METLA ZA G17+

METLA ZA G17 PLUS!

MINISTAR MARKOVIĆ NA SKIJANJU?!

Ministar za lokalnu samoupravu Milan Marković, kako saznaje Kurir, već danima je na skijanju na Kopaoniku. U trenucima kada je stanje u lokalnoj samoupravi u srpskim enklavama na KiM više nego haotično i kada im je u ovoj oblasti pomoć najpotrebnija, ministar se odmara na samo sedamdesetak kilometara od Kosovske Mitrovice!
Portparol ovog ministarstva Nadica Vukadin za Kurir kaže da Marković zasad ne planira posetu Kosovu.
- Državni sekretar Dragutin Radisavljević posetio je srpske opštine na Kosovu 10. i 11. januara i tada im je uručio rešenja o finansijskoj pomoći prikupljenoj od igara na sreću - ističe Nadica Vukadin.


I sta sad reci za nasu vladu kompletnu.:confused:
Treba tu da radi, ne metla, već....usisivač.
 
А ко још брине о Г17+. Па то су "експерти". Снаћи ће се они, не секирам се ја за њих. Па и да не буду више у Влади, накрали су се, па могу да живе још 100 година, а ништа да не раде.
 
А ко још брине о Г17+. Па то су "експерти". Снаћи ће се они, не секирам се ја за њих. Па и да не буду више у Влади, накрали су се, па могу да живе још 100 година, а ништа да не раде.

Ko se nakrao, šta pričate? Lupeta se o onim silnim milionima za Đelića, a čovek u više navrata objasnio kako se obrazovanjem i poslovnom sposobnošću zarađuje para.
Sad, što su neki nesposobni pa se ljute...
 
Ko se nakrao, šta pričate? Lupeta se o onim silnim milionima za Đelića, a čovek u više navrata objasnio kako se obrazovanjem i poslovnom sposobnošću zarađuje para.
Sad, što su neki nesposobni pa se ljute...

Jel treba da nosimo gajbe i spavamo kod tetke na kaucu.:)

Ko ima slobodnu tetku nek se javi na p.p

HVALA:rolleyes:
 
А ко још брине о Г17+. Па то су "експерти". Снаћи ће се они, не секирам се ја за њих. Па и да не буду више у Влади, накрали су се, па могу да живе још 100 година, а ништа да не раде.

A ostali se nisu nakrali? :rotf:
 
Само нека се влада распадне и онда ми наступамо. Браво за Коштуницу. У последње време ми је један од милијих политичара у Србији.

Напред коалиција СРС-народњаци
 
Само нека се влада распадне и онда ми наступамо. Браво за Коштуницу. У последње време ми је један од милијих политичара у Србији.

Напред коалиција СРС-народњаци
daj bre opet će da vas izradi, kao i sto puta do sada. Neverovatno koliko neko puta treba da vas prevesla pa da se opasuljite:mrgreen:
 
Ko se nakrao, šta pričate? Lupeta se o onim silnim milionima za Đelića, a čovek u više navrata objasnio kako se obrazovanjem i poslovnom sposobnošću zarađuje para.
Sad, što su neki nesposobni pa se ljute...

To ih najviše boli. Niti su obrazovani, niti su poslovno sposobni. Zato ga i prozivaju. Mrzelo ih je da uče, sada ih mrzi da rade. Tako to obično biva. Sad čekaju radikale da dodju na vlast i da ne plaćaju struju, hleb 3 dinara, da ne moraju da idu na posao, a i ako idu da ne moraju da rade i tako.... Zbogom pameti.:oops:
 
Само нека се влада распадне и онда ми наступамо. Браво за Коштуницу. У последње време ми је један од милијих политичара у Србији.

Напред коалиција СРС-народњаци

Eto i vi onda dodjete na vlast. Pa kad i vas Voja zajasi,proklinjacete dan i cas kada se to sa koalicijom dogodilo :lol:
 
To ih najviše boli. Niti su obrazovani, niti su poslovno sposobni. Zato ga i prozivaju. Mrzelo ih je da uče, sada ih mrzi da rade. Tako to obično biva. Sad čekaju radikale da dodju na vlast i da ne plaćaju struju, hleb 3 dinara, da ne moraju da idu na posao, a i ako idu da ne moraju da rade i tako.... Zbogom pameti.:oops:

...a jel` ti znas da u ovoj zemlji, na birou, samo lekara bez posla ima 1300...to sto razni Djelici imaju milione evra na racunima znaci da zivimo u banana drzavi a ne u normalnoj zemlji
 
...a jel` ti znas da u ovoj zemlji, na birou, samo lekara bez posla ima 1300...to sto razni Djelici imaju milione evra na racunima znaci da zivimo u banana drzavi a ne u normalnoj zemlji



Ima, slažem se, ali, kako vidim, lekari listom podržavaju antievropsku politiku, pa shodno tome nije čudno što su na birou.

A kad budete shvatili da bez našeg pridruživanja jakim ekonomskim savezima, neće biti prosperiteta u ekonomskom smislu, onda ćete verovatno početi da razmišljate drugačije. Djelić je imao sreću pa nije živeo u Srbiji, inače bi verovatno završio kao i ti lekari - na birou, ili bi radio neki besmislen posao van svoje struke, kao što milioni nas rade.

Prema tome, draga gospodo, samo vi nastavite da se inatite sa svima i verujte da će možda nekad, ako odluče.... Rusi doći i pružiti nam i ekonomsku pomoć. Možda... nekad, ako....

A kad ja kažem da bez novca ne može da se živi, da ova država ne sme sebi da dozvoli samoizolaciju, ako ne želi da se samouništi, onda me radikali proglase - izdajnikom ili simpatizerom LDP.

A kad ponovo budete stajali u redovima za hleb, nemojte da se ljutite na strane države i velike sile. Razmislite o tome gde vi grešite evo već punih 20 godina.
 
...od obecanja nikome u ovoj zemlji nece biti bolje osim politicarima koji ta obecanja daju... neces valjda reci da su ti na birou ili obicnji ljudi u ovoj zemlji zbog "politickih stavova" kakvi god da su, krivi zato sto zivimo u ovakvoj zemlji...znaci mi smo tu gde smo zbog naroda a ne zbog politicara :)

...a mozda i jesmo posto smo ih pustili da nam rade ovo sto nam rade
 
...od obecanja nikome u ovoj zemlji nece biti bolje osim politicarima koji ta obecanja daju... neces valjda reci da su ti na birou ili obicnji ljudi u ovoj zemlji zbog "politickih stavova" kakvi god da su, krivi zato sto zivimo u ovakvoj zemlji...znaci mi smo tu gde smo zbog naroda a ne zbog politicara :)

...a mozda i jesmo posto smo ih pustili da nam rade ovo sto nam rade

Vidiš, nije baš sve tako crno-belo. Često navodim primer Češke, koja je pre 20 godina bila gde je bila... svi znamo. A danas je u Pragu 3% nezaposlenih. Da li ti to govori nešto? Ali, mi nećemo u EU, mi smo ponosni, mi ćemo ponovo ratovati sa celim svetom, mi smo nadnacija, mi smo uvek u pravu.... i tako i prolazimo.

Slušaj samo govor premijera naše države? Da li ti to zvuči racionalno? Da li postoji i najmanja šansa da sa takvim predsednikom vlade mrdnemo za korak napred?

Radikali i DSS u ovoj zemlji mogu da sastave većinsku vladu. Ja zaista mislim da i ne zaslužujemo bolje.
 

Back
Top