Grudi

anjaiva

Početnik
Poruka
29
Imam 26 god. i imam dvoje dece. Ranije su moje grudi bile cvrste, a sada su skroz opustene. Probala sam sa raznim vezbama i preparatima i nista ne pomaze. Da li moze neko da mi kaze sta jos da probam. Sada sam uzela neke "bust plus" kapsule i kremu, pa bi zelela , ako neko zna , da mi kaze nesto vise o ovm preparatu.HVALA!!!
 
A možda bi pomoglo da se ugojiš? :think: Ali to je možda previše drastično..

Rado ću čitati ovu temu :) Još ne moram da se žalim, ali ko zna šta će biti za nekoliko godina..
 
Јеси пробла следећу вежбу: легнеш на под, рашириш руке, и узмеш у њих мале тегиће. Подижеш руке испред себе, док се не додирну. Та је баш делотворна кад су подизачи дојке у питању.
 
Imam 26 god. i imam dvoje dece. Ranije su moje grudi bile cvrste, a sada su skroz opustene. Probala sam sa raznim vezbama i preparatima i nista ne pomaze. Da li moze neko da mi kaze sta jos da probam. Sada sam uzela neke "bust plus" kapsule i kremu, pa bi zelela , ako neko zna , da mi kaze nesto vise o ovm preparatu.HVALA!!!

Isti problem. Ne pomaze nista. Vezbe su OK, ali za one cije se grudi jos nisu opustile. Malo bolja situacija je kad se ugojim, ali onda ne valja ostalo. Jedino resenje je hirurgija.Naravno da ti ne preporucujem sama to ne bih nikada uradila. Hvala Bogu sto nam je podario push up. Dobar grudnjak i boli te uvo.:) Ma razumem te potpuno, i mene nekad grudi dovode do ludila, al ima i gorih stvari.
 
Ne, nego da ne das da losa genetika prevlada...Kao kad su svi u familiji debeli i jedno od njih smrsa, a zatim se celog zivota drzi odredjenog rezima ishrane i uvek je vitak. Medjutim, ako popusti genetici vraca se na staro.
Ako znas gde si najtanji treba da se potrudis da to ojacas.
 
Па, на килажу још и можемо донекле свесно да утичемо...али уз велике жртве и одрицања... Док на друге ствари: квалитет косе, коже, склоност ка стријама, грађу тела, осетљивост крвних судова (пуцање капилара и отицање вена у трудноћи, рецимо)...можемо да утичемо тек у једном малом проценту...али не можемо сасвим да поништимо оно што нам је природа наслеђем дала.

Исто је и са опуштањем груди, стријама, капиларима... неке жене предузимају СВЕ да до тога не дође, строго се држе свих правила, па опет, наследно, имају проблема са тим. Неке жене ништа не предузимају, па немају.

Шта год да чиним, моја мека и танка коса никада не може постати бујна и природно валовита. Тужно, али тако је. Не значи да треба да одустанем од неге, али значи да не треба да очекујем чуда и да мислим да све зависи само од моје воље.
 
Da to je tacno. Sustina moje price je da se u nekim situacijama moze uticati da se losa genetika drzi pod kontrolom ( da se tako izrazim)...
 

Back
Top