METLA ZA G17+

...ma ja sa mafijasima ni u crkvu ne bih otisla da ne postanem kolateralna steta u nekom mafijaskom obracunu...podsetio si me na jednog komsiju koji je do pre par godina rastezao one bilderske sprave na balkonu i pio pivo ispred dragstora a sad postao milioner, vozi BMW i ne zna sta ce od para...stalno se nudi da me poveze do grada a meni se smraci kad ga vidim :)
 
Ja neznam zasto mnogi inzistiraju Da Kostunica, Forsira Svoje stavove, ako je tako zasto neko to mora da slusa ili da ga sledi, u politici jedini i pravi nacin je da date ostavku ili trazite nove izbore, pa da vidite koliko ce te dobiti glasova, pa da vam niko drugi ne bude kriv, cisti racuni , duga ljubav ili se oni boje da ce ostati bez stolice, a to se ne isplati....
 
Jos jedno svi tvrde da Kostunica nema takoreci nikakvu podrsku gradjana, pa kako je lakse resiti se tog coveka nego na demokratskim izborima, Voja ce ladno da ode sa politicke scene, bar tako tvrde mediji i neki njegovi koalicioni partneri, da ne govorim za opoziciju, samo nemojte njega moliti da vas (njegove protivnike), dovede ponovo na vlast, jednom je, da li ce ponovo, to je na njemu zar ne...?
 
Ми како смо кренули моћи ћемо и сами да формирамо владу након ових или можда следећих парламентарних избора. Воја ми је све милији и милији због његовог става према Косову
 
Ми како смо кренули моћи ћемо и сами да формирамо владу након ових или можда следећих парламентарних избора. Воја ми је све милији и милији због његовог става према Косову


ma da 50% +1 :mrgreen:
 
E ovo je dobro zapazanje: ,,punih 20 godina". Znaci toliko traje period pogresne politike. Potpuno se slazem i pitam vas ko je bio na vlasti do pre 20 godina i u kojoj drzavi smo ziveli?
Naravno, bili su komunisti na vlasti i ziveli smo u SFRJ.
U tom pravcu treba traziti resenje.

Ма ти ниси нормалан. У којем правцу??? Комунистичком???
 
zašto ti i ja nismo mogli da kupujemo marku po 6 dinara nego smo je plaćali dilerima po 30?

А је л' пробао неко да узме рецимо 5.000,оо динара и да оде ван земље(Аустрија,Италија, Немачка) па да их замени, рецимо, у евре? И колико ће добити евра за те паре.

Нешто сам начуо данас доста алармантно - па чисто да проверим да ли неко зна како се третира и котира ДИНАР ван Србије???
 
А је л' пробао неко да узме рецимо 5.000,оо динара и да оде ван земље(Аустрија,Италија, Немачка) па да их замени, рецимо, у евре? И колико ће добити евра за те паре.

Нешто сам начуо данас доста алармантно - па чисто да проверим да ли неко зна како се третира и котира ДИНАР ван Србије???

Ја мислим да је негде око 85 динара један еуро
 
Колико сам глупости од овог Дел Боја прочитао, не могу се чуду начудити.

Како човек може да има оваква размишљања
 
А је л' пробао неко да узме рецимо 5.000,оо динара и да оде ван земље(Аустрија,Италија, Немачка) па да их замени, рецимо, у евре? И колико ће добити евра за те паре.

Нешто сам начуо данас доста алармантно - па чисто да проверим да ли неко зна како се третира и котира ДИНАР ван Србије???

...ne kotira se uopste...dinar ne menjaju
 
BITI IL’ NE BITI 17. MARTA!

S obzirom na to da je održavanje Evrosonga u Beogradu u političkoj situaciji koja je zadesila našu zemlju, kao i izjava predsednika Upravnog odbora Evrosonga Mlađana Dinkića da su evropski predstavnici tražili od naše države sigurne garancije za bezbednost, bilo pitanje koje je visilo o koncu i o kome smo već pisali. Potvrdu o tome da li će domaćin evropskog festivala biti Srbija, konačno ćemo dobiti 17. marta. Tada će kod nas biti održan sastanak šefova svih delegacija zemalja učesnika Evrosonga, gde će se izvlačiti redosled nastupa u finalu, a i zvanično potvrditi to da će Srbija biti domaćin.

Pa ja cu da.....
 

Back
Top