Ljubav ili navika

Pa,ne znam sta vise da kazem. Nisam vise sigurna sta osecam prema njemu,vec duze vreme. Puno se svadjamo,mislim uvek smo se svadjali,ali sad je nekako gore. Uopste ne mogu da definisem svoja osecanja prema njemu..
 
U vezi sam vec 2 i po godine. U poslednje vreme mi je sve nekako bezveze,uopste nisam sigurna da li ga volim i dalje ili je ostala samo navika.. Kako da otkrijem sta se dogadja?

Odvoji se na neko vreme od njega.
Stepen nedostajanja će ti biti najbolji pokazatelj stepena zaljubljenosti.
U ljubavi, inače, nema dosade, a kad nekog zaista voliš, onda ti termin 'navika' i ne pada na pamet.
 
Pa probash malo da se odvojish od njega...ipak nikad necesh znati da li ti nedostaje ako ste stalno zajedno...Mozda ga volish samo te trenutno nervira ili se uvek potrafi nezgodna tema kad si u PMS-u...mozda on ima problema...probaj i da razgovarash sa njim...
 
U vezi sam vec 2 i po godine. U poslednje vreme mi je sve nekako bezveze,uopste nisam sigurna da li ga volim i dalje ili je ostala samo navika.. Kako da otkrijem sta se dogadja?

Imas 18 godina, ne 38 pa da ti je frka............ako ti u vezi ne ide, resavaj to i idi dalje, boljece, sve boli, ali stisni jaja i radi na tome.............sebi si na prvom mjestu!
Odrastas, mijenjas se, zato veze i postoje, da otkrijes sta zelis i trebas, da bi kada dodje vrijeme bila u stanju da biras pravilno!
Zasto gubiti zivot sa nekim koga ne volis, kada mozes imati mnogo bolje sa nekim drugim muskarcem!
Malo iskuliras, nadjes novog decka i pozdravis se sa trenutnim!
 
Devojka je napisala post koji se razlikuje od drugih, a takvih je samo jedan u 100, pa bas hocu da istaknem da je post razlicit. U njemu ne pita sta da radi, samo zeli da otkrije sta se desava, pa ce sama da odluci sta da radi.

Da li si u stanju nekom reci sta se desava u njegovom srcu i glavi?
Ja nisam, zato se i ne trudim da joj to pojasnim!
O razlicitosti njenog posta od svih ostalih, nisam razmisljala, hvala sto si mi skrenula paznju!
 

Back
Top