Gnezdo...

Ja se ne razumem u farbanje ali sam nedavno u novinama videla jednu sliku koja mi se mnogo svidela. Radilo se o nekim diskretnim cvetovima iscrtanim (zalepljenim) u uglu zida, bas lepo izgleda. I sada me nije mrzelo, prekopala sam malo net, evo ti neki linkovi, ako ti ne uspe farbanje mozda ovi motivi sto se lepe nisu lose resenje. ;) Verujem da ih ima i po Francuskoj. E sad, ove koje sam ja nasla nisu ni zuti a nisu svi ni lepi :lol:, ali nema veze, vidi se o cemu se radi.

http://www.wallglamour.co.uk/
http://www.ferm-living.com/
jao kako su lepi ovi stickersi,samo ne mogu to jer mi zid nije potpuno ravan nego kao kako se zove spanski zid?al onako neke male bodlje


hani uopste nisam videla ovaj tvoj post, jesi li uspela da popravis? ne znam kakve su ti modle ali ja bih ti savetovala ovako: odstampaj crtez-semu cveta, prenesi na neki "plastificiran" papir malo cvrsci, ali ne debeo (npr. naslovna nekog boljeg casopisa) spremi za slucaj da se zbrcka od boje vise ovakvih sablona, izrezes skalpelom pazljivo, stavis na zid i prebojis. najlakse bi ti bilo da uzmes boju u spreju i sa udaljenosti u vise navrata preprskas sablon nalepljen na zid. ali ako ides cetkicom ocedi je da kada je pritisnes ima boje ali da ne curi i premazi preko sablona. ili malim valjkom (dobro ocedjenim) sa sundjerastim valjkom.

i parkin savet je dobar. ajde pisi sta se desava...
ma to sam kao kupila,te seme(ne znam tacno kako se zove).boja u spreju zvuci dobro,ali ne znam da l to ima,volela bih da iskoristim ovu koju imam.probacu kao sto mi je parka rekla ako ne onda...

e ovo nisam razumela. jel' hoces da naslikas jos ponesto tom zutom bojom na zidu ili sta? kakva je ta boja, jel' mnogo tecna?
pa kad prevodim bukvalno sa francuskog,mislila sam ponavljanje jedne boje,zelela sam da sem na namestaju ta boja bude ponovljena i na zidu,pa ako mi ne uspe ovo sa semom onda bih nesto naslikala,ali nisam mnogo vesta,ja se zanesem pa ispadne svasta
hvala vam devojke :) videcete veceras sta sam uradila
 
Hani ja se tebi divim sto si krenula u takav poduhvat sama. :D Meni se mnogo svidja to farbanje i mackanje po stanu, volela bih time da se bavim samo sto ja nemam strpljenja. Verovatno bih pocela da placem kada sve ne bi ispalo savrseno. :lol:
Ima ovde neki casopis tipa "uradi sam", bas ima super ideja. I svaki put se lozim kako to nije tesko i kako bih ja to 'ladno mogla da uradim. :lol: Lazem sama sebe. :lol:
Stavi slike kada zavrsis, bas me interesuje kako ce ispasti. :D
 
jao kako su lepi ovi stickersi,samo ne mogu to jer mi zid nije potpuno ravan nego kao kako se zove spanski zid?al onako neke male bodlje

koji si ti lik:) pa zato ti i curi, ne mozes sa sablonom na neravnom...uzmi jednostavnu graficku semu prisloni na zid iscrtaj konture olovkom i samo oboji tanjom cetkicom popuni kao u decjoj bojanki...

jedva cekam da vidim sta si uradila, postavi fotke!!

inace akrilni sprejevi su kod nas dzab dzab 200-250 din ali izbor boja je ogranicen, mozda ne bi mogla da ubodes nijansu zute.
 
ja obozavam da mackam,farbam i krecim i vec dugo sve to radim sama...pravim i seme,crtam po zidovima,eksperimetisem bojama i nevrovatno je kako to moze da me opsuti...:)
 
Неееееееееее!:D
Знаш ли ти колико је посла око чишћења књига?:lol:
Шалим се...није то лоша идеја....ми имамо једну собу претворену у библиотеку...али кућа је у питању, има доста простора...и све које познајем, а да живе у кућама, имају тај фазон као ми- посебна соба за књиге.....али у стану је теше изводљиво.

Da, to je idealno kada knjige mogu da se drze odvojeno ... ja zivim u stanu i nemam posebnu prostoriju za knige, ali sam ih bar raspodelila (najveci deo sam nagurala u predsoblje) - inace od njih ne moze da se dise :lol: A ciscenje mi bas i ne oduzima mnogo vremena... ponekad prodjem onom peruskom preko knjiga, ali se mnogo ne uzivljavam... nego, i ja sam sebi navukla bedu na vrat: zbog ovih nasih mudrovanja sam pocela da pomeram namestaj, i kao i obicno sam pomerila jednu stvar... a sada je cela kuca pretumbana i u haosu, a ja imam upalu misica... i sedim u sred loma :(
 
2004920517328037833_rs.jpg

Sto manje dzidza bidza.
 
Ma ne, kapiras...sterilno, nema zivota...ko da unutra niko ne zivi...i kapiram da je to "izlog", a ne neciji stan....al brate i u taj izlog su trebali da unesu malo zivota...
Bilo bi dovoljno da su par monografija/ knjiga npr...stavili na onu vitrinu...bilo sta...da su bacili jedan ludi jastuk nehajno na sred kreveta.....
Ali ovako....dzabe...
 

Back
Top