iskustvo

muskarci su najbolji ljubavnici posle duge veze ili braka(ili u toku iste :mrgreen:) serijski ljubavnici (iz serije "one night stand")ma kako bili talentovani ne mogu da se porede s muskarcem koji je pojeo dzak soli sa zenom:p:p:p (zavisi koliko slano jede :lol: )
ovo generalno,a posle od slucaja do slucaja
2.gif
...agree...a ne ove tralala priče od kojekakvih ''iskusnih'' studentkinja.
 
pa ša znam.. fina je doohovna kohabitacija..ali je .lepo orgazmirati.... kad krenemo..moramo negde i da stignemo i lepo završimo ....pa da.... ja ne razoomem pitanje...u stvari nisam preterano iskoosan....
 
izgleda da jedna od bitnih stvari u zivotu muskarca jeste i njegovo seksualno iskustvo! zanimaju me sva, i strucna i nestrucna, misljenja po tom pitanju! kada se to muskarac moze smatrati iskusnim, posle jedne, dve, pet... ili vise promenjenih partnerki????!!!???!!!:(

Ne mogu da odolim..
Muskarac koji promeni jednu,dve,pet ili vise partnerki ( sto vise to bolje zar ne) je Iskusan... a zena koja uradi to isto..sta je ona..?
 
Znamo kuco sta ce reci..ako je zena iskusna muskarac ce pomisliti da je promenila ko zna koliko frajera..uopste nema veze sa brojem..normalno je zadovoljiti i prvu..drugu devojku..i za njih je bilo iskusno.
 
Znamo kuco sta ce reci..ako je zena iskusna muskarac ce pomisliti da je promenila ko zna koliko frajera..uopste nema veze sa brojem..normalno je zadovoljiti i prvu..drugu devojku..i za njih je bilo iskusno.

Slazem se,iskustvo nema veze sa brojem partnera..vec sa kvalitetom odnosa sa istim..
 
Ne mogu da odolim..
Muskarac koji promeni jednu,dve,pet ili vise partnerki ( sto vise to bolje zar ne) je Iskusan... a zena koja uradi to isto..sta je ona..?
nije iskusan nego drolja,potencijalno nosilac sifilisa,aids-a i drugih simpaticnih bolestina :lol:
ozbiljna sam :neutral:
ne volim muske drolje,bolje neiskusan nego drolja.
i da iskustvo definitivno nema veze sa brojem ma sta topika tvrdila :lol:
 
Meni se desilo par puta da taj za koga važi da je iskusan i da je yebo Boga pitaj koliko ne ume da se opusti, nego se svodi na stavi - vadi, sve bre ko da radi po nekoj šemi... :)
 
Хард секс ваљда поразумева бурну страст, а не монотоно физикалисање... Бар тако ја некако мним...
 
Не, нисам сад говорила о искуству (страст нема везе са њим), говорила сам о ономе што жене доживљавају као ''хард секс'', а то сигурно није '''тури-вади'', као што ти кажеш....
 

Back
Top