Gnezdo...

e ti mi znash zicu... opasan si george...;):D
Ma ne znas ti jos nista..:D
get_image
 
Vas zivotni prostor...

Kako ga opremate, kako ste ga opremile...? Kakav namestaj preferirate, stilove, boje...?

Drvo ili metal? Minimalizam ili ne ?
Da li patite od sitnih drangulijica iz indijskih sopova ili porcelanskih tanjirica i miljea?
Kako ste uskladili vas ukus sa ukusom vaseg partnera...?

Ideje za uredjenje...:lol:

O opremanju cu da razmisljam malo bolje sl.godine, ove godine samo da zavrsimo kucu...
Mada vec znam da necemo imati milion plakarcica koji kupe prasinu, imacu garderobere i prostorije za razne dzidza-bidze pa ce u "glavnim" prostorijama biti malo stvari ali...
Volim da mi kuca bude dom... da preovladjuju tople boje, ne volim ono starinski fazon i da najbitnije od svega NIKAD necu kupiti tamno plavi tepih...:D
 
ja volim belo i crno, misje sivo, bez, vanilu i cokoladu - suprotnost onoga sto moze da se nadje u ikei, sa zelenim detaljima (biljkama na sve strane) slikama ili crno belim ogromnim fotografijama na belim zidovima. volim svetle, otvorene prostore sa sto manje namestaja - udobnog, bez sitnica. ne volim jastucice, prekrivace, figurice, lustere, tepihe... prostorije: vece kupatilo, veca funkcionalna kuhinja, trpezarija i salon u istoj prostoriji, ako je moguce sa pogledom / staklenom povrsinom ka dvoristu. odvojeni dnevni boravak, sala za filmove i biblioteku, staklena basta... dvoriste i basta su za mene dve prostorije koje se nalaze van kuce, ako stignem ove godine ugradicu neko diskretno osvetljenje i sredicu letnji salon.
 
Idealan stan ili kuća bi mi bio salonski. Salonski nameštaj, slike, privatna biblioteka (ogromna), puno detalja ali koje imaju priču iza sebe. Visoki plafon. Ogroman krevet. Ah. E sada, radim na biblioteci i slikama, a ostalo će valjda doći. :)
 
I ja volim tepihe, ali sam morala da izbacim, pošto mi je mala soba, pa zapinje, a nisam htela te male da postavljam baš zbog tog klizanja, mada sada ću se raspitati za t mrežice, pa da vidim.
 
ni ja ne bih imala ništa protiv kad bi se samočistili.
sanjala sam vrlo mučne snove u kojima vucaram rolnetine tepiha po gradu sve tražeći neku perionicu.
to je bilo dok je moja tetka valjala kirbi..
 

Back
Top