Nisam savrsen/a

Poruka
4.413
Ideja mi je da ovo bude tema u kojoj cemo pisati dogadjaje, situacije u kojima smo SVESNO(znaci ne slucajno i za tudje dobro) kao odrasle i odgovorne osobe povredili nekog. Znaci nesto sto smo uradili iskljucivo u nasu korist a na stetu te druge osobe.

Ko ima zelju moze i da napise razlog(ne opravdanje, vec jednostavno razlog) zasto je to uradio.

Da napomenem samo jos jednu vaznu stvar. Ne zelim da se ova tema pretvori u rasprave, osude, omalovazavanje. Svi znamo da smo makar jednom u zivotu uradili nesto cime se ne bismo hvalili na skupu humanista, zato i takav naslov.

Pa da pocnem. Juce ja na salteru jedne banke placam racune u vrednosti nesto preko 6 000 dinara. Devojka koja je radila umesto da mi vrati samo one isecke i kusur vrati mi pare koje sam joj dala. Izlazim ja iz banke i elegantno odlazim. Naravno jedno 5 puta sam vagala u sebi dal da se vratim ili ne al reko' jok i tako ja odem kuci sa sve parama u dzepu. :shock: Ne moram da pisem da sam se osecala kao begunac i ocekivala da zacujem iza sebe topot koraka i :"Ej, ti, ti ti, bas ti, ti sto si odnela pare!!!". Cak sam naisla i na policajce i pomislila da mene traze:roll: Sve u svemu iz ovoga sam izvukla vaznu pouku-nije lako biti lopov:lol:

Hehe, iskreno receno, da mi se opet isto desi nisam sigurno da bih uradila suprotno osim ukoliko bi na mestu te devojke bio neko siromasniji od mene...

Pa da cujem vas... Priznajete li da niste savrseni?;)
 
Ja sam savršeno nesavršena...:rolleyes:
I rado pravim te male smicalice , onako pakosno, namerno , kojih se posle čak ni ne stidim. :mrgreen:

Pre neki dan u pošti , red do večnosti, tri penzosa formiraju svoj red...i u nekom trenutku, njih trojica u tom svom redu se posvadjaju :roll: .Tek tad ih šalteruša opomene da to nije red i da stanu u pravi...Pošto sam ja stigla do šaltera baš tog trena da platim račune njih trojica ni tri ni četri nego direkt dodju ispred mene :evil:

..Al ne znaju da je to Šizika ...koja će da se svadja .:cool: Toliku sam frku digla da se cela pošta okomila na njih...Na kraju su tri penzosa izbačena iz pošte uz viku šalteruše koja im je bukvalno rekla :" Vas trojica MARŠ napolje " a da nisu ni platili račune .

Ja sam svoje platila ...i toliko sam bila zadovoljna zbog ove uslovno rečeno smicalice , da sam pevušila ceo dan..

To je čini mi se zadnji primer pakosti koju sam počinila ...:cool:
I jedini koji mi u ovom trenutku pada na pamet.

Da dodam samo : moj razlog je to što neko te bezobrazne matorce mora da nauči redu...za njih pravila kao da ne važe..a osnovni izgovor su im sede kose ...:roll:
 
Pa da pocnem. Juce ja na salteru jedne banke placam racune u vrednosti nesto preko 6 000 dinara. Devojka koja je radila umesto da mi vrati samo one isecke i kusur vrati mi pare koje sam joj dala. Izlazim ja iz banke i elegantno odlazim. Naravno jedno 5 puta sam vagala u sebi dal da se vratim ili ne al reko' jok i tako ja odem kuci sa sve parama u dzepu. Ne moram da pisem da sam se osecala kao begunac i ocekivala da zacujem iza sebe topot koraka i :"Ej, ti, ti ti, bas ti, ti sto si odnela pare!!!". Cak sam naisla i na policajce i pomislila da mene traze Sve u svemu iz ovoga sam izvukla vaznu pouku-nije lako biti lopov

Ја сам једном то урадила у продавници, кад сам била девојчурак. Касирка ми је вратила већи кусур него што је била цена. Ја дошла кући сва срећна што сам ућарила лову, али мама ме натерала да се вратим у продавницу и да вратим све.:roll:
 
Rešim se juče da idem u Metro sa mamom i tetkom i odem kod mužića po karticu kad tamo svekriva. Hoće i ona u metro. Ja nisam imala mesta u autu, imam sedište za dete a i mama i tetka su debele žene. :) I ona je debela žena, treba da šeta. :lol:
 
ja sam imala scenu u bioskopu - sa pricalicama..
to su oni idioti sto dodju na film da ubiju vreme, a odaberu ga pitajboga po kom kriterijumu, posto je iz kolicine i vrste komentara i psovki bilo jasno da ih film ne zanima i da ga ne kapiraju uopste... a rec je o starijim ljudima...
e sad, u cemu je bilo moje zlo... strpljivo sam cekala pola sata i slusala kako njih troje iza mojih ledja psuju, daju zajedljive i glupave komentare glumcima, i sve to rade glasno, kao da su u svojoj dnevnoj sobi... cekala sam da mi se bes nakupi... osecala sam kako raste i slagala u glavi sta tacno da im kazem... usput sam na taj bes naslagala i drugih par situacija od ovih dana (sa javljanjem na mobilne telefone u sred projekcije filma i pricanjem) i sacekala sam trenutak kad cu da zapocnem svoj monolog...
onda sam prilicno glasno rekla "ima li sanse da ucutite? ako niste primetili, nismo mi dosli kod vas u kucu, nego ste vi dosli u bioskopsku salu, ovi drugi ljudi okolo gledaju film. ako vam se film ne dopada, izadjite napolje"... nikada u zivotu tako nesto nisam uradila... kad bas popizdim sto mi neko melje u sred filma, ponekad tiho kazem da mi smeta...
ovde ne. namerno sam cekala da vidim dokle ce, i svesno sam iskoristila nagomilani bes da se istresem na njima.
 
Сетила сам се!
Баш сам била зла! :twisted:

Од маја месеца повремено ме неко цима на мобилни. И увек само цимне и прекине. Некад у сред ноћи, некад док сам на послу... Месецима нисам реаговала, све мислим или је погрешан број или неки тајни обожавалац. Међутим, тај ''тајни обожавалац'' никакакав други контакт не успоставља, само цимне и прекине. :roll: Два пута сам покушала, одмах после цимања, да ја позовем тај број, али ми је одбијан позив.
И то тако траје месецима, са прекидима...
И онда једног дана ми допизди.
И ја решим да узмем другу картицу и назовем. Јави се непознати мушки глас. Ја ћутим. Он је у неком мушком друштву и чујем како им говори да се нико не јавља, и они почну неко ружно зајебавање, неко фрајерисање, вичу свашта у слушалицу. Ја само ћутим и дихам. :mrgreen:
После минут - два, прекинем везу када сам установила да то не може бити ико мени познат.
Али, сад он почне поново да цима на тај мој други број, ја одбијам позив. Онда ми пошаље поруку: ''Ко си ти?''
А ја му на то одговорим:''Ја сам твоја ноћна мора!'' :twisted: :lol:

И...тип ми после тога одговори само:''ОК''...и смири се! :lol:
Како сам се моћно осећала! :lol: Баш је чудан тај осећај кад осетиш да се неко усро, тек сад могу да сконтам те телефонске фрикове и шта их то вуче да препадају народ. :lol:
У сваком случају - надам се да је бар мало осетио како је то када си жртва нечијег зезања, а ниси сигуран шта се крије иза!
 
kada mi je dosadno,
radim svasta ljudima,
ne iz neke pakosti nego... heh... da me prodje dosada....

razbijam veze, svoje i tudje
jedno mislim, drugo govorim, trece radim

blah,
beware of the bored Unsaie
 
Сетила сам се!
Баш сам била зла! :twisted:

Од маја месеца повремено ме неко цима на мобилни. И увек само цимне и прекине. Некад у сред ноћи, некад док сам на послу... Месецима нисам реаговала, све мислим или је погрешан број или неки тајни обожавалац. Међутим, тај ''тајни обожавалац'' никакакав други контакт не успоставља, само цимне и прекине. :roll: Два пута сам покушала, одмах после цимања, да ја позовем тај број, али ми је одбијан позив.
И то тако траје месецима, са прекидима...
И онда једног дана ми допизди.
И ја решим да узмем другу картицу и назовем. Јави се непознати мушки глас. Ја ћутим. Он је у неком мушком друштву и чујем како им говори да се нико не јавља, и они почну неко ружно зајебавање, неко фрајерисање, вичу свашта у слушалицу. Ја само ћутим и дихам. :mrgreen:
После минут - два, прекинем везу када сам установила да то не може бити ико мени познат.
Али, сад он почне поново да цима на тај мој други број, ја одбијам позив. Онда ми пошаље поруку: ''Ко си ти?''
А ја му на то одговорим:''Ја сам твоја ноћна мора!'' :twisted: :lol:

И...тип ми после тога одговори само:''ОК''...и смири се! :lol:
Како сам се моћно осећала! :lol: Баш је чудан тај осећај кад осетиш да се неко усро, тек сад могу да сконтам те телефонске фрикове и шта их то вуче да препадају народ. :lol:
У сваком случају - надам се да је бар мало осетио како је то када си жртва нечијег зезања, а ниси сигуран шта се крије иза!

Hahaha ne verujem, tebe i mene je izgleda maltretirao isti manijak:shock: Ali znaci isti scenario, traje mesecima, samo cimne i prekine, nekad par puta dnevno nekad sa prekidima od nekoliko dana. Isto ja zvala njega, prekine mi. I uzmem sa maminog telefona i okrenem ga, medjutim ne javi se nego mi prekine i posalje poruku "Ko si ti". Ja ne odgovorim nego zovem opet. On posalje poruku tipa" Prestani da zoves manijace":lol::roll:
I ja mu posaljem poruku(sa maminom telefona naravno), citiram:"Ne prestanes li da matretiras taj i taj broj(navedem svoj broj mobilnog), imaces posla samnom, nacicu te gde god da si!". Odgovora nije bilo ali ni moj mobilni vise nije zvonio:D Hellen, potpuno mi je poznat taj mocan osecaj o kome govoris:twisted:
 
Hello,
pakost ma jok u nas srba! radih tako ko konobar ima tome vise godina,a najteze je sa ljudoma raditi-pa tako sam jednom krajnje dosadnom i bezobraznom gostu pljunula namerno u kafu jer me nervirao do besvesti,a on je popio uz izjavu da nikad bolju nisam skuvala!
 
Ja sam se smuvala sa deckom moje drugarice. Davno. Nit mi je ona bila drugarica, vec cimerka moje drugarice s kojom sam zivela par meseci. Niti joj je on bio decko, vec je samo pukla na njega i smarala po ceo dan sa pricama o njemu, od onog kad vidi nekog ko ima jaknu kao on, preko poklopljenih kazaljki, preko stalnog smaranja sta da mu napise u poruci, pa prepricavanje svakog dana kad je pricala sa njim, ili joj on rekao nesto dvosmisleno.
A on i ja smo se upoznali, i meni srce graknulo, kako posle dugo vremena srecem nekog kome se podjednako svidjam, i kako se lepo nadovezujemo i zezamo i tako...I zaspem u nadi da cu eto, sutra da se vidim ili cujem s njim, a moja zaljubljena drugarica mi dodje u krevet, ujutro i pojasni mi da je on taj za kojim ona luduje, a koji ne obraca paznju na nju. I mogu sa svakim da budem samo ne sa njim. I ja resim da se ohladim, jer me eto spucalo saznanje da me prosto nece ljubav. A ona stalno truje: te jel si pricala sa njim, te jel trazio tebe ili mene, sto si se navrzla na njega, on je moj, sve kroz salu, al obavezno jedna izjaa ljubavi za njega i jedna sumnjicavosti u moje namere prema njemu...
A ovaj k'o mutav dolazi svaki dan i sve drustvene igre igramo nas dvoje u paru, pa i kad smo raspareni najbolje se zezamo, i tako...
I jednom igrali mi masne fote, i poljubili se i to pred njom.
E, da je ona odma skocila da me bije, ili da se naljutila, nego tako, k'o neka devojcica se skupila, pa cuti. Pa sa mnom sve kao, razume ona mene, nije njoj i njemu sudjeno...
I bilo mi krivo, i shvatila sam posle da sam mogla da se ne smuvam s njim, cak i da ne budem tu kad on dolazi, da mu kuliram pozive. Al je samo zlo u meni sve to radilo, i pakost, i to sto me ona smarala, ja sam htela da joj napakostim...
 
Ja sam se smuvala sa deckom moje drugarice. Davno. Nit mi je ona bila drugarica, vec cimerka moje drugarice s kojom sam zivela par meseci. Niti joj je on bio decko, vec je samo pukla na njega i smarala po ceo dan sa pricama o njemu, od onog kad vidi nekog ko ima jaknu kao on, preko poklopljenih kazaljki, preko stalnog smaranja sta da mu napise u poruci, pa prepricavanje svakog dana kad je pricala sa njim, ili joj on rekao nesto dvosmisleno.
A on i ja smo se upoznali, i meni srce graknulo, kako posle dugo vremena srecem nekog kome se podjednako svidjam, i kako se lepo nadovezujemo i zezamo i tako...I zaspem u nadi da cu eto, sutra da se vidim ili cujem s njim, a moja zaljubljena drugarica mi dodje u krevet, ujutro i pojasni mi da je on taj za kojim ona luduje, a koji ne obraca paznju na nju. I mogu sa svakim da budem samo ne sa njim. I ja resim da se ohladim, jer me eto spucalo saznanje da me prosto nece ljubav. A ona stalno truje: te jel si pricala sa njim, te jel trazio tebe ili mene, sto si se navrzla na njega, on je moj, sve kroz salu, al obavezno jedna izjaa ljubavi za njega i jedna sumnjicavosti u moje namere prema njemu...
A ovaj k'o mutav dolazi svaki dan i sve drustvene igre igramo nas dvoje u paru, pa i kad smo raspareni najbolje se zezamo, i tako...
I jednom igrali mi masne fote, i poljubili se i to pred njom.
E, da je ona odma skocila da me bije, ili da se naljutila, nego tako, k'o neka devojcica se skupila, pa cuti. Pa sa mnom sve kao, razume ona mene, nije njoj i njemu sudjeno...
I bilo mi krivo, i shvatila sam posle da sam mogla da se ne smuvam s njim, cak i da ne budem tu kad on dolazi, da mu kuliram pozive. Al je samo zlo u meni sve to radilo, i pakost, i to sto me ona smarala, ja sam htela da joj napakostim...

Meni vise lici da je tu zaljubljenost umesala svoje prste nego pakost:lol:
 
Kada sam bila dete moji roditelji su imali obicaj da prave rodjendane (meni i bratu) posle koga bi se "nafatirali" bombona i cokolada koje je moja majka vesto krila na ormanu. Ja da ne budem lenja pa stolicu uz orman i dohvatih bombonjeru. :shock: Brat se frapirao ali ja mu kazah "Samo cuti!"...polako iz folije izvukoh kutiju i nas dvoje se napuckasmo kao pravi. :roll: Naravno, vratila sam kutiju u foliji, bas kako je bila i zalepila lepkom. Nema da omane, krenusmo na rodjendan mog kuma a majka spakova bas onu bonbonjeru. :lol: Prebledesmo i ja brat ali zlu nije bilo kraja. Na rodjendanu, kum dohvati bas tu bonbonjeru da pocasti nas decu a ono u njoj nista. Da je zemlja mogla da se otvori moji roditelji bi bili tri metra ispod od bruke..Dobili smo takve batine da i dan danas boli guza.
Sta da radim, bila sam siromasno dete zeljno slatkisa iako sam znala sta mi se sprema svesno sam izazvala nevolju. Aj sto ja dobih batine, nego i moj brat...ni kriv ni duzan! :twisted:
 
Kada sam bila dete moji roditelji su imali obicaj da prave rodjendane (meni i bratu) posle koga bi se "nafatirali" bombona i cokolada koje je moja majka vesto krila na ormanu. Ja da ne budem lenja pa stolicu uz orman i dohvatih bombonjeru. :shock: Brat se frapirao ali ja mu kazah "Samo cuti!"...polako iz folije izvukoh kutiju i nas dvoje se napuckasmo kao pravi. :roll: Naravno, vratila sam kutiju u foliji, bas kako je bila i zalepila lepkom. Nema da omane, krenusmo na rodjendan mog kuma a majka spakova bas onu bonbonjeru. :lol: Prebledesmo i ja brat ali zlu nije bilo kraja. Na rodjendanu, kum dohvati bas tu bonbonjeru da pocasti nas decu a ono u njoj nista. Da je zemlja mogla da se otvori moji roditelji bi bili tri metra ispod od bruke..Dobili smo takve batine da i dan danas boli guza.
Sta da radim, bila sam siromasno dete zeljno slatkisa iako sam znala sta mi se sprema svesno sam izazvala nevolju. Aj sto ja dobih batine, nego i moj brat...ni kriv ni duzan! :twisted:

meni je ova prica tuzna :(
 
:lol::lol::lol:
meni je prica fenomenalna!
secam se tih bombonjera koje su kruzile i kruzile beskonacno
pa kad je na kraju neko i otvori, a one pobelele, pobudjavile, ko zna koja si ti ruka :)

odlicna anegdotica
mislim da tvoji roditelji vise nisu cuvali bombonjere :)
 
ja sam imala scenu u bioskopu - sa pricalicama..
to su oni idioti sto dodju na film da ubiju vreme, a odaberu ga pitajboga po kom kriterijumu, posto je iz kolicine i vrste komentara i psovki bilo jasno da ih film ne zanima i da ga ne kapiraju uopste... a rec je o starijim ljudima...
e sad, u cemu je bilo moje zlo... strpljivo sam cekala pola sata i slusala kako njih troje iza mojih ledja psuju, daju zajedljive i glupave komentare glumcima, i sve to rade glasno, kao da su u svojoj dnevnoj sobi... cekala sam da mi se bes nakupi... osecala sam kako raste i slagala u glavi sta tacno da im kazem... usput sam na taj bes naslagala i drugih par situacija od ovih dana (sa javljanjem na mobilne telefone u sred projekcije filma i pricanjem) i sacekala sam trenutak kad cu da zapocnem svoj monolog...
onda sam prilicno glasno rekla "ima li sanse da ucutite? ako niste primetili, nismo mi dosli kod vas u kucu, nego ste vi dosli u bioskopsku salu, ovi drugi ljudi okolo gledaju film. ako vam se film ne dopada, izadjite napolje"... nikada u zivotu tako nesto nisam uradila... kad bas popizdim sto mi neko melje u sred filma, ponekad tiho kazem da mi smeta...
ovde ne. namerno sam cekala da vidim dokle ce, i svesno sam iskoristila nagomilani bes da se istresem na njima.

meni je to sa ne vracanjem para kad ti neko vrati vise bzvz...
ali moram da dodam na ovu srcetovu pricu: ja sam nekim klincima posto su dva muska bezuspesno pokusala da ih ucutkaju iz bioskopskog mraka najdubljim najbesnijim glasom zapretila da cu da im "sidjem dole" i nesto u fazonu batina i more da ste zacutali omah! i vise se ni bubica nije cula, a tako sam blefirala, sva sam se od sebe isprepadala, a sto bi se dobro provela da mi se neko od njih popeo da vidi da'l blefiram...

a za sitne pakosti, ranije sam ih bas ravnomerno razbacivala a sad sam kao mnogo fina:mrgreen:
 
Ja sam bila pakosna samo kao nastavnik :lol: A ne bih bila ni onda, ali postoje neki ljudi koji su prosto nesnosni... i fina zena, tj. covek nema sanse protiv njih. Elem, predavala sam strani jezik (odraslim ljudima) i u grupi mi je bila jedna teska krava od zene - nevaspitana, a misli da je kraljica stila i lepog ponasanja. Redovno kasnila na casove i odlazila ranije, ali dobro, to nema veze, ono sto me je nerviralo je sto uleti na cas i pocne da prica o sebi - i to ne na jeziku koji smo se okupili da ucimo - zasto je zakasnila, sta joj se danas desilo, sve uz dramaticno treskanje torbom, bacanje kaputa na stolicu... bas antipaticna potreba da stalno bude u centru paznje. A kad drugi ljudi pricaju i trude se nesto da nauce, ona naglas flertuje sa bilo kojim muskarcem koji sedi pored nje... Fuj, bas gadna zena. E, nju sam uvek uzimala za primer kad objasnjavam nesto negativno, onako uciteljski, pa joj se smejala cela grupa. Ako treba da se peva - uvek se svi stide - nju sam prozivala. Ako treba da se recituje poezija - to svi mrze - opet nju... i tako. Naravno, nisam joj bas mnogo naudila, ali bar sam tako posredno uspela da joj dam do znanja da mi je odvratna, a i drugim ljudima pruzila priliku da joj se smeju (i oslobode pritiska).
 
Pa da pocnem. Juce ja na salteru jedne banke placam racune u vrednosti nesto preko 6 000 dinara. Devojka koja je radila umesto da mi vrati samo one isecke i kusur vrati mi pare koje sam joj dala. Izlazim ja iz banke i elegantno odlazim. Naravno jedno 5 puta sam vagala u sebi dal da se vratim ili ne al reko' jok i tako ja odem kuci sa sve parama u dzepu. :shock: Ne moram da pisem da sam se osecala kao begunac i ocekivala da zacujem iza sebe topot koraka i :"Ej, ti, ti ti, bas ti, ti sto si odnela pare!!!". Cak sam naisla i na policajce i pomislila da mene traze:roll: Sve u svemu iz ovoga sam izvukla vaznu pouku-nije lako biti lopov:lol:

Hehe, iskreno receno, da mi se opet isto desi nisam sigurno da bih uradila suprotno osim ukoliko bi na mestu te devojke bio neko siromasniji od mene...

Pa da cujem vas... Priznajete li da niste savrseni?;)

Priznajem da nisam, ali ovaj primer koji si ti dala na neki nachin osudjujem, jer sam se pre 2 meseca nashla u potpuno suprotnoj situaciji.
Ishla sam do prodavnice, zurila da ne zakasnim na Kolarac da bi uplatila ratu iz engleskog. Ujak mi je dao 6 000 dinara, za uplatu . To su pare koje je no zaradio, zaista krvnichki.
Kako mi je ceo taj dan krenuo naopachke, shta god da sam uzela da radim, i taj odlazak u prodavnicu je bio katastrofalan. Naime, dok sam zurila, na sred plochnika 15 metara ispred maksija mi je ispalo iz dzepa svih 6000 din, a nisam to primetila. Tu pored su sedeli gradjeviski radnici na klupi, i pili pivo. Jedan od njih je primetio da su mi ispale pare i pozvao me. U prvom trenutku nisam shvatila zashto mi se obratio, i onako sumnjichavo sam ga pogledala. Skrenuo mi je paznju na to da su mi ispale pare, i ja sam pokupila , zahvalila im se, i onako shokirana njihovim gestom otishla. Dok sam se vracala iz prodavnice, oni su poveli raspravu o tome koliko mi je para ispalo iz dzepa. Jedan me zaustavio i pitao da li mogu da mu kazem. Rekla sam mu, i zahvalila se josh jednom. Pretpostavljam da su se pokajali :lol:, ali sve u svemu, svaka im chast.
Eto to bio bio primer ljudi koji verovatno nemaju vishe para nego ja u to m momentu, a ispali su sasvim korektni.

Polzim od toga da ne radim ljudima one stvari koje ne zelim da neko uradi meni. Kada bih nashla tudj novchanik, ili mobilni pokushala bih da ga prosledim vlasniku. Jer nekako podsvesno mislim da bi mi se to kroz neku drugu situaciju vratilo...

Shto se tiche kusura, deshavalo mi se da mi vrate vishe, i uvek ih opomenem i vratim pare. To radim iz tog razloga jer sam i ja sama, kao klinka radila na mestima gde su me zavrtali za pare (u srednjoj shkoli sam radila kao shanker i konobar u kaficu, prodavala sladoled u knezu itd...). I znam da svaki manjak koji neki radnik ima, placa on sam iz svog dzepa. To mi nije poshteno. Ako neshto kupujem ili trebam da placam, ne bunim se, i uopshte ne zelim da svaljujem svoju muku na nekog drugog.

A shto se tiche gluposti koje sam pravila...Ima ih sigurno, ali ni jedna nije uradjena bahato. Obichno mi neko neshto napravi, e onda (poshto sam zlopamtilo), sachekam trenutak u kome i ja mogu da se postavim isto tako loshe kao neko prema meni. Princip mi je da nikada ne pochinjem prva, ali ako me neko chachne, osetice na svojoj kozi moj "oshtri sud" :lol:

Ne smatram sebe dobrom osobom, ali smatram sebe pravednom osobom (i to iznad proseka), i zaista tezim ka tome da budem bolja...

Ako se setim neke loshe situacije koju sam uradila nekome (a da nije iz chiste osvetoljubivosti), napisacu...A tih osvetoljubivih bogami ima...
 

Back
Top