! BRE!!! :evil:
 

Back
Top