DIGITALNI ANĐEO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dosta sam čitala o Novom Svetskom Poretku, ali nikada nisam imala priliku da vidim kako izgleda "implatiranje" čipova (žigova) u ljudsku ruku.
Hvala ti što si postavio ovu temu, i ovaj video. Ovo je nešto nad čime bi svako trebao da se dobro zamisli. Razgovarala sam sa nekim prijateljima iz Kanade i oni su pričali slične stvari, kako se to već sprovodi u nekim delovima Amerike.
Nisam verovala da će to tako brzo ući u naš život, ali mi se čini da se "proces ubrzava".
Znam da će ljudi morati da se odreknu svega i odu u planine da žive u skromnosti da ne bi potpali pod vlast Satane. Moramo nositi Bibliju uz sebe svakodnevno i moliti se stalno Bogu. Ovo je ozbiljna stvar, ne treba je shvatiti olako jer je sve prorečeno u Jovanovom Otkrovenju. Dakle, ni po cenu života - NE PRIMAJTE ŽIG.
 
odlicno, vi trk u planine, i ponesite sve Biblije sa sobom......pa gajite ovce, obradjujte zemlju itd...nemojte slucajno da koristite struju.....
a ja jedva cekam da dobijem licnu kartu sa cipom.....
 
Pre svega da ti se zahvalim za postavljanje filma, ali se iskreno nadam da je tvoj nick samo sala! Imali smo raspravu na tu temu i ne zelim sada da razglabam o tome, samo se nadam da su ti namere ovde iskrene a ne skrivene!

Sada o filmu. Skoro sve informacije iz ovog filma sam saznao ranije iz drugih izvora! Dosta inserata iz filma je preuzeto iz originala koje sam odgledao. Suvisno je sada da ponavljam poruke iz filma o tome sta ce biti i sta treba raditi. Ja bih ovom prilikom prokomentarisao jednom mojom procenom, a to je da je sve manje nade da ce se veliki broj ljudi probuditi i odoleti ovoj posasti. Vec je velika vecina podlegla obecanjima koja dolaze od idejnih tvoraca ovog zla! To mozemo videti i na ovom forumu kada bolje zagledamo samo avatare clanova. Simbolika je cudo jedno, kako ljudi podsvesno sami sebe obelezavaju i jos su ponosni na to. Za takve nade skoro da nema, ja u to ne zelim da verujem i boricu se i molicu se da ne bude tako!!!

Zivot ovozemaljski je proklet! Ko shvata ovu poruku i simboliku sadrzanu u njoj on ce spasiti i sebe i svoju porodicu. Onaj koji je ne shvata ili jos gore ne zeli da je shvati on i ne zasluzuje da bude izbavljen. Vecina kada cuje ovu recenicu odmah u glavi pali lampicu koja se zove logika! Koliko vam se puta desilo da kazete u zivotu: "Nije logicno!" Kladim se, mnogo puta! E kad god to kazete znajte da po sredi nije ljudskih ruku delo; setite se ove recenice!

Sto se tice masona, religije Novog sveta, CFR-a, trilateralne komisije, Bilderberga, Rimokatolicke crkve, itd. neverovatno je kada se covek oslobodi umnih okova koje mu stavljaju mainstream mediji i pocne da razmislja svojom glavom. Neverovatno je kako tada covek ugleda pred sobom milione tacaka, pocne da ih spaja i pred njim se ukazuje slika koja je ustvari sve vreme pred nama a nismo mogli da je vidimo jer nismo hteli, jer nam je mozak bio ukraden od strane propagatora demokratije i Vrlog novog sveta! To oni vole da zovu zatvor bez resetaka! Sta to znaci? Znaci da su pomocu MSM-a (main stream media) stvorili sistem vrednosti i drustvene norme, gde ukoliko neki clan toga drustva odstupi od tih normi on ce biti odbacen od strane samog drustva, tako da ustvari oni i ne moraju da nas kontrolisu, to radimo mi sami umesto njih!

Ne zelim vise da pricam o ovome. Ja sam se spremio (nas'o sam slem ;-) ), (a sad ozbiljno) obezbedio sam svoju porodicu i uzu rodbinu mestom gde cemo se skloniti u dogledno vreme, jer kao sto u filmu kaze, moramo pustiti one koji to ne zele da se medjusobno tamane kako bi se stvorilo mesto za Cara! A kada dodje Car ovih navedenih vise nece ni biti, s toga se i prica o blagodeti!

Neka nas sve Gospod sacuva, a ja cu se moliti i dalje za sve vas moja braco i sestre, i zadnji atom energije cu uloziti u to kako bi se Gospod smilovao i dao vam sansu za pokajanje jer vreme Gospodnje dolazi a vi ste braco i sestre moje u limbu, rastrgnuti izmedju onoga sto vam je dusa i onoga sto vam je telo!

Bog s nama!
 
Ne zelim vise da pricam o ovome. Ja sam se spremio (nas'o sam slem ;-) )

napravio si slem od ALU folije?


a bas bi bilo dobro da neko....bilo ko odzvih ovih sto se plase novih tehnologija napise sta u stvari te nove tehnologije predstavljaju ::D:D:


jbga, nekad su se ljudi plasili voza i automobila i tvrdili su da brzina preko 30kmh moze da ubije coveka :D::D:D
 
napravio si slem od ALU folije?


a bas bi bilo dobro da neko....bilo ko odzvih ovih sto se plase novih tehnologija napise sta u stvari te nove tehnologije predstavljaju ::D:D:


jbga, nekad su se ljudi plasili voza i automobila i tvrdili su da brzina preko 30kmh moze da ubije coveka :D::D:D

Neka ti Gospod oprosti sve grehe i blagoslovi kao sto je mene i moju porodicu blagoslovio.
 
Neka ti Gospod oprosti sve grehe i blagoslovi kao sto je mene i moju porodicu blagoslovio.

jel mozda nisam u pravu kada kazem ono za voz i automobil? jel mozda nisam u pravu kada kazem da su se nekad ljudi plasiili aviona? oces ovo isto da kazes kada nekad, nedajboze, dozivis saobracajku, pa lekar dodje i skenira te na brzaka da vidi koju krvnu grupu smes da primis a koju ne, i na koje lekove si alergican, a na koje ne?
 
jel mozda nisam u pravu kada kazem ono za voz i automobil? jel mozda nisam u pravu kada kazem da su se nekad ljudi plasiili aviona? oces ovo isto da kazes kada nekad, nedajboze, dozivis saobracajku, pa lekar dodje i skenira te na brzaka da vidi koju krvnu grupu smes da primis a koju ne, i na koje lekove si alergican, a na koje ne?

Da li si bio u pravu ti ili ja ili neko treci, to ce se pokazati jednog dana. U to budi siguran.

Zao mi je sto ne razumes da gubitak zivota ili osakacenost nisu ono najgore sto moze coveku da se desi! Svi vi pokusavate ovde na forumu (a pratim vas sta pricate svi do jednog) da jedan drugog utesite kako nikada necete umreti i kako umesto gowna iz doopeta izlazi cvece! Epa evo vesti za tebe, svi cete umreti i kada se to desi us.racete se poslednjim gownetom koje ce izaci iz vas.

Ovim postom ja podvlacim crtu izmedju mene i vas! Ovim postom ja biram visnji zivot, onaj zivot koji se nikada ne zavrsava, koji ti ovime sto pises nikada neces spoznati.

Ja cu se i dalje moliti za tebe i sve slicne tebi, iako znam da ti to ne zelis. Ali ja znam da radeci to kupujem sebi zivot visnji, za razliku od vas koji prodajom svoje duse zelite da produzite ovaj konacni!

P.S. Doziveo sam ja i gore od saobracajke!
 
jel mozda nisam u pravu kada kazem ono za voz i automobil? jel mozda nisam u pravu kada kazem da su se nekad ljudi plasiili aviona? oces ovo isto da kazes kada nekad, nedajboze, dozivis saobracajku, pa lekar dodje i skenira te na brzaka da vidi koju krvnu grupu smes da primis a koju ne, i na koje lekove si alergican, a na koje ne?

Šta ćeš, narod ne veruje vlastima:
Npr. Dok god u nekim državama, koje za sebe tupe da su demokratske, a po zakonu donose rešenja na koja možeš da se žališ, ali žalba ne odgađa odluku:D
 
Zar nisu probali da nam uvedu L.K.-e sa chipom pre par godina? Jel se secas sta se desilo sa tim predlogom i ko je najvise to propagirao a ko se tome najvise usprotivio?

Propao predlog, propagatori nisu uspeli da smisle dobru laž koju bi prosečan građanin progutao, a koja bi nam trebala da objasni kako je to dobro za razvoj i bolju budućnost Srba i Srbije!?

Toliko nezaposlenih, slabe plate, a oni bi da chipiraju sve i svašta!?:D
Birokratija je UNIVERZALNA!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top