Da li Srbija i Rusija cekaju Americki napad na Iran ?!

SH0GUN

Primećen član
Banovan
Poruka
617
Americki napad na Iran svakim danom izgleda sve neminovniji. Da li mislite da ce Srbija uz podrsku Rusije u tom trenutku poduzeti odredjene mere povratka Kosmeta u sastavni deo svojih granica?

p.s. Amerikanci u Iraku, Afganistanu i na kraju ako budu angazovani u vezi Irana sto ce izazvati nemire velikih razmera u celom regionu ce biti previse zauzeti i totalno nezainteresovani za podrucje Balkana, gde ce Srbija imati priliku da naplati racun i to sa kamatom.
 
Americki napad na Iran svakim danom izgleda sve neminovniji. Da li mislite da ce Srbija uz podrsku Rusije u tom trenutku poduzeti odredjene mere povratka Kosmeta u sastavni deo svojih granica?

p.s. Amerikanci u Iraku, Afganistanu i na kraju ako budu angazovani u vezi Irana sto ce izazvati nemire velikih razmera u celom regionu ce biti previse zauzeti i totalno nezainteresovani za podrucje Balkana, gde ce Srbija imati priliku da naplati racun i to sa kamatom.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Americki napad na Iran svakim danom izgleda sve neminovniji. Da li mislite da ce Srbija uz podrsku Rusije u tom trenutku poduzeti odredjene mere povratka Kosmeta u sastavni deo svojih granica?

p.s. Amerikanci u Iraku, Afganistanu i na kraju ako budu angazovani u vezi Irana sto ce izazvati nemire velikih razmera u celom regionu ce biti previse zauzeti i totalno nezainteresovani za podrucje Balkana, gde ce Srbija imati priliku da naplati racun i to sa kamatom.



HAHAHA
u kom filmu ti zhivish...
O'ma se pakuj...po oruzhje i na Kosovo...ima vas...par stotina...shteta majki koje su rodile ....takve kao ti..."oruzhano-ruske optimiste"...chekam da Ameri napadnu Iran...da vidim kako se tvoji snovi ispunjavaju...
 
HAHAHA
u kom filmu ti zhivish...
O'ma se pakuj...po oruzhje i na Kosovo...ima vas...par stotina...shteta majki koje su rodile ....takve kao ti..."oruzhano-ruske optimiste"...chekam da Ameri napadnu Iran...da vidim kako se tvoji snovi ispunjavaju...

Kad se krece u rat prvo se ociste ledja, tako da ce ovakvi poput mene posetit prvo tebe i takve poput tebe, i tek onda krenuti put Kosmeta ;)
 
Napad na Iran je iz američkog ugla je neminovan.Nafta je u pitanju.To može da bude konačni glogov kolac za najveću terorističku državu i kolovođu 4 rajha.To i amerikanci znaju pa ne treba očekivati to u sledećih 4-5 godina do momenta kada budu mislili da su ekonomski i vojno dovoljno jaki da mogu da sažvaću još jednu agresiju u nizu bez većih posledica po sebe.
Po svim pokazateljima trenutno od te agresije nema ništa ili nemaju dovoljno snaga za tako nešto.
To i nama daje dovoljno vremena da se malo više ekonomski,vojno i politički oporavimo od ovog komunističkog jednoumlja kakvo je sada na vlasti.
 
Americki napad na Iran svakim danom izgleda sve neminovniji. Da li mislite da ce Srbija uz podrsku Rusije u tom trenutku poduzeti odredjene mere povratka Kosmeta u sastavni deo svojih granica?

p.s. Amerikanci u Iraku, Afganistanu i na kraju ako budu angazovani u vezi Irana sto ce izazvati nemire velikih razmera u celom regionu ce biti previse zauzeti i totalno nezainteresovani za podrucje Balkana, gde ce Srbija imati priliku da naplati racun i to sa kamatom.

To bi bila cista agresija na medjunarodno priznatu drzavu.
Rusija u takovom scenariju sigurno nece ucestvovati.
I to nisu dve stvari za poredjenje.Ako USA budu intervenisale u Iraku onda ce to biti u cilju odrzanja svetskog mira i poretka,a ako se bude intervenisalo na Kosovu onda ce to biti agresija.
To je savrseno jasno svakom normalnom coveku,osim ostrascenim klerofasistima i velikosrpskim hegemonistima.
 
Ti zasista mislis da ce Srbija imati priliku vojno da se vrati na Kosovo?

Nece nam biti prvi put, a ni poslednji. Ja sam naveo pod kojim uslovima i uz ciju podrsku, a nisam rekao sutra. Sve u svemu, vise sanse su da ce se Srpska vojska vratiti na Kosmet, nego da ce se Izrael odbraniti od novog napada 100+ miliona islamskih fanatika kojim je okruzen.
 
To bi bila cista agresija na medjunarodno priznatu drzavu.
Rusija u takovom scenariju sigurno nece ucestvovati.
I to nisu dve stvari za poredjenje.Ako USA budu intervenisale u Iraku onda ce to biti u cilju odrzanja svetskog mira i poretka,a ako se bude intervenisalo na Kosovu onda ce to biti agresija.
To je savrseno jasno svakom normalnom coveku,osim ostrascenim klerofasistima i velikosrpskim hegemonistima.

Alo bre siptarcino, dosta vise tih papagajskih izjava. Kao prvo Kosmet nije medjunarodno priznata drzava, vec je priznata od pojedinih drzava, a medjunarodno priznate drzave su one koje imaju clanstvo u medjunarodnim organizacijama koje Kosmet nema niti ce imati. Ajde pali sada, evo ti decka El Muerte i uvali mu Kuerte u stau i Bog da vas vidi ;)
 
Ценим да прилика неби била лоша...ал требало би то пре..

Treba imati ledja za takve stvari ili pogodan (za neprijatelja nepogodan) trenutak. Nama se nigde ne zuri, ako je iko navikao da ceka (350-400g pod Turcima), onda smo to mi ;) :P A znamo sta se posle desilo kad je nama dunuo vetar u ledja :P zemlja je bila mala da ih sve upije :D
 
Nece nam biti prvi put, a ni poslednji. Ja sam naveo pod kojim uslovima i uz ciju podrsku, a nisam rekao sutra. Sve u svemu, vise sanse su da ce se Srpska vojska vratiti na Kosmet, nego da ce se Izrael odbraniti od novog napada 100+ miliona islamskih fanatika kojim je okruzen.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

pa zar ovde tema nije povratak srpske vojske na Kosmet. a ne Izrael? Ili sam ja nesto pogresno protumacio.... :D

A Srbija se ne moze vratiti na Kosmet u narednih 30 god. sigurno.... niti ima sredstava, niti ce rusija da prihvati takvu avanturu.... tak su poceli da se oporavljaju od krize devedesetih....

A sto se Izraela tice dovoljno je da posaljes dve atomke i da vidis kako ce da budu mirni....
 
Treba imati ledja za takve stvari ili pogodan (za neprijatelja nepogodan) trenutak. Nama se nigde ne zuri, ako je iko navikao da ceka (350-400g pod Turcima), onda smo to mi ;) :P A znamo sta se posle desilo kad je nama dunuo vetar u ledja :P zemlja je bila mala da ih sve upije :D

Samo ti lepo odi dole u Merdare i cekaj 300 godina u zivici.
Javi se razglednicom iz Pristine kada stignes.
 
Treba imati ledja za takve stvari ili pogodan (za neprijatelja nepogodan) trenutak. Nama se nigde ne zuri, ako je iko navikao da ceka (350-400g pod Turcima), onda smo to mi ;) :P A znamo sta se posle desilo kad je nama dunuo vetar u ledja :P zemlja je bila mala da ih sve upije :D
Па јесте...оно да смо навикли..али ме страх да се у Србији не запати демократија па после ништа
 
Alo bre siptarcino, dosta vise tih papagajskih izjava. Kao prvo Kosmet nije medjunarodno priznata drzava, vec je priznata od pojedinih drzava, a medjunarodno priznate drzave su one koje imaju clanstvo u medjunarodnim organizacijama koje Kosmet nema niti ce imati. Ajde pali sada, evo ti decka El Muerte i uvali mu Kuerte u stau i Bog da vas vidi ;)


Zagoreo si?
tebi se bash shipu do jaja?
Dodji do Kize...ima sve ushi da ti zavrnem...pushish dobro?
ajd' da vidim?
 
Zagoreo si?
tebi se bash shipu do jaja?
Dodji do Kize...ima sve ushi da ti zavrnem...pushish dobro?
ajd' da vidim?

Zagoreo ? Boze sacuvaj :P ali drago mi je da priznas ovako javno da si derpe i da ti od frajera prija pusangija :D Nisi ti kriv sreco, to je bolest :) lecio je to Mengele u 40tim, danas se to ne radi od kako vam je B92 pronasao ulogu u drustvu ;) ....ae' sada lepo na Ljubav&Sex i pricaj ljudima kako s'deckom radis 69 itd. :D
 
To bi bila cista agresija na medjunarodno priznatu drzavu.
Rusija u takovom scenariju sigurno nece ucestvovati.
I to nisu dve stvari za poredjenje.Ako USA budu intervenisale u Iraku onda ce to biti u cilju odrzanja svetskog mira i poretka,a ako se bude intervenisalo na Kosovu onda ce to biti agresija.
To je savrseno jasno svakom normalnom coveku,osim ostrascenim klerofasistima i velikosrpskim hegemonistima.


Ta "međunarodno priznata država" kako neki kažu je obična marionetska država stvorena okupacijom jednog dela međunarodno priznate države Srbije inače članice UN-a.Nijedna marionetska država stvorena okupacijom tuđe teritorije istorijski gledano nije bila dugog daha i danas ni jedna ne postoji,pa će tako biti i sa Kosovom i Metohijom.
Da bi neko bio priznat mora da bude primljen u članstvo UN-a a pošto od toga neće biti ništa Srbija ima svaki član međunarodnog prava na svojoj strani.Naravno Srbija će se vratiti na Kosovo i Metohiju onda kada to za nju bude najbolje i najjednostavnije.
Zaista mi je zao što neki misle drugačije ali jednostavno to će biti tako a kome se nesviđa imaće verovatno priliku da se žali 4 rajhu samo to će biti slaba korist a UN-u nema šta da se žale jer neće ni biti članica.

Biće onako kako kaže ona narodna poslovica :
Ko pita žabe kad se suše bare.
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

pa zar ovde tema nije povratak srpske vojske na Kosmet. a ne Izrael? Ili sam ja nesto pogresno protumacio.... :D

A Srbija se ne moze vratiti na Kosmet u narednih 30 god. sigurno.... niti ima sredstava, niti ce rusija da prihvati takvu avanturu.... tak su poceli da se oporavljaju od krize devedesetih....

A sto se Izraela tice dovoljno je da posaljes dve atomke i da vidis kako ce da budu mirni....

30g ? :D pa sta je to posle 350-400 sto smo cekali u proslosti :) ja nisam ni rekao sutra, vec kad bude vreme za to, mada sumnjam da cemo toliko dugo (30g) cekati, a naveo sam ti povoljan period koji isto tako nece biti sutra. Opet ponavljam, imate vi mnogo vise problema nego mi, a sto se tice atomskih, Pakistan je tu u dometu, a i Iran napreduje...
 
30g ? :D pa sta je to posle 350-400 sto smo cekali u proslosti :) ja nisam ni rekao sutra, vec kad bude vreme za to, mada sumnjam da cemo toliko dugo (30g) cekati, a naveo sam ti povoljan period koji isto tako nece biti sutra. Opet ponavljam, imate vi mnogo vise problema nego mi, a sto se tice atomskih, Pakistan je tu u dometu, a i Iran napreduje...


Najbolje u svemu tome je što će nam se tada pružiti istorijska prilika da Kosovo i Metohiju sasvim legitimno i kompletno očistimo od svog smrada koji se nakotio dole.
 
Americki napad na Iran svakim danom izgleda sve neminovniji. Da li mislite da ce Srbija uz podrsku Rusije u tom trenutku poduzeti odredjene mere povratka Kosmeta u sastavni deo svojih granica?

p.s. Amerikanci u Iraku, Afganistanu i na kraju ako budu angazovani u vezi Irana sto ce izazvati nemire velikih razmera u celom regionu ce biti previse zauzeti i totalno nezainteresovani za podrucje Balkana, gde ce Srbija imati priliku da naplati racun i to sa kamatom.

mogu Amerikanci da posalju rakete i iz Persijskog zaliva na srbiju..sa sve TV pronosom, uzivo na CNN-u
 

Back
Top