Sombor: "Bojkot hleba od Albanaca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Sombor: "Bojkot hleba od Albanaca"
1. mart 2008. | 12:23 | Izvor: B92, Beta
Sombor -- Grupa ljudi nastavila akciju deljenja besplatnog hleba i peciva građanima ispred pekara u Somboru čiji su vlasnici Albanci.

Građani, koji za sebe kažu da ne pripadaju nijednoj političkoj organizaciji, navode da je cilj akcije je da se građani odvrate od klupovine hleba u tim pekarama. Deljenje besplatnog hleba počelo je posle proglašenja nezavisnosti Kosova i u prvim danima besplatan hleb deljen je na više lokacija u gradu.

Akcija se danas odvijala ispred jedne od najpopularnijih gradskih pekara "Dva brata" kod Somborske gimnazije, saznaje B92.

Korhec: Prizvuk raspirivanja mržnje

...

Domonji: Šovinistička akcija


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=01&nav_category=640&nav_id=287179
 
Samo budala moze da nepodrzava besplatno deljenje hleba !
Ko hoce neka kupuje kod siptara ko nece nemora, nisu oni zabranili siptaru da radi, zdrava konkurencija ja bih rekao, neka sipac pokrene kontra akciju dva hleba za dz !
To se zove kapitalizam, a ne sovinizam !
 
Ала су налупетали! Дели се хуманитарна помоћ! Када неће држава мора неко. Сомбор је велика беда и туга!

У Сомбору и околини неколико албанских породица има преко 40 (скоро 50) објеката махом се баве производњом и продајом хлеба и пецива! Експанзију су доживели после 5. октобра поготово неке породице. Само купују локале по граду и шире се незаустављиво.

Прича о плаћању пореза је смешна јер српски, мађарски и македонски пекари пропадају и не могу да се шире, а њих нико не може да заустави.

П.С.
Коментари на б92 који спомињу Горанце масно ЛАЖУ, њих нико не дира нити су им излепљени објекти, нити је пала једна каменица на њихове објекте!
 
Шаломове кућне чаролије...
рецепт за данас:
Арбанас фрее ленд..(мућкалица)
састојци:
2 аутобуса (по потреби количински повећати)
30 наоружаних војника Српске,Грчке или Бугарске националности (по потреби количински повећати)
4 метра жице (по потреби количински повећати)
употреба: сезонски...препоручљиво у јесен и пролеће..


служити уз хладно пиво
 
Pa ne zatvaraju ih siptari oni koji su najbolji u poslu opstaju ako Srbi ,Madjari i Makoedonci nisu sposobni da izdrze konkurenciju na trzistu i da se izbore za svoje mesto onda ne treba ni da drze pekare ,nisu po zakonima drzave Srbije Siptari povlasceni u odnosu na ostale vec svi imaju jednake uslove za rad .
 
Aj' da predpostavimo da opet ne nayebavaju siroti Goranci, nego da meni neko objasni sta su kome skrivili Albanci koji su dobar deo zivota proveli u Centralnoj Srbiji (ako nisu tu i rodjeni), koji su potpuno integrisani u nase drustvo i koji sa separatistima na KiM nemaju bas nista?
 
qq sad kad nagrne stampedo u sombor ^^

ja bih pre rekao tajfun "otimačine" bele tehnike, patike i ostale belosvetske zaverničke robe:mrgreen:

nego ja predlažem da se uvrsti u vremensku prognozu (znate ono šta ide posle dnevnika) ...da se uvrsti rubrika kuda putuje i kamo se seli po Srbiji taj "tajfun"
tako da bi ljudi bili informisani,jelda:D

(ovu ideju ću morati da patentiram u agenciji za intelektualna vlasništva...pa da se i ja ogrebem za koji dinar) eto meni dinar ne smeta ko nekima kuna i albanski lebac za džabe
:oops::oops::oops:

lepo vas pozz Kyo...sad moram ići...imam još posla:eek::heart::heart:
 
...a el im daju i jos nesto...jogurt...il samo suva leba

PS
nama u Hrvatskoj su delili i bureke, savijače, celokupan pekarski "asortiman"...a čuj ako sve to dobiješ za džabe onda je jogurt najmanja investicija

eto lepo nas aljbanjerosi nahraniste onomad a neki još i danas to čine za džabe...pa i Hrvati neće biti praznih ruku

a i mora se...dolazi "naš" "Putin" u Hrvatsku iz aaaaMerike idući mese:arrow::arrow:

eto čitam baš u večernjaku Hrvatska će obradovati aljbanjerose i zahvaliti na besplatnim burekima te zaželjeti dobrodošlicu Bushu 15.og ovog meseca kad će priznati Kosovo
 
i ja kažem....

neka se ljudi najedu bar hleba za džabe...:)

kad već moraju svakodnevno da "probavljuju" političare kako na vlasti tako i u oporbi:roll:
Тома је својевремено обећао хлеб од 3 динара. Правазишли смо га. Ми делимо џабе! :mrgreen:

Још једном, дели се социјална/хуманитарна помоћ угроженим Сомборцима, ми не питамо да ли сте Србин, Мађар, Хрват, Буњевац или неко четврти.
 
Pa ne zatvaraju ih siptari oni koji su najbolji u poslu opstaju ako Srbi ,Madjari i Makoedonci nisu sposobni da izdrze konkurenciju na trzistu i da se izbore za svoje mesto onda ne treba ni da drze pekare ,nisu po zakonima drzave Srbije Siptari povlasceni u odnosu na ostale vec svi imaju jednake uslove za rad .
О неким стварима несмем јавно да пишем како добијају локације, ко их штити и тако то. Нису повлашћени законима, али јесу код локалне самоуправе. :evil:
 
О неким стварима несмем јавно да пишем како добијају локације, ко их штити и тако то. Нису повлашћени законима, али јесу код локалне самоуправе. :evil:
Pa ne drze samo u Somboru pekare nego u celoj Srbiji pa onda ispada da bas svaka lokalna vlast u Srbiji ko god da je drzi daje siptarima povlastice , sto je malo neverovatno ,a sto se tice davanja lokacija onome ko vise podmaze to nije samo spitarski recep vec opsti nacin fukncionisanje vlasti u Srbiji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top