dve sim kartice na jednom mobilnom
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: dve sim kartice na jednom mobilnom

Zakon
    Guest

Podrazumevano dve sim kartice na jednom mobilnom

Da li postoji telefon koji podrzava istovremeno dve sim kartice na jednom mobilnom?

moram da postanem clan
    Guest

Podrazumevano dve sim ludilo

jedini tel za koji ja znam je stari alcatel DB ili tako nesto u glavnom ti je to bespotrebno jer ti stalno da bi promenio mrezu moras da gasis i da palis tel.po meni nefunkcionalno!!!!!!!!!!!!

Zakon
    Guest

Podrazumevano Re: dve sim ludilo

Citat Original postavio moram da postanem clan
    jedini tel za koji ja znam je stari alcatel DB ili tako nesto u glavnom ti je to bespotrebno jer ti stalno da bi promenio mrezu moras da gasis i da palis tel.po meni nefunkcionalno!!!!!!!!!!!!
    Da li postoji tel koji ne moras da gasis da bi prebacio na drugu karticu, tj da radi simultano sa dve?

benefon
    Guest

Podrazumevano Re: dve sim ludilo

Jedini telefon koji radi paralelno sa dve kartice je proizvodjaca BENEFON.Telefon je glomazan i nepraktican

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Postoji varijanta da ti se kloniraju te 2 kartice koje hoces da koristis i dobijes jednu sim karticu koju stavis u telefon, i tu dobijes jednu opciju vise u meniju u kojoj menjas karticu koju hoces da je u upotrebi, ne gasi se telefon nego se prebacuje sa linije 1 na kojoj ti je npr. 064, na liniju 2 na npr. 063.

Zakon
    Guest

Podrazumevano resen problem

Kupio sam jos jedan telefon.
    SonyEr T230.
    Hvala svima na odgovorima.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •