RASPISAN KONKURS ZA VAZDUHOPLOVNU VOJNU AKADEMIJU

maligaleb

Zainteresovan član
Poruka
402
Pre nekoliko dana je na sajtovima Ministarstva odbrane, Vojske Srbije i Vojne akademije izasao konkurs za prijem kandidata za studente smera AVIJACIJA... Ukoliko bude dovoljno dobar odziv, mogucnost da postani borbeni piloti, jednog dana, dobice 20 decaka i deset devojcica... Opsti uslovi konkursa su slicni kao i prosle godine... ima nekih sitnih promena... Materijali za opstu pripremu se nalaze na sajtu Vojne akademije... a o posebnoj "pilotskoj" pripremi je bilo vec dosta reci ranije na nekim drigim temama...

Svim zainteresovanim kandidatima zelim puno srece na selekciji...

Dobrodosli!
 
Ja sam sada trecak i idem u civilnu skolu!!A zelim da se spremam za VA!!
Dosta sam dobro informisan o svemu tome.Nego onaj .pdf -TEST ZNANJA na sajtu VA,da li ce ta pitanja biti (kao prijemni za srednju gde imas zbirke i to spremis) ili su to dali onako da se vide koja ce otprilike pitanja biti-a ako je tako onda stvarno ima dosta da se sprema!!!!!!
: )
 
Ja sam sada trecak i idem u civilnu skolu!!A zelim da se spremam za VA!!
Dosta sam dobro informisan o svemu tome.Nego onaj .pdf -TEST ZNANJA na sajtu VA,da li ce ta pitanja biti (kao prijemni za srednju gde imas zbirke i to spremis) ili su to dali onako da se vide koja ce otprilike pitanja biti-a ako je tako onda stvarno ima dosta da se sprema!!!!!!
: )

Сине бежи од војске. Нема ту леба. а ако се већ ложиш на униформу иди међ пандуре. Они нешто још и зараде , онако испод руке . А моћи ћеш и да радиш као обезбеђење мафијаша , еј.
 
Сине бежи од војске. Нема ту леба. а ако се већ ложиш на униформу иди међ пандуре. Они нешто још и зараде , онако испод руке . А моћи ћеш и да радиш као обезбеђење мафијаша , еј.

...a jel mu to prijateljski savet dajes?...ima tu nesto vise od lozenja na uniformu...
 
HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

A na cemu ce da lete - na metlama mozda?
Mislim da plitkoumne primedbe nisu na mestu... ako ne mozes da pomognes, nemoj ni da smetas... Nije ovde rec o pakistanskim pilotima vec o SRPSKIM... i za svaku je pohvalu nada i zelja tih mladih ljudi... Nisu oni krivi sto je situacija takva kakva je... Svakako ce biti bolje, jer gore ne moze... Ali uvek ce se naci polupismeni lik koji ce se podsmehnuti svojoj nesreci... Od takvih se ne mozes sakriti... ali ih ne mozes ni naci... sem na forumu:cool:
 
Mislim da plitkoumne primedbe nisu na mestu... ako ne mozes da pomognes, nemoj ni da smetas... Nije ovde rec o pakistanskim pilotima vec o SRPSKIM... i za svaku je pohvalu nada i zelja tih mladih ljudi... Nisu oni krivi sto je situacija takva kakva je... Svakako ce biti bolje, jer gore ne moze... Ali uvek ce se naci polupismeni lik koji ce se podsmehnuti svojoj nesreci... Od takvih se ne mozes sakriti... ali ih ne mozes ni naci... sem na forumu:cool:


Covek je 100% u pravu!!
Totalno te podrzavam.
 
Mislim da je konkurs zavrsen... Javio se ocekivano veliki broj kandidata... da ne kazem, kampanja je uspela... Bice oko 15 devojcica i duplo vise decaka na selekciji za borbene pilote... tako da ce konkurencija biti dobra... Maksimalan broj primljenih moze biti oko 20... od toga samo 5 devojcica, tako da ce trka biti zanimljiva do kraja... a na kraju ce na zalost biti i suza...

Pregledi pocinju 05. maja i traju pet dana kao i svake godine....

Svim kandidatima zelim dobrodoslicu na Vojnu akademiju i puuuuuno srece!:)
 
iduce godine zavrsava elektrotehnicku skolu .Interesuje me mogu li se upisat za pilota helikoptera
Naravno da mozes... Potrebna je dobra volja, veliki motiv i zdravstvena sposobnost... psiho-fizicka... Sve ostalo su nijanse... Prati konkurs na sajtu Vojne akademije... pripremaj se po uputstvu... a za eventualnu pomoc slobodno se obrati meni...

Veliki pozzdrav!!!
 

Back
Top