Grudi

U mom slucaju ( sto se tice grudi) uopste nije stvar genetike , vec je u pitanju trudnoca. A tezina je definitivno zbog gena i anatomije mog tela koji nikada nece dozvoliti da se ugojim, veruj mi to mi je nekada predstavljao veliki problem.
 
U mom slucaju ( sto se tice grudi) uopste nije stvar genetike , vec je u pitanju trudnoca. A tezina je definitivno zbog gena i anatomije mog tela koji nikada nece dozvoliti da se ugojim, veruj mi to mi je nekada predstavljao veliki problem.

Није ствар генетике?
Мислиш да све жене после порођаја имају опуштене груди?
 
Može malo da se koriguje vežbama - sigurno! Znam po sebi, radila sam neke vežbe sa dvd-a, uključujući i ž.sklekove i dosta vežbi sa tegićima... Prvi put sam imala takvu upalu mišića, i to su me boleli neki za koje nisam znala da postoje :):):)
 
Imam 26 god. i imam dvoje dece. Ranije su moje grudi bile cvrste, a sada su skroz opustene. Probala sam sa raznim vezbama i preparatima i nista ne pomaze. Da li moze neko da mi kaze sta jos da probam. Sada sam uzela neke "bust plus" kapsule i kremu, pa bi zelela , ako neko zna , da mi kaze nesto vise o ovm preparatu.HVALA!!!

A, jesi li probala da stojis cetvoronoske. grudi tad savrseno stoje...gravitacija je cudo.:)))
Izvini nisam mogao da odolim...:))..pozzz za sve pripadnice lepseg pola
 
pa stvarno anjaiva pokusaj vezbama i nekim lifting kremama...kao sto rekoh te bust up kreme meni nisu nesto mnogo pomogle, ali se vremenom sve vrati ne kao sto je bilo ali u neku normalu...probaj vezbama i onda daj vremena kozi da se sama regenerise (meni ulja pomazu)...pa onda ako i to ne uspe onda se opredeli ili za skalpel (silikoni ili lifting) i to bi bilo to...ne vredi nesto mnogo ocajavati:)
 
Ne ocajavam ja mnogo, jednostavno ne svidjaju mi se kakve su. Vezbe radim, doduse ne redovno, ali se trudim, kreme i ulja su tu, videcemo vremenom. HVALA!
 
U pravu si arabela, oblik i punoca im se ne mogu vratiti. Teretana je korisna za zatezanje mishica, ali velike, opustene, ili manje opustene grudi, vidno poboljsava samo estetska hirurgija.
 
anja, a što lepo ne potkrepiš temu fotkom, jer ko zna, možda je sve to preuveličano u tvojoj glavi.... mislim, ako te uopšte interesuje objektivno mišljenje.... eto, ja predlažem da i to probaš...
 
Imam 26 god. i imam dvoje dece. Ranije su moje grudi bile cvrste, a sada su skroz opustene. Probala sam sa raznim vezbama i preparatima i nista ne pomaze. Da li moze neko da mi kaze sta jos da probam. Sada sam uzela neke "bust plus" kapsule i kremu, pa bi zelela , ako neko zna , da mi kaze nesto vise o ovm preparatu.HVALA!!!

Grudi su jako osjetljive, ne bih se igrala njima izlazuci ih tim kremama i kapsulama!
Cu, kapsule!
Znas li ti koliko se zena bori protiv raznih bolesti, da bi ih ti, zdrava, izlagala ko zna cemu!
Mazi ih kremicama, uljima i slicnim provjerenim stvarima, koje sluze za zatezanje koze a ne nekim magicnim obecavajucim kremama...................
 
anja, osećam da si u dilemi da li da postaviš fotku... evo ja te još jednom snažno podržavam da to učiniš, pa da lepo mi to vidimo...
idi na www.imagetitan.com, tamo je uploaduj pa prenesi link ovde. i onda brate čuješ objektivne komentare nas forumaša, i tačno znaš na čemu si... jer ko zna, možda ne trebaš njih da menjaš, već sebe....
jer šta ako si ti neki psiho, preterani perfekcionista i veoma stroga prema sebi, a realnost nešto sasvim drugo... ali naravno, ja to u ovom trenutku ne mogu znati...
 
A koliko je ugradnja silikona i da li rade u ZR.?:confused:

Ugradnja silikona je oko 2000 eura, ali mozes da se cenkas, verovala ili ne, mozes to uraditi i za 1300 eura. Ako ne preteras, i stavis normalnu velicinu silikona u skladu sa tvojom konstitucijom... neces imati problema. Ne znam za Zrenjanin ali u Beogradu se to radi na svakom koraku, brzo i jednostavno! Ako se resis na taj korak, srecno! ;)
 

Back
Top