Za nerede u Beogradu i paljenje ambasada odgovornost snosi Demokratska Stranka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:D

koja ste vi go*vna, epskih razmera!

koshtunica i da umre, ne bi ispustio miliciju

veche pre divljanja, paljenja, i smrti
velja je diraknoi nedvosmisleno pozvao na paljenja ambasada

danas aplaudiraju miliciji koja nije uspela da zaustavi 300 izgrednika....

jadni mi sa MazoBokijem, pord koga ste vi takvi kakvi ste potpuna vlast u srbiji!

a posle svega :roll:
izjavljuju da je policja ""profesionalno" odradla svoj posao :confused:

ps, BOJIM SE DA JESTE, I DA JE ""TEKLO SVE PO PLANU"":roll:
 
Да, док је обичан народ мирно шетао и протествоао, на другој страни господин Тадић организује паљење и ломљаву по нашем граду, не чуди ме да су главну улогу у филму имали ови дивљаци из ЛДП-а.

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

jojjjjjjjjjjjjj, ajde kazi da se zay*bavash, da ti se ljudi ne smeju:rolleyes:
 
Да, док је обичан народ мирно шетао и протествоао, на другој страни господин Тадић организује паљење и ломљаву по нашем граду, не чуди ме да су главну улогу у филму имали ови дивљаци из ЛДП-а.


e ziv bio :lol::lol:
 
Да, док је обичан народ мирно шетао и протествоао, на другој страни господин Тадић организује паљење и ломљаву по нашем граду, не чуди ме да су главну улогу у филму имали ови дивљаци из ЛДП-а.

Ovo je verovatno tacno i u to te je ubedio neki zilot na lokalnom molebanu.
Gospodo patriJoti,a da nisu slucajno to popodne u Beogradu bili i pingvini,
i trazili patike i dukseve,znate uskoro ce jesen na Antarktiku.
 
A evo i zasto. Jer je ministarstvo policije od povrede Jocica pod direktnom komandom DS-a

"Komanduje državna sekretarka"
29. februar 2008. | 14:15 | Izvor: Beta
Beograd -- Vojislav Koštunica izjavio je danas da policijom rukovodi državna sekretarka MUP-a Mirjana Orašanin.

zar se ti nisi radovao paljenju ambasada?
znaci da ti je DS ucinio i da treba da ih hvalis....
 
zar se ti nisi radovao paljenju ambasada?
znaci da ti je DS ucinio i da treba da ih hvalis....

ja samo hocu da pokazem koliko su kadrovi DS-a nesposobni i da su u stvari samo najobicniji lopovi kojima je jedino bitno da se sto vise i bolje nakradu.

samo hocu da pokazem, koristeci izjavu premijera Kostunice, mada sam ja ovo pricao i pre njega, da je za sve lose sto se desilo na dan mitinga odgovoran i kriv DS i njihovi nesposobni kadrovi .
 
ja samo hocu da pokazem koliko su kadrovi DS-a nesposobni i da su u stvari samo najobicniji lopovi kojima je jedino bitno da se sto vise i bolje nakradu.

samo hocu da pokazem, koristeci izjavu premijera Kostunice, mada sam ja ovo pricao i pre njega, da je za sve lose sto se desilo na dan mitinga odgovoran i kriv DS i njihovi nesposobni kadrovi .

pa....neki konj koji stavi 3 pandura pred ambasade JESTE odgovoran.....i posle se cudi kako to rulja rasturila ambasadu.....a sad ko je....ne znam i necu da ulazim u tom jer jednostavno ne poznajem situaciju u smislu ko je koga postavio i ko je na kakvom mestu...
 
kriviti demonstrante sto su razbucali ambasade i sto je najgore , sto je pritom izgubljen jedan zivot je glupost. to je kao da krivite kravu sto je prosula kofu sa mlekom. jednostavno budala ima svugde pa i kod nas, poenta je da u normalnim drzavama imate policiju koja je zaduzena da takve kontrolise dok u srbiji policija sluzi samo da hapsi sitne lopove dok velike ribe su zasticene poput belih medveda.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top