Volim te ali nemogu biti sa...

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Znate onu:Vi zaljubljeni do usiju.Letite od zanosa srece i ljubavi.Napokon sigurni u sebe i svoje kvalitete.Napokon zadovoljni i srecni.Sve vam ide uzvodno.Na poslu privatno prijateljsta sve.I sami znate odakle potice vasa energija.Da ta voljena oseba vas pokrece njena energija njena ljubav njena neznost njena snaga........
Prvi put ste sigurni u zivotu da ste voljeni.I to vam daje onu sigurnost da volite.Poneki put mislite cak i nedovoljno koliko vas partner obasipa paznjom.Cak poneki put pomislite onako kvarno.koliko ste dobai u svom poslu da uspevate da mu zaluditesam pamet...........I tako sigurni u sebe sigurni u sve i ponajvise u vasu ljubav.Zanemarujete male signale koji vas kao prasak u noci probude otrgnu i osveste da vi usred tog praska sami lezite u postelji..................
Posle toga vam ostaje samo ono vecno pitanje......Kako je mogao da me ostavi...........
I sto vi duze i cesce sebi to pitanje postavljate to vise velicate i volite vasu ljubav koja je svakim danom sve dalje i dalje od vas..............
Nakraju ostaje samo onaj gorak ukus u ustima tupi odziv u usima koji je dosao na kraju VOLIM TE ali NEMOGU BITI SA TOBOM
 
Nije mi jasno ko je ovde koga ostavio..ali u svakom slucaju..treba biti svoj i ne ostavljati nista nedoreceno..usput resavati probleme i ako dodje do kraja..ne trositi energiju na preispitivanje gde si pogresio..jednostavno niste jedno za drugo..zivot ide dalje..
 
Ne treba nikog pritiskati...Koliko god umislis da je jaka tvoja ljubav, probaj da se suzdrzis od preteranog izliva emocija i tolikih mastarija...A ako te ostavi - uzmi svesku i pisi sve u nju...trudi s eda tu osobu ne kontaktiras...
I Onda ce se sam javiti. Zacudice se kako to da osoba koja ga je toliko volela vise nema zelju da ga zove, moli itd
 
Znate onu:Vi zaljubljeni do usiju.Letite od zanosa srece i ljubavi.Napokon sigurni u sebe i svoje kvalitete.Napokon zadovoljni i srecni.Sve vam ide uzvodno.Na poslu privatno prijateljsta sve.I sami znate odakle potice vasa energija.Da ta voljena oseba vas pokrece njena energija njena ljubav njena neznost njena snaga........
Prvi put ste sigurni u zivotu da ste voljeni.I to vam daje onu sigurnost da volite.Poneki put mislite cak i nedovoljno koliko vas partner obasipa paznjom.Cak poneki put pomislite onako kvarno.koliko ste dobai u svom poslu da uspevate da mu zaluditesam pamet...........I tako sigurni u sebe sigurni u sve i ponajvise u vasu ljubav.Zanemarujete male signale koji vas kao prasak u noci probude otrgnu i osveste da vi usred tog praska sami lezite u postelji..................
Posle toga vam ostaje samo ono vecno pitanje......Kako je mogao da me ostavi...........
I sto vi duze i cesce sebi to pitanje postavljate to vise velicate i volite vasu ljubav koja je svakim danom sve dalje i dalje od vas..............
Nakraju ostaje samo onaj gorak ukus u ustima tupi odziv u usima koji je dosao na kraju VOLIM TE ali NEMOGU BITI SA TOBOM

Zasto su ljudi sigurni u sebe tek kad kobajagi nadju ljubav, tacnije kad im neko zadovolji sujetu?
Gde su tvoji pokretaci, tvoja energija, neznost i snaga i ljubav?
Volis samo kad si siguran da si voljen, a voljenost se meri neizmernom paznjom tog drugog? :|
 
Znate onu:Vi zaljubljeni do usiju.Letite od zanosa srece i ljubavi.Napokon sigurni u sebe i svoje kvalitete.Napokon zadovoljni i srecni.Sve vam ide uzvodno.Na poslu privatno prijateljsta sve.I sami znate odakle potice vasa energija.Da ta voljena oseba vas pokrece njena energija njena ljubav njena neznost njena snaga........
Prvi put ste sigurni u zivotu da ste voljeni.I to vam daje onu sigurnost da volite.Poneki put mislite cak i nedovoljno koliko vas partner obasipa paznjom.Cak poneki put pomislite onako kvarno.koliko ste dobai u svom poslu da uspevate da mu zaluditesam pamet...........I tako sigurni u sebe sigurni u sve i ponajvise u vasu ljubav.Zanemarujete male signale koji vas kao prasak u noci probude otrgnu i osveste da vi usred tog praska sami lezite u postelji..................
Posle toga vam ostaje samo ono vecno pitanje......Kako je mogao da me ostavi...........
I sto vi duze i cesce sebi to pitanje postavljate to vise velicate i volite vasu ljubav koja je svakim danom sve dalje i dalje od vas..............
Nakraju ostaje samo onaj gorak ukus u ustima tupi odziv u usima koji je dosao na kraju VOLIM TE ali NEMOGU BITI SA TOBOM




Cudan Biser! Nejasno! Kakva ljubav?!!!! :?:
 
Kad mi je rakao.."volim te ali nemogu sa tobom"..srusio je moj svet!Tad sam samo disala mehanicki i u to vreme moj svet je bio srusen!Imala sam osecaj da cu da umrem!!Sad je sve davno iza mene!Proslo je..stvarno je proslo!!To je bilo jedno iskustvo vise,lekcija,da uvek moze bolje!Mozda cudno zvuci ali sad sam srecna sto je scenario bio takav..to je put koji sam morala preci..!!
 
desava se to....osvrnes se i,vidis jedino sebe kako zuris u prazno...dok hodas nekim istim ulicama, nekim istim gradom, slusas kocnice automobila i smeh nekih prolaznika, pitas se je li to zivot i da li mu i dalje pripadas...damari biju ko zemlja o mrtvaci sanduk dok slusas odjeke asfalta na svojim cipelama...i hodas, neznano kud, i pricas, neznano s kim....nosis svoje razjapljeno raspalo srce ko ranu sto jezivo urla iz tvog grla....pruzas ruke nekuda, nekome, i vidis jedino i samo sebe sto raspalo tumara kroz vreme...dok urlas bol, taj nemi krik postaje necije ime, i utapa se u tebe kao zigosanje usijanim gvozdjem...i to boli, i boli.........
 
Kako neko moze biti toliko slijepo zaljubljen, a da pri tom ne primijeti sta se, zaista, desava?
Da ne zapazi da se ta osoba, predmet vaseg obozavanja, odaljava?
Kako ne zapazite da ne dobijate koliko dajete?
I onda vas odjednom ostavi!
Pa niko ne ostavlja tako iznenada, bez trunke najave!

Kazi zasto me ostavi...........!
Ja bih prvo sebe gledala, u sebi nasla neki razlog, od sebe posla...........
 
Kako neko moze biti toliko slijepo zaljubljen, a da pri tom ne primijeti sta se, zaista, desava?
Da ne zapazi da se ta osoba, predmet vaseg obozavanja, odaljava?
Kako ne zapazite da ne dobijate koliko dajete?
I onda vas odjednom ostavi!
Pa niko ne ostavlja tako iznenada, bez trunke najave!

Kazi zasto me ostavi...........!
Ja bih prvo sebe gledala, u sebi nasla neki razlog, od sebe posla...........

pa dala si odgovor zasto ne primecuje :D
 
kad je neko zaljubljen, najcesce nema bas sasvim ispravnu sliku o realnosti, posebno kada se radi o objektu obozavanja. najcesce hje ta osoba idealizovana. mane se ne primete, ili se opravdavaju na rane nacine. signali se ili ignosrisu ili ih jednostavno ne vidimo. sve je savrseno vezano za osobu koju volimo, svet je ruzicast i nema gladi u africi.
 
klise, koji se konstantno ponavlja, jer nas ima mnogo cudnih, nesigurnih i emotivno iseckanih, da ne kazem izrendanih, ko najfiniji parmezan...

Ja mislim da nije toliko klise koliko je to reakcija utkana u ljudsku prirodu.
Jer desava se previse cesto, prevelikom broju ljudi i svi reaguju na zapanjujuce slican nacin.
Ne slazem se sa divljom da je samo rec bas samo o sujeti.
To smo mi...ljudi...kombinacija smo svega i svacega
 
Ona kaze :volim te ali ne mogu biti sa tobom
ili to njoj zvoni u usima od onoga sto je on njoj rekao...
malo konfuzno, ili ja ne mogu da se snadjem.
Nikada mi nije bilo jasno sta znaci to-volim te ali ne mogu biti sa tobom-
Da li on umire od neke smrtonosne bolesti...ili ona
ako se vole zasto se rastaju?
 
i slusas sum lisca dok lelujas ulicama. i glas ti se gubi u daljini, u zelji da nekog dozoves, da vrisnes....i probas da prepoznas svoj odraz u izlogu, ali vidis jedino prazninu i tupu samocu koja izranja do tebe. davi te svojim ledenim rukama, vuce u vrtlog uspomena, i sve se oko tebe, poznato i nepoznatom, boji bojama bola....stiskas ruku u pesnicu u nekom cudnom, bezivotnom buntu....zelis da opsujes ali glasa nema.....zariveno duboko, u tvom grlu, jedino sto kuca je njegovo ime...jedino sto kuca je njegovo ime...
 

Back
Top